Esileht Beebi ja mitmikud Näputoidubeebi lusika toidule

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Näputoidubeebi lusika toidule

Postitas:

Endalegi hämmastuseks läks 2 kuud eeskujulikult näputoidul olnud beebi üle lusikast söötmisele. Huvitav oleks teada, kas on veel kellelgi niimoodi juhtunud.

Tegelikult annan ma talle ikkagi veel toiduportsu kausiga ette, aga näha on, et talle pigem meeldib, kui ma talle selle toidu lusikaga suhu pistan. Ise ta aitab vahel kätega kaasa ja imiteerib oma lusikaga söömist, aga vist enamiku kõhutäiest tuleb lusikaga söötmisest. Nii usinalt ajab oma suu ammuli ja ootab, et ma talle toitu suhu pistaksin. Eks ma siis teen nii kaua, kuniks ta hakkab huvi tundma ise enda lusikast toitmise õppimise vastu.
Vähemalt nii palju kasu sellest näputoidust on olnud, et ma ei püreesta ühtegi tema toitu, ta ei tõrgu uute maitsete vastu, on saanud omas tempos süüa ja mina ka tunnetan tema söötmist paremini. Ei kiirusta ning mõistan paremini, mis on ta eelistused ja millal isu täis saab. Eelmise lapsega läks meil ses mõttes söömisega harjutamine valesti ning nüüd ongi temaga igavene jama. Aga praegune beebi näib justkui ise aru saavat, et kui mina teda aitan, saab ta paremini toidu kätte ja oma kõhu täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks ka nii. 10k ja mõned päevad oli laps. Lihtsalt tahtsin näha, kas ta riisi sööb (muidu putrusid ei tahtnud siis veel) ja pakkusin kahvlilt. Võttis kahvli ja tahtis juurde.

Algul võttis kahvli/lusika enda kõtte, aga suht ruttu hakkas end täielikult toita laskma. Mõnes mõttes jama ka, et ta oma initsiatiiv kadunud. Samas nüüd 2k hiljem hakkab taas ise huvi tundma, et lusikat suhu panna.

Toidukogused kasvasid kohe.

Kusjuures sama siin, et esimese lapsega läks kõik nihu ja pirtsakaks ta jäigi. Teine hetkel veel sööb peaaegu kõike, mõningate eranditega ja tekstuuri osas valiv, väga konkreetselt tükid peavad olema, kahvliga purustatud toit ei kõlbagi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Näputoidubeebi lusika toidule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.