Esileht Kodunurk näputoidud sünnipäevalauale

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: näputoidud sünnipäevalauale

Mis arvate mõttest katta koduse sünnipäeva laud ainult näputoitudega? välja arvatud tort, see oleks ikka tavaline.
teeks erinevaid tikuleibu ja -suupisteid, 1-ampsu-pirukaid, kindlasti pakuks ka palju köögi- ja puuvilja.

külalisi tuleb 40 ringis, sh pooled on lapsed vanuses 4-15 ja teine pool pmst nende vanemad (peresõbrad-tuttavad, vanus ca 25-50, vanemaid sugulasi, kes praadi nõuaks, ei ole :))

näputoidu mõte oleks selles, et kogu seda rahvahulka kuskile laua ümber istuma niikuinii ei mahuta ja ka klassikalisem rootsi laud tekitaks liiga palju läbu – taldrikuid, nuge-kahvleid iga nurga peale. näputoidu puhul tuleks igaühel ainult oma jooginõu järele valvata ja salvrätikuid peaks ilmselt kuhjas leiduma 🙂

mure on aga veidi sellega, et kas niisuguse laua puhul inimesed kokkuvõttes ka kõhu täis saavad? või peaks ikka vähemalt kartulisalat vms toitev kraam ka olema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:44; 28.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled kostitaja ja valik sinu. Olen teinud nii, ja kõik ok. Ega tänapäeval ei peagi tegema seapraadi ja teab mis veel 🙂
Ole teinud võileibu, puuvilju,juustu. Olen ka teinud eraldi suure laari pizzat(küpsetan valmis ja lõikan väikesed tükid,mida hea näpuvahelt süüa), see on ka toitev samas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

oh, aitäh tagasiside ja heade ideede eest! Pitsa peale ma poleks ise tulnudki, aga võtan kavva, see on tõesti nutikas.
Korvikesed olid küll plaanis ja just seentega, meil on oma soolaseeni palju 🙂

Jään veel huviga ootama kõigi ideid, kes viitsivad välja pakkuda, mis sellisel suupistelaual head võiks olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 11:44; 28.02 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on pärmi-lehttaignast väikesed pirukad väga minev toit olnud. Olen erinevaid pirukaid teinud: kiluga, punapeedi-sinihallitusjuustuga, pitsakeerud, pirni-sinihallitusjuustuga, tavalise riivjuustuga, sinihallitusjuustu-rosinaga jne. jne.
Igasugused juurviljakangid dipikastmega on ka väga kuum kaup:)

Aga sellise näpusöökidega lauaga on üks probleem – jube palju läbu tekib sellega, eriti kui seltskonnas palju lapsi on. Lastel ikka pudeneb näpu vahelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viineri ja lihapallide vardad, vaheldumisi tomati ja kurgiga, kana- mangovardad, võib ka ananassiga.
lavashi rullid kuid mitte gigantsed rullid vaid ca 5cm pikkused,juustukangid,kirss tomatid täidetud krabisalatiga,igasugused pirukad, keedetud munad kiluga tiku otsas, jne…siin veel inspiratsiooni..
http://www.epl.ee/news/melu/traditsioonilised-hispaania-suupisted-tapased-on-paraja-suutaie-suurused-vurtsikad-ampsud.d?id=51039700

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kartulikrõpsude asemel olen mina ise teinud ürdilaaste:
http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=7213

Alati on see hitt olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muna peekoniga. Eriti hõrk vutimunaga (et maht täis tuleks, siis valad juurde ka lahtiklopitud kanamuna). Valmistad muffinipannis. Suitsupeekoni ribad praed kergelt läbi, keerad muffinovormi, muna sisse, maitsestad ja ahju. Maitsev ja toitev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk näputoidud sünnipäevalauale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.