Esileht Ajaviite- ja muud jutud Narkoärikas Juri “Kuuuurijas”

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Narkoärikas Juri “Kuuuurijas”

Postitas:
Kägu

Wow, no mida lugu. “Ei, seekord ta enam ei tee, ta on hoopis uus inimene!”. Hahaha, lubage naerda. Ilusad sinised silmad (pakuks, et läätsed?), aga nii rumal naine. Saan aru, et armunud ja tegemist tema laste isaga, aga no tulgu mõistusele!

Ja kuidas ta presenteeris narkoärika üle meie riigipiiri kupatatamist tõelise ülekohtuna! Jeesus, nii tulebki teha, milleks meile sellist rämpsinimest vaja peaks olema. Koligu järele sellele narkoärikale Venemaale koos lastega, kui armastus on mõistuse täiesti ära võtnud peast. Kuigi miks Venemaa v nende uus sihtmärk Soome sellist rahvast peaks soovima oma riiki? Ei taha keegi kurjategijaid oma riiki, see ongi kurjategija palk.

Miks me peaks kas vanglas ülal pidama oma maksudega v oma rahva ohtu seadma, eriti oma lapsed, sellised päti pärast. Tule taevas appi ja mutil jätkub veel jultumust minna Kuuuurijale neile osaks saanud ülekohut kurtma. Sellest ka aru ei saa, et Juri ju ongi sõna otseses mõttes OHTLIK!

Aplaus ja tänusõnad Urmas Reinsalule.

Johhaidii, ja nüüd on pätt kusagil peidus??? Meie riigis?? :O

+45
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin ka seda. No tüüpiline ilus mees tundus-selline noh isase välimusega.

Üksikema selgelt armunud ja pilt eest läinud ja näeb kõike roosades prillides.

Naine võtab muudkui smslaene, et meest üleval pidada…

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis selle loo point on? Peaksime kaasatundma?

Ei tunne ja mul hea meel, ûks värdjas vähem. Naine on muidugi erakordselt loll. Mis krt neid naisi kriminaalide poole tõmbab🙄

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Naine on loll nagu saabas mu meelest tõesti, nüüd on kümnete tuhandetega end segi laenanud selle narkoärika pärast, wow. Saade kostus ähvardusena Eesti riigile, et vaadake te ette, kui kohemaid narkopätile elamisluba ei anna, siis vaat kui lähevad veel minema koos kolme lapsega! Know what?!? Head teed minna! Ja mida kiiremini lähete, seda parem!

Täielik NULLtolerants narkootikumidega hangeldajate osas! Nüüd on politseil vaja pätt kätte saada kusagilt punkrist, kus ta redutab! Loodan südamest, et Kuuuurija saade sellele ka mingit pidi kaasa aitab ja pätt kiirelt tabatakse ja nüüd juba lõplikult riigist välja saadetakse!

+30
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soome😂😂😂😂 Soome ei vôta teda, eriti kus mees on tagaotsitav ja naine kes varjab kurjategijat, on kurjategija. See naine ikka täisidioot.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naersin ka laginal. Mees tagaotsitav või lähevad Soome….

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi kahju lapsest aga kus selle mehe enda kohusetunne ja pere hindamine oli kui KORDUVALT  kuritegusid tegi? Naine on sattunud kahjuks parasiidi otsa.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reinsalu ees tõesti müts maha, kiidan tema otsust igati. Ja naisele, kui ta peaks seda lugema- kui mul on kolm last, siis üks narkoärikas minu ja mu laste ellu ei kuulu.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen seda imelugu juba enne kuskilt ekspressist vist lugenud.  On ikka idioote maamunal. Muide seal artiklis oli, et ega naine vist naljalt ei saanudki ära kolida, et sellepärast jaurab nagu segane. Kuna teiste laste isad on ka erinevad(klassika selliste põhupeade puhul) ja kas äkki vanema lapse isa ei andnud luba kolida vms. Kas ma olen õrnake, või viimasel ajal eriti tehakse selliseid lambapäid “kuulsaks”. Need “Märgatud Eestis” totud – alates kosher-mosser-rabi ja lõpetades “3 last sünnitusmajast”. Või ongi meil totusi niivõrd kuradi palju 🤨

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore, et “peidus” oleva Juri pildid ilusti avalikustati.Teab vihjata politseile, kui kuskil sellist luusimas märkan.Kusjuures PPA kodulehel tagaotsitavate piltide alt ma teda ei leidnud. No vahet pole, kui kuskil Jurit näen siis helistan ikka ja küsin, kas ametivõimudel oleks vaja teda kätte saada. Aitähh, et kaasasite avalikkuse Juri leidmiseks. Nördinud maksumaksja…..

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore, et “peidus” oleva Juri pildid ilusti avalikustati.Teab vihjata politseile, kui kuskil sellist luusimas märkan.Kusjuures PPA kodulehel tagaotsitavate piltide alt ma teda ei leidnud. No vahet pole, kui kuskil Jurit näen siis helistan ikka ja küsin, kas ametivõimudel oleks vaja teda kätte saada. Aitähh, et kaasasite avalikkuse Juri leidmiseks. Nördinud maksumaksja…..

10 punkti. Hoidkem silmad lahti!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tüüpiline ilus mees tundus-selline noh isase välimusega.

Ma just vaatasin, et pätt ja kole ka veel.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks me peaks kas vanglas ülal pidama oma maksudega v oma rahva ohtu seadma, eriti oma lapsed, sellised päti pärast. Tule taevas appi ja mutil jätkub veel jultumust minna Kuuuurijale neile osaks saanud ülekohut kurtma. Sellest ka aru ei saa, et Juri ju ongi sõna otseses mõttes OHTLIK!

Paraku hakkavad selliste tüüpide lõksu langenud naised mõtlema alles siis, kui valus õppetund käes.

Kõige vastikum on asja juures see, et sinna on ju segatud ka lapsed. Oleks üksik naine, siis tehku mida tahab ja “põgenegu” oma pätiga kuhu hing ihaldab.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Päevalehes ilmus see artikkel. Kui mees istus kinni, helistas ta omaklassiõele, et hakata pesa punuma. Naine teadis, et mees saadetakse riigist välja, ikkagi ruttu abielluti, tehti laps ja loodeti, et äkki nüüd otsus tühistatakse. Kurb lugu, aga keeruline kaasa tunda

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et eesti riigist ei taha nad ära minna seepärast, et siin prisked lasterahad.smslaenu ju enam ei anta!

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et eesti riigist ei taha nad ära minna seepärast, et siin prisked lasterahad.smslaenu ju enam ei anta!

Tahavad ju Soome lasterahade peale minna ! Seal makstakse narko eedt ka rohkem.Huvitav kuidas nad Soome loodavad jõuda? Viiburi kaudu? Loodan ,et Soome teeb ikka Eestisse päringu kui nad piiril?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Venemaal ei lähe narkots kaubaks või miks nad sinna ei taha minna?

Kas teised mehed olid ka sellised retsid?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt ei tundnud kaasa, imestasin vaid et ikka jätkub naisi kes pätte ihaldavad. Välimuse järgi võiks ta saada ka korraliku mehe.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rõhus, et kuidas lapse õigustest isale keegi ei hooli, aga ise tegi ju täie teadmise juures selle mehega ja selles olukorras lapse? tegelikult muidugi naisest kahju – ära tinistatud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinisilm on hoolega miinustanud siin.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Wow, no mida lugu. “Ei, seekord ta enam ei tee, ta on hoopis uus inimene!”. Hahaha, lubage naerda. Ilusad sinised silmad (pakuks, et läätsed?), aga nii rumal naine. Saan aru, et armunud ja tegemist tema laste isaga, aga no tulgu mõistusele!

Ja kuidas ta presenteeris narkoärika üle meie riigipiiri kupatatamist tõelise ülekohtuna! Jeesus, nii tulebki teha, milleks meile sellist rämpsinimest vaja peaks olema. Koligu järele sellele narkoärikale Venemaale koos lastega, kui armastus on mõistuse täiesti ära võtnud peast. Kuigi miks Venemaa v nende uus sihtmärk Soome sellist rahvast peaks soovima oma riiki? Ei taha keegi kurjategijaid oma riiki, see ongi kurjategija palk.

Aplaus ja tänusõnad Urmas Reinsalule.

Johhaidii, ja nüüd on pätt kusagil peidus??? Meie riigis?? :O

mitte laste, vaid ühe lapse isaga. ülejäänud tekst on õige.

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Narkoärikas Juri “Kuuuurijas”