Esileht Ilu ja tervis Nasonex ja aastarigne riniit

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Nasonex ja aastarigne riniit

Postitas:

Tere

Mul on juba aastaid aastarigne riniit. Arst hiljuti kirjas nasonexi, aga ei ole hakanud veel kasutama. Mis kogemused teil nasonexiga on või käsimüügi allergiaravimitega. Mis võtaks ära tüütu aevastamise ja nina kõdituse.  Kassi ja muud tüüpilised allergia testid on tehtud.

Ette tänades:)

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nasonex on leebe rohi ja võib kasutada pikalt, meil on nt tolmulestaallergia leevendamiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Flixonaset, kuna ei viitsi pidevalt retsepte küsida – mulle mõjub. Alati, kui nohu tunda annab, panen paar päeva (kui nina kinni, kasutan samal ajal ka tavalisi nohuravimeid, mis hingata lasevad.) Tavaliselt paari-kolme päevaga nohu taandub ja asi selleks korraks jälle korras. Ka Nasonex on mul millalgi olnud, minu meelest on neil kahel ravimil sama toime. Ei tee nina lahti, aga aitavad mõne päevaga nohust jagu saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea rohi! Ei kuivata limaskesta. Hakka julgelt kasutama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen Nasonexi pikalt kasutanud, aitab küll. Viimati kirjutas arst Dymista nimelise sprei ja see on parem. Kahjuks on see üsna kallis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga inimene peab ikka ise proovima, kas ja mis talle aitab. Neid spreisid võib (ja peabki) kasutama nädalate ja kuude viisi. Proovi ca 3 nädalat, siis saad teada, kas aitab sulle. Nohu see nüüd küll ära ei võta st. viiruslikku nohu, see vaid leevendab põletikku ja turset, mis allergiast põhjustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nasonex on glükokortikosteroid – see aitab leevendada allergiast põhjustatud aevastamist, sügelust, ninakinnisust ja voolavat nohu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Nasonex ja aastarigne riniit