Esileht Pereelu ja suhted narkomaanidest lapsevanemad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: narkomaanidest lapsevanemad

Postitas:
Anonymous

Elan siin kodus oma väikese kalli lapsega omas mullis ja eriti telekat ei vaata. Eile aga sattusin üle pika aja vaatama mingit krimi saadet ja seal siis oli keegi filminud video kuidas kusagil aiaääres üks noor ema ennast süstis ja isa siis kärutas samal ajal väikese lapsega ringi sealsamas. Kuidagi nii kurb hakkas sellest lapsest, sünnid ja oledki juba määratud nii, et su elust mingit asja ei saa. Sest no mis elu on selliste vanematega, kes päevad läbi uimas ja eksisteerivad ainult selleks, et saada uut doosi. Tegelikult huvitab, et miks selliseid lapsi ära ei võta selliste vanemate käest? Ma usun, et lastekodus oleks neil lastel hulka maad parem elu ja võimalused väiksena hoopiski korralik asenduskodu leida on ju ka suuremad? Ja riik saaks tulevikus mõne normaalse ilmakodaniku, kes teeks tööd, mitte keda ei pea teised inimsed ülevalpidama või kes hakkab varastama ja läheb üldse kinni, muidugi kui see laps nii kaua elabki üldse. Kurb teema mu meelest… ja nii kahju sellistest lastest. Võibolla olen julm, aga sellised emad tuleks mu meelest sundsteriliseerida…pole jah humaanne, aga see, mis nad oma lastega teevad, kas see on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa samal ajal lapsega kärutas, ehk oli tema siis sel ajal selge ja tegeles lapsega? Siis pole asi väga hull. Jube on siis, kui mõlemad vanemad sassis on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elan siin kodus oma väikese kalli lapsega omas mullis ja eriti telekat ei vaata. Eile aga sattusin üle pika aja vaatama mingit krimi saadet ja seal siis oli keegi filminud video kuidas kusagil aiaääres üks noor ema ennast süstis ja isa siis kärutas samal ajal väikese lapsega ringi sealsamas. Kuidagi nii kurb hakkas sellest lapsest, sünnid ja oledki juba määratud nii, et su elust mingit asja ei saa. Sest no mis elu on selliste vanematega, kes päevad läbi uimas ja eksisteerivad ainult selleks, et saada uut doosi. Tegelikult huvitab, et miks selliseid lapsi ära ei võta selliste vanemate käest? Ma usun, et lastekodus oleks neil lastel hulka maad parem elu ja võimalused väiksena hoopiski korralik asenduskodu leida on ju ka suuremad? Ja riik saaks tulevikus mõne normaalse ilmakodaniku, kes teeks tööd, mitte keda ei pea teised inimsed ülevalpidama või kes hakkab varastama ja läheb üldse kinni, muidugi kui see laps nii kaua elabki üldse. Kurb teema mu meelest… ja nii kahju sellistest lastest. Võibolla olen julm, aga sellised emad tuleks mu meelest sundsteriliseerida…pole jah humaanne, aga see, mis nad oma lastega teevad, kas see on?[/tsitaat]

Ma arvan, et sa teed liiga. Sest tegelikult, alati on ikkagi võimalus, et laps sellest ringist välja murrab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan, et sa teed liiga. Sest tegelikult, alati on ikkagi võimalus, et laps sellest ringist välja murrab.[/tsitaat]
kui suur võimalus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan, et sa teed liiga. Sest tegelikult, alati on ikkagi võimalus, et laps sellest ringist välja murrab.[/tsitaat]
11-12 aasta pärast on see laps üsna tõenäoliselt süstiv ja varastav prost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seda prosti käivad lükkamas need ontlikud ja \”ideaalsed\” pereisad, keda kanakari siin kiidab.

Muide, käiakse isegi lõunapausidel litsimajas mõnikord, et naine kodus ei kahtlustaks.

Looduse vastu ei saa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemlikud õigused-lapsed ära võtta enamustelt.Kohutav sellist asja vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted narkomaanidest lapsevanemad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.