Esileht Kodunurk Näriliste peletaja

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Näriliste peletaja

Postitas:

Mul on majja tulnud näriline/närilised. Esimest korda niisugune asi, seepärast küsiks nendelt, kellel kogemusi – milline näriliste peletaja on toimiv. Googeldades on neid, kes kirjutavad, et üldse ei toimi ja kommentaare, et töötab. Siin võib asi olla erinevates mudelites aga nendest kommentaaridest ei selgu täpsemat. Kui teil on peleti toiminud siis milline. Link oleks ka hea.

Majas on kass ja väikesed lapsed, seepärast mürgid jäävad ostmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 08:37; 19.08 09:03; 19.08 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kass.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Aga paraku pääsevad need kurinahad kuidagimoodi väljastpoolt pööningule, katuse ja soojustuse vahele ja närivad seal 🙁 Kass sinna kuidagi ei pääse. Ma pole jälile saanud kust nad sinna saavad.
Tõesti ei taha, et nad seal kõik puruks närivad, pesakonna järglasi ilmale toovad, reostavad…

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 08:37; 19.08 09:03; 19.08 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Aga paraku pääsevad need kurinahad kuidagimoodi väljastpoolt pööningule, katuse ja soojustuse vahele ja närivad seal ???? Kass sinna kuidagi ei pääse. Ma pole jälile saanud kust nad sinna saavad.

Tõesti ei taha, et nad seal kõik puruks närivad, pesakonna järglasi ilmale toovad, reostavad…

Pane lõks kohtadesse, kuhu kass ei pääse. Näiteks pööningule.

Meil on lõks keldris ja sügisel saame ikka iga nädal vähemalt ühe hiire kätte. On ka kass, aga hiired liiguvad seinte vahel ja kass sinna ligi ei pääse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Aga paraku pääsevad need kurinahad kuidagimoodi väljastpoolt pööningule, katuse ja soojustuse vahele ja närivad seal ???? Kass sinna kuidagi ei pääse. Ma pole jälile saanud kust nad sinna saavad.

Tõesti ei taha, et nad seal kõik puruks närivad, pesakonna järglasi ilmale toovad, reostavad…

Pane lõks kohtadesse, kuhu kass ei pääse. Näiteks pööningule.

Meil näiteks on lõks keldris ja sügisel saame ikka iga nädal vähemalt ühe hiire kätte. On ka kass, aga hiired liiguvad seinte vahel ja kass sinna ligi ei pääse.

Ma ostsin selle puuri moodi lõksu, kus ta viga ei saa aga ei ole sinna keegi kolme päeva jooksul sisse läinud. Esimesel päeval panin sinki, siis vahetasin saia vastu. Nad ehk ei pääse pööningule, on soojustuse ja katuse vahel. Kuni läbi pole närnud 🙁 Tahaks ennetada seda katki närimist. Seepärast mõtlesingi hankida selle helipeleti aga ei tea milline toimib. Internetist loetu põhjal ilmselt kõik ei toimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.08 08:37; 19.08 09:03; 19.08 09:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seepärast mõtlesingi hankida selle helipeleti aga ei tea milline toimib. Internetist loetu põhjal ilmselt kõik ei toimi.

Sa mõtled mingit sellist?

Sellega on jah, keeruline, sest ise ju ei kuule, kas töötab või mitte. Katsetamiseks peab siis kitahi vms juurde külla minema, kel rotid on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 09:17; 19.08 10:55; 22.08 07:30; 24.08 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tavalisem rotimürk Maksimarketist. Mingid roosad graanulid. Möllavad ka lae vahel, siis jälle vaikus. Kuuri, kus vaid puud ja tööriistad, sättis ka mingi kamp ennast sisse. Mees ehitas sellise ja see töötab hästi.
Kass toahiirte vastu huvi ei tunne, tema jahib väljas hiiri ja linde ning tassib need kotta vaatamiseks. Muttide vastu on püstolid.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:29; 19.08 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seepärast mõtlesingi hankida selle helipeleti aga ei tea milline toimib. Internetist loetu põhjal ilmselt kõik ei toimi.

Sa mõtled mingit sellist?

Sellega on jah, keeruline, sest ise ju ei kuule, kas töötab või mitte. Katsetamiseks peab siis kitahi vms juurde külla minema, kel rotid on.

Meil see ei toiminud. Ainult ühte toalille ärritas – see vajus lönti ja kui aparaadi kõrvaldasime, muutus taas ilusaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 09:29; 19.08 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heli toimib mingil määral lühiajaliselt. Harjuvad kõigiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see ei toiminud. Ainult ühte toalille ärritas – see vajus lönti ja kui aparaadi kõrvaldasime, muutus taas ilusaks.

Räägi seda mõnele veganile, kelle arust taimed ei ole elusolendid ning nad ei kuule ega näe midagi.
Ning kui neid süüa, siis see pole “tapmine”

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 09:17; 19.08 10:55; 22.08 07:30; 24.08 08:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Esimesel päeval panin sinki, siis vahetasin saia vastu.

😀
Ei ole märganud, et hiired suitsuliha armastaks 🙂
Meil ei ole veel kordagi juhtunud, et nad juustu poleks tahtnud. On tavaline lõks, juustutükk küljes ja ainult ülespanijast sõltub, kas lõks ka kinni kukub või hiir juustu rahulikult ära saab süüa. Lõks on valamukapi all, sinna kassid ei pääse, aga hiired käivad kogu aeg prügipange sisuga tutvumas, et sealt maitsvat kraami omale pessa vedada. Pesad on kah katusesoojustuse sees.
Kui mõni niisama tuppa jalutama satub, siis kassid võtavad maha. Üks rotipüüdjaks aretatud koer on meil ka, aga tema on hiirte jaoks liiga aeglane. Mutte võtab küll edukalt.
Mürki ma ei pane.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 10:59; 22.08 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on peale ühe hiire lõksuminekut natukenegi kohta vahetada, sest teadlaste väitel eritab näriline enne surma mingit ainet mis järgmised eemale hoiatab. Aluspind tuleb lõksu ümbrusest ja selle vanast asukohast hoolikalt puhtaks pesta kui vähegi võimalik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest teadlaste väitel eritab näriline enne surma mingit ainet mis järgmised eemale hoiatab.

Ei erita ta midagi ja suht lollid on nad ka, kaks tükki on kohe-kohe uppumas ja kolmandal on tingimata vaja kah sinna vahtima minna, vaadake ise, kel 2 min aega on: https://www.youtube.com/watch?v=I5X601Taf-Q

Või siin, sama teema, et üks juba poolsurnud ja teine tahab ka sama proovida: https://www.youtube.com/watch?v=RLBT18ztyTg

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 09:17; 19.08 10:55; 22.08 07:30; 24.08 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest teadlaste väitel eritab näriline enne surma mingit ainet mis järgmised eemale hoiatab.

Ei erita ta midagi ja suht lollid on nad ka, kaks tükki on kohe-kohe uppumas ja kolmandal on tingimata vaja kah sinna vahtima minna, vaadake ise, kel 2 min aega on: https://www.youtube.com/watch?v=I5X601Taf-Q

Või siin, sama teema, et üks juba poolsurnud ja teine tahab ka sama proovida: https://www.youtube.com/watch?v=RLBT18ztyTg

Ma olen samuti närilistega hädas, aga seda videot vaadates hakkas mul lausa kurb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on peale ühe hiire lõksuminekut natukenegi kohta vahetada, sest teadlaste väitel eritab näriline enne surma mingit ainet mis järgmised eemale hoiatab. Aluspind tuleb lõksu ümbrusest ja selle vanast asukohast hoolikalt puhtaks pesta kui vähegi võimalik.

Ma ei tea, kellega need teadlased katseid tegid, aga kui meie hiired hakkavad ilmade külmenedes tuppa trügima, siis võib neid samast kohast päevaga 2-3 kätte saada. Pole kunagi lõksu asukohta vahetanud – polegi teist sobilikku kohta, kuhu see üles panna. Ja mingit pesemistööd vahepeal ka ei tee. Üks hiir lõksust välja ja kohe uuesti lõks üles.
Õnneks ei jätku neid kauaks, enamasti piisab paarist nädalast lõksutamisest ja ülejäänud talveks on rahu majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 10:59; 22.08 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samuti närilistega hädas, aga seda videot vaadates hakkas mul lausa kurb.

Noh, aga siis teed mingi sellise neile: https://www.youtube.com/watch?v=2OZiV7vrR5k

Kogud hunniku rotte kokku, jälgid, et neil ikka natuke vett ja teri oleks ja siis viid selle sama ämbriga kuhugi mujale ja lased loodusesse lahti.
Kuskil metsikus kohas, näiteks Viimsi poolsaarel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.08 09:17; 19.08 10:55; 22.08 07:30; 24.08 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuldavasti ei tule hiired sinna, kus rotid on. Niiet tutvune mõne rotipidajaga ja küsi talt kasutatud aluspanu ning puista seda hiirte käiguteedele. Võid ka kassipissiseid pabereid või liiva või miskit sinna panna, see aitab ka rottide vastu. Muidugi tuleb neid mõne aja möödudes uuendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Näriliste peletaja