Esileht Sünnitus närvikahjustus sünnitusest

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: närvikahjustus sünnitusest

Postitas:

Sünnitasin 3 kuud tagasi ja mul üks jalalaba tihti suriseb, nagu oleks jala peal istunud ja jalg ära surnud, kuigi ma pole üldse olnud mingis halvas asendis. Mitu korda päevas tuleb seda ette, nii kõndimise ajal, lihtsalt lamamise ajal, ühesõnaga suvalistel hetkedel ja kestab paarkümmend minutit korraga. Jalg on ka tuim kuidagi, tunne on nagu paistes kuigi väljast vaadates ja käega katsudes ei ole paistes. Googeldasin, et see võib olla pressimise käigus muljuda saanud närvist, sest kõik jalanärvid lähevad ju puusade piirkonnast läbi. Enne ma polnud sellisest asjast kuulnudki ja eeelmiste sünnitustega ka seda probleemi polnud. Kas kellelgi veel nii olnud, kuidas ja kui pika ajaga lahenes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:15; 02.03 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli närvikahjustus vaagna alapiirkonda ehk ma ei tundnud vajadust wc-sse minekuks. Kusagil kuu aega käisin pissil n.ö kella järgi. Taastus, aga mitte täielikult kusagil 4 kuu jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pärast sünnitust parema jalaga astuda oli valus, täpselt nagu närvivalu lõi justkui parempoolsesse tuharasse vms..

Kestis äkki 3-4 kuud, siis hakkas ära kaduma. Hetkel enam ei valuta (8 kuud sünnitusest möödas). Ainult et kõndides käivad päris tihti raksud justkui paremal jalal üleval poolt, ei teagi, kas see seoses. Vast ei pea muretsema, aga sooviks ka teada, kas kellelgi selliseid kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama teema jalalabaga, aga mul oli keisrilõige ehk presse polnud. Arvasin, et epiduraalist, sest seda saades tekkis ka haiglas jalatuimus. Mul annab tunda ainult öösel, kui pikali, valus pole, lihtsalt tuimus. Perearst soovitas harjutusi, ütleb, et lapse tassimisest ehk liiga suur koormus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Ma sünnitasin juunis 2019, ja mul oli ühel jalal mingi jama. Ei saanud jalga pahkluust liigutada mingisse kindlasse asendisse, muidu tekkis terav torkiv valu ühte kindlasse kohta labajalal. Ja niisama katsudes oli seesama koht selline tuim ja kergelt surisev. Ma ei mäletagi, kaua see paranes, aga ikka mitu kuud võttis aega. Arvasingi, et seoses sünnitusega miskit, sain nüüd kinnitust.
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla epiduraali kõrvalmõju, kui seda on kasutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Õnneks need surinad ja muu on vahepeal ise üle läinud. Läkski umbes kuu aega. Epiduraali ma kusjuures ei saanud, oli loomulik keskmise pikkusega sünnitus (8h valusid, 10min pressinist) ja isegi rebendeid polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:15; 02.03 08:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus närvikahjustus sünnitusest