Esileht Veebikonstaabel Narkomaanid bussides

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Narkomaanid bussides

Postitas:

Nüüd on nad nii nahaalseks muutunud, et segavad oma sodi juba bussis, trammis:( Korra olen näinud paarikest trammis ja nüüd eile paarike trollis.Mida tegememasmas oma sodi segamas ja soojendams. Pole spetsialist aga pm oli arusaadav mis tegevus käis, esiteks lõhn ja eks olen mõnda Krimis saadet näinud.
Mida aga sel juhul teha? Keegi sekkuda ei julge, narkarid ju, transpordist seljatagant helistama ei hakka politseisse või maha minnes, et nr see ja see trollis on narkarid ja mida teevad aga troll ju liigub, samuti kui see politsei kord kohale jõuaks on nad võibolla maha läinud juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:44; 16.03 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, miks mina ei näe bussiga sõites kunagi bussides narkomaane, vaid näen ainult puhast bussi ja naeratavaid reisijaid?

Ja mismoodi see paarike trollis? Kas trammis olek bussisõidul ongi trollimine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 10:30; 19.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav, miks mina ei näe bussiga sõites kunagi bussides narkomaane, vaid näen ainult puhast bussi ja naeratavaid reisijaid?

Ja mismoodi see paarike trollis? Kas trammis olek bussisõidul ongi trollimine?[/tsitaat]

Kujuta ette paarike on üldine lause, need olid erinevad. Kasuta oma aju, ehk seetõttu ei näegi mida mõned teevad õhtuses Kopli trammis või päevases Õismäe trollis tagapingi vahes. Korra kaotas nn paarike lausa oma süstla ära, tibi ei suutnud välja tulla, tüüp tiris teda aga oli vjaa süstal kätte saada. See, et sina pime oled ei tähenda , et kõik on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 21:44; 16.03 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ainuke lahendus, helistada 110, lisaks teatada kus asub ja mis suunas buss/troll/tramm liigub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kujuta ette paarike on üldine lause, need olid erinevad. Kasuta oma aju, ehk seetõttu ei näegi mida mõned teevad õhtuses Kopli trammis või päevases Õismäe trollis tagapingi vahes. Korra kaotas nn paarike lausa oma süstla ära, tibi ei suutnud välja tulla, tüüp tiris teda aga oli vjaa süstal kätte saada. See, et sina pime oled ei tähenda , et kõik on.[/tsitaat]Meil Tartus ei käi rinda trammis hoidvad paarikesed bussides trollimas ega süstimas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 10:30; 19.03 15:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Veebikonstaabel Narkomaanid bussides

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.