Esileht Ilu ja tervis närvipõletik

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: närvipõletik

Postitas:

olen suure murega kuna mul on põketik õla piirkaonnas,närvipõletik siis.kuna on istuv 8 tunni töö ja tükkitõõna teen vasakult paremale liigutusi(õmblen siis)ja see sund asend on aina rohkem ja rohkem valu tekitama hakanud,olen apteegist kõik need geelid ära kasutand,kuude kaupa valuvaigisteid söönd ja ei kao see valu kuskile.lõpusk pani perearst peale põletiku ravi 2 tabletti päevas, ja 10 päeva aga ka see ravi ei ole mõjunud.arst ütles küll tee midgai võimlemist või muud liigutust nõutavat tööd või trenni juurde juurde.nüüd käingi,pikal paari km kõnnil,jooksmas,ostsin fitness palli et seal igast harjutust tegema hakata,tellisin rulluisud et sõitmas käima hakata.aga veel ple mõjund midagi,tööle lähen lausa pisar silmas:(((on kellegil veeel olnud närvipõletikku õlapiirkonnas mis lööb siis veel omakorda nii rinna kui kukla piirkonda.on keegi millegist muust abi saand.Soovitused teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. 7a istusin sundasendis ja tegin sama liigutust. Valu oli jube…Lõpetasin selle tapva töö ja poole aasta pärast hakkas ka valu ise järele andma. Ei aidanud ei trennid, massaazhid, ega rohud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi. Algas juulis, kirjutati valuvaigisteid, määrisin geele ja salve, mitte midagi ei aidanud. Sügisel nagu korra läks üle, aga siis tuli uuesti. Peab küll tunnistama, et mul see valu tappev ei olnud, tihti isegi ei märganud ja mingitest pisaratest ei olnud ka juttu. Aga valu on valu. Kuu aega tagasi hakkasin jõusaalis käima ja sellest ajast peale on valu praktiliselt kadunud. Ainult mingis teatud asendis annab tunda, aga muidu mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ka täna just sellist teemat otsima. Aasta tagasi hakkasid valu vasakul turjas. Kannatasin, käisin massazis. Ühel hetkel tundus, et valu lööb südamesse. Läbisin südame uuringud. Kui siis lõpuks kõigi nende arstijärjekordadega aeg sügisessse jõudis ja valu ikka, suunati närviartile. Aga nagu ikka selle aja peale, kui üle kahe kuu ootamist aja sain, oli valu läinud. Nüüd paar nädalat tagasi, hakkas uuesti pihta. Perearst rääkis, et see võibki olla krooniline ja tuleb õppida sellega elama. Mis peamine, võtta valuvaigisteid. Aga muidugi igasugu liikumine ja trenn aitab ka. Vaatan, et vastajaid nii vähe, kas tõesti esineb sellist närvivalu ikkagi harva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis närvipõletik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.