Esileht Väikelaps Nari v Sahtelvoodi- jagage kogemusi !!!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nari v Sahtelvoodi- jagage kogemusi !!!

Postitas:

tere
poisid 3,3a ja 1,5a, väiksem poiss ei taha enam eriti oma võrevoodis olla.
Kuna tegu korteriga ja poiste tuba mitte just väga suur, siis mõtlen kas soetada nari, või siis see sahtelvoodi (kus tõmbad teise voodi lahti) või siis tõesti kaks eraldi tavalist voodit. Vanem poiss magab oma pikendatavas voodis ilusti.
Nariga kardan et ronivad ja kukuvad. Sahtelvoodiga kardan jälle et kipuvad segama üksteist.
Sooviks teada kes millise lahenduse valinud.
Aitähh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul 2 või 3 last ma ei saanud hästi aru aga tegelikult on nari väga hea mul omal oli 15 aastat tagasi nari ja nüüd kui teised lapsed kaksikud on ka nari ja olen väga rahul.Mul hakkasid kaksikud naris juba magama 1,5 kuuselt agarama lapse panin üles ja teise alla,õnnetusi siiani pole juhtunud nüüd nad juba 4 aastased,aga kui mul oleks kolmas siis laseks teha nari alla kolmanda kasti ratastega et hommikul lükkad nari alla ja õhtul tõmbad välja ja seda saab eemale tõmmata et teist last ei segaks keegi.Ruumi kokuuhoid ikka suur.Mul on suur nari kh et ei peaks vahepeal kui lapsed kasvavad välja vahetama nari mõõdud minul 90 laius ja pikkus2meetrit.Väga rahul nariga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:12; 13.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka nari (selline mini 155×70 madratsile). lapsed 3.a.5.k ja 2.a.2.k maganud seal nüüd 3 kuud ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pigem sahtelvoodi. ruumikokkuhoid samasugune, aga kukkumisoht palju väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda teemat on siin mitu korda lahatud,kasuta otsingut

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 5a poiss magab üleval ja 1a 9k plika veel oma võrekas, sest kardan, et ilma servata keerab ennast sealt 1.korruselt alla. Turnismist pole-üles ronib ainult poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sul 2 või 3 last ma ei saanud hästi aru aga tegelikult on nari väga hea mul omal oli 15 aastat tagasi nari ja nüüd kui teised lapsed kaksikud on ka nari ja olen väga rahul.Mul hakkasid kaksikud naris juba magama 1,5 kuuselt agarama lapse panin üles ja teise alla,õnnetusi siiani pole juhtunud nüüd nad juba 4 aastased,aga kui mul oleks kolmas siis laseks teha nari alla kolmanda kasti ratastega et hommikul lükkad nari alla ja õhtul tõmbad välja ja seda saab eemale tõmmata et teist last ei segaks keegi.Ruumi kokuuhoid ikka suur.Mul on suur nari kh et ei peaks vahepeal kui lapsed kasvavad välja vahetama nari mõõdud minul 90 laius ja pikkus2meetrit.Väga rahul nariga.[/tsitaat]

Kas sa tõesti panid oma 1,5-kuused imikud suurde narisse magama?

Aga teemasse, ise ostaksin sahtelvoodi ja just õnnetuste vältimiseks. Meie 3,3-aastasel on poolkõrge nari ja see tundub minu jaoks ohutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah panin nad tõsiselt nii ruttu narri ja nad olid seal palju parema unega kui oma võrevoodis,meil naril nii üleval kui all kõrged ääred väikelapsele kohe mõeldud ja hiljem kui suuremad siis saab ära võtta.Miks peaksin iga mõne aasta tagant uut voodit muretsema ja ruumi ei ole korteris et panna 2 voodit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:12; 13.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ostsime omale algselt ka selle väiksemate mõõtudega nari. Kokkuvõttes oli ikkagi jube kolakas ja tundus pool tuba täis olevat. Vahetasime sahtelvoodi vastu. Aga voodi oli siis selline etoli nagu laud seina ääres, kuhu lapsed said oma asjad ja tilulilud peale panna ja selle alt siis 2 voodit välja tõmbasime. Segamise korral saab hõlpsasti ühe voodi teise seina lükata. Lauaga varjant ka sellest muga, et teinekord kiire või lihtsalt ei viitsi laste pesasid korda teha, siis lükkad nad sinna nn laua alla ja ongi tuba korras ja puhas 😀
Kuna Sul 1 lastest alles pisike siis kardan, et nari ka kindlasti ohtlikum tema jaoks. Ja arvata on, et kui näeb vanemat venda üles ronimas, tahab ja proovib seda järele teha ja nii need õnnetused ka kipuvad tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Nari v Sahtelvoodi- jagage kogemusi !!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.