Esileht Tööelu, raha ja seadused. Närvilised töökaaslased

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Närvilised töökaaslased

Postitas:
Kägu

Kuidas teil tööjuures õhkkond on? Kas töökaaslased on pigem rahulikud või närvilised?
Endal viimasel ajal töökollektiivist pigem närvilised ja ausaltöeldes see on juba üsna väsitav, kui iga asja peale ärritutakse. Otsest põhjust ka nagu ei ole. Töökohta vahetada ei soovi, kuna töö iseenesest meeldib. Kuidas teie sellise õhkkonnaga olete toime tulnud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on töökaaslased väga rahulikud.

Mis teil seal närvilisuse põhjuseks on? Kas ettevõttel või asutusel läheb halvasti? Juht on närviline ja/või närvidelekäiv? Või on närvilistel töökaaslastel eraelulised mured?

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

oli tükk aega närviline olek sest koondamised rippusid pea kohal. Aga meie osakonnast läks see mööda, tööülesanded jagati veidi ringi ja koolitati uusi asju. Nüüd jälle rahulikum aeg. Meie osakonna inimesed hoiavad muidu väga kokku ja isiklikke konflikte eriti ei ole. Aga teemaalgataja, mis teil muret tekitab? Mõni isiklik tüli või tööga probleemid?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Närviliseks teeb üldine majanduslik olukord, mis loomulikult môjutab meid igatüht vähemalt kaudselt. Kollektiivis hakkab keegi ennast upitama eriti tähtsaks see seondub kindlasti pugemistega. Igaüks päästab oma nahka kuidas oskab. Üldine olukord on närviline ja tihti mitte heatahtlik. Paratamatu täna.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

meil rahulik seltskond

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas teil tööjuures õhkkond on? Kas töökaaslased on pigem rahulikud või närvilised?

Endal viimasel ajal töökollektiivist pigem närvilised ja ausaltöeldes see on juba üsna väsitav, kui iga asja peale ärritutakse. Otsest põhjust ka nagu ei ole. Töökohta vahetada ei soovi, kuna töö iseenesest meeldib. Kuidas teie sellise õhkkonnaga olete toime tulnud?

Esmalt kui kõik inimesed tööl ärrituvad sinu peale, sinu nähes ja sinu kuuldes, siis mina sinu asemel mõtiskleksin, kas minu isik kuidagi kutsub seda esile. Neid inimesi on ju nähtud, kelle ruumisviibiminegi muudab õhkkonna närviliseks ja pingeliseks. Isegi, kui ta sel hetkel on ka päris vait. Ma vaataksin korra endasse.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil üsna rahulik, stressitaluvus väga kõrge, töö nõuab. Ma ise tunnen ennast närvihaigena, vahest ajab nii närvi ülemuste üleolev käitumine, tahaks kohe halvasti öelda neile, paar krõbedat sõna. Aga ei, vahepeal keegi kirjutab/räägib natuke rohkem äkilisemalt, aga muud midagi.

Omavahel ikka sõbralikult ja naeratusega suhtleme.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on kõik nii läbi põlenud, et keegi ei ärritu enam.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kollektiivis hakkab keegi ennast upitama eriti tähtsaks see seondub kindlasti pugemistega.

Sellele lausele oleks küll tõlget vaja.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pigem rahulikud

0
0
Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Närvilised töökaaslased