Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Natuke teemaväline-tsükli taastumine pärast Nuvaringi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Natuke teemaväline-tsükli taastumine pärast Nuvaringi

Postitas:

Tere!
Vabandan veidi teemavälise küsimuse pärast, aga ehk leidub siin sama kogemusega naisi 🙂
Olen kasutanud nuvaringi umbes aasta, eemaldasin eelmine kuu, vaheveritsus algas 12.04.
Siiamaani ei ole päevi hakanud, käsil CD37.
Olen teinud pea terve tsükli vältel ovulatsiooniteste, saanud vaid väga õrna triibu ja ühel päeval oli tunda ka viljakamat voolust. Eile hakkas väga väga hele määrimine, mis õhtuks lõppes, täna hommikul sama seis.
Rasedustestid kõik vägagi negatiivsed, isegi kuivamistriipu ei ole.
Viimati kui aastaid tagasi ka Nuvaringi lõpetasin, algasid uued päevad tsükli 40ndal päeval.
Kas oskab keegi kommenteerida, millega tegu?
Enesetunne täiesti tavaline, ei ole rinnad valusad, ei ole ka mingit erilist voolust, tupp suhteliselt kuiv.
Kas on lootust et siiski punased saabuvad või võib kahtlustada rasedust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 20:25; 19.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese tsüklga vaevalt rase, räägitakse, et tsüklid taastuvad 3-4 kuu pärast alles

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 20:25; 19.05 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin nuvaringi ühe tsükli, vahetult eelnevalt olin 8+ aastat pillide peal. Nuvaring mulle ei sobinud (pidev kõhukinnisus ja segas seksides) ja rohkem ma seda ei proovinud. Esimesed päris päevad hakkasid täpselt 28 päeva peale eemaldamist. Järgnevad tsüklid ka kõik olnud 26-28 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Natuke teemaväline-tsükli taastumine pärast Nuvaringi