Esileht Ajaviite- ja muud jutud Natuke tegelikkust seoses nn koroonaga.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Natuke tegelikkust seoses nn koroonaga.

Postitas:
nummikolla

Selle lugemine ei ole soovitatav neile kes liiga nõrganärvilised, ega neile kes ekstreemselt allergilised pikemate tekstide suhtes mis rohkem kui kuskil 100 sõna… sest natuke üle 2000 sõna.

Kui nn koroona levimise ja tõsiduse väited tõele vastaks, oleks inimkond juba aasta tagasi täielikult välja surnud. Sest nende väidete reaalsusele vastamise puhul juba 4-5 päevaga oleks levivus nii tohutu et enam poleks mõtet isegi üritada midagi ette võtta, sest takistamise ja väljasuremise ennetamise poolest juba hilja. 4-5 päevaga oleks juba env igas riigis, nakatunuid sadu miljoneid kindlalt, ja sellega haigus kähku ka õhumassidesse ja edasi tuulega igalepoole laiali – või mis, kas nn loodusseadused ehk nn füüsikaseadused siis haiguspisikutele ei kehti? Üldiselt läheb 2 nädalat aega enne kui nn võimuorganitele ja ametnikele kohale jõuaks et miski tõsine jama toimumas. Ja kui kohale jõudnud siis läheb üldiselt minimaalselt 3 päeva tööjõu tegutsema saamiseks, aga kindlalt mitte kiiremini sest kiiremini on füüsiliselt võimatu. Omakorda, üks on et tööjõud tegutsema ja teine on et juba tegutsetud ka, selle tegutsemisega et mingit kasu ka oleks läheb omakorda 2-3 päeva kindlalt, kui mitte kauemgi. Seega 4-5 päeva ja levik igas riigis, ja eeldades et autoriteetidele jõuab sellega kohale mis toimub, edasi omakorda vähemalt 5-6 päeva et tööjõu tegutsemisest mingit kasu üleüldse olla saaks, aga nende 5-6 päeva jooksul omakorda levib edasi ja massilisemalt kui enne juba sest haigus õhumassides – nädalaga oleks miljard nakatunut kindlalt, kui mitte isegi kaks või kolm. Seega igaljuhul 4-5 päeva levimist haiguse algusest, ja poleks enam mõtet üritadagi midagi ette võtta, vaid lihtsalt passida ja oodata väljasuremist sest selle ennetamine ja takistamine juba võimatu.
Elementaarne loogikavõime. Miski mis enamusel ametliku korra nn “ekspertidel” ilmselgelt puudub täielikult. Ja loogikavõime on millel põhineb loomulik elementaarne õigsus- ja õiglustaju, ja loogikavõime eelduseks on ausus.

Kuna katsumisega ja hingamisega nö reostab pindu ja õhku, ja väidete kohaselt levik toimub niimoodi, siis peaks nakatuma eranditult kõik. Aga reaalsus on et ei nakatu eranditult kõik kes katsuvad samu pindu ja hingavad sama õhku mida nakatunudki. Seega nakatumise puhul ei oma määravat tähtsust nn pisikute olemasolu pindadel ega õhus üldse, sest kui need üksi omaks määravat tähtsust siis peakski nakatumine olema eranditult kõigi puhul kes vastavaid pindu katsuvad ja õhku hingavad – see tähendabki haiguse täiesti algusest alates väga kiiret ja massiivset levikut mida ei ole võimalik ennetada ega peatada. Nii tohutu ja ränk levivus ka tähendab et pisikud satuks õhumassidesse ja kanduks õhumassidega ja tuulega igalepoole laiali juba esimese nädala jooksul, sest linnades on populatsioon tihe ja kõhijaid-hingajaid-higistajaid palju, ja on olemas õhumasside loomulik liikumine ehk tuul (mis ju on viimase aasta-kahe jooksul olnud ikkagi suht tugev ja suht pidevalt…).
Aga kuna selline, väljasuretav, tõsidus ei ole mis reaalselt toimunud, ega hakkagi, siis juba sellest üksi ilmselge et ametlikud väited levivusviisi ja tõsiduse kohta on täielikud luulud.
Loogikavõime on ka selleks et misiganes väidetele vastav realistlik pilt üles ehitada, ja siis reaalsustaju kasutades vaadata tegelikku reaalsust, ja siis neid kaht võrrelda. Kui ühtivus puudub siis järelikult üks neist on jama… Ja huvitav küll kumb neist siis jama on?

Levimine on määratud nakatumisega, aga nakatumine toimub ainult isklikul tasemel. Ehk siis kahjuri kuskil pinna peal või õhus olemine ei määra nakatumist, ei põhjusta nakatumist. Ainult isiklik tervislik olukord määrab ja põhjustab nakatumist. Nakatumine või mitte on täielikult määratud selle poolt kui tugev isiklikult keha kaitsevõime pisikute ja haiguste suhtes on. Seda arvestades, kui keha ajada ainevahetuselt ja immuunsüsteemilt piisavalt nõrgaks, siis ka tavaline nohu ja köha võib tappa – see on miks sellise kerge haiguse pärast isegi surma saadakse.
Et on nii probleemseid kes ei taha omale elementaarseid asju tervise tugevana hoidmise kohta selgeks teha, seega ka mitte neid praktiseerida, ei tähenda et selles on süüdi eranditult kõik ülejäänud, vaid tähendab et süüdi on nemad isiklikult. Mis ka tähendab lahendus ei ole fanaatilise paranoilisuse praktiseerimine katsutavate pindade ega õhu suhtes, ega muud jaburused, ega selliste jaburuse rahvale ja ühiskonnale autoriteedi poolt peale sundimine. Sundimine ehk nn “kohustuslikkus”, mis viisil trahvidega ehk eluoluliste piinamistega ähvardamine ehk mis tegelikult on lihtlabane terroriseerimine seega türanniseerimine. Selline jama ei ole lahendus seda enam kuna paranoiliselt kemikaalidega mürgitada ja nühkida pindu, reostada käsi kemikaalidega, ja häirida-rikkuda hingatavat õhku jaburate maskidega mis niivõinaa päriselt ei saa kaitsta midagi sest see haigus ei levi niimoodi – kõik selline jama ei ole lahendus ega ennetus vaid just soodustab levikut sest nõrgestab isikute kehasid seega ka immuunsüsteemi.

Seda haigust põdevad, eelkõige just raskelt ja kriitiliselt ja tapvalt tõsiselt põdejad, on oma haige olemises isiklikult süüdi, sest nemad isiklikult on mitmete või ka paljude eelnevate aastate jooksul oma igapäevase elutegevusega oma tervise kujundanud nii nõrgaks et kehal kaitsevõimekus haiguspisikute vastu peaaegu et puudub, millepärast nende jaoks muidu kerged haigused on väga rasked ja isegi tapvalt rasked. Sellised üldiselt põevad ka tavalist nohu ja köha suht raskelt, ka väga raskelt. Ja et nende endi elu jooksul tehtud isiklike vigade pärast üritatakse autoriteedipoolse agressiivse manipuleerimisega sundida ülejäänud rahvast praktiseerima ränka paranoilisust ja muud jama, näitab et võimupositsioonidel olijad ei ole võimelised aru saama ka kõige elementaarsematest õigsuse ja õigluse asjadest, siinkohal et ongi süüdi haiguste käes raskelt ja hulleminigi kannatajad ise isiklikult aga mitte kõik ülejäänud. Ilmselgelt võimupositsioonidel olijad ka ei ole üleüldse võimelised aru saama et kuna probleem asub ainult isiklikul tasemel, siis muidugi ka lahendus asub ainult isiklikul tasemel. Ainult isiklikul, sest haigushooajad on nö loomulikkus, on olnud igaaastaselt ja sajandeid või kauemgi järjest. Võimupositsioonidel olijatel on reaalsustaju asemel lausluulud, ja elementaarne loogikavõime puudub neil täielikult – sellised on ühiskonna ja rahva jaoks kahjulikud.

Kõik kes saanud surma sellise kerge haiguse pärast, on selles ise süüdi. Olemuselt tegu enesetappudega, küll teadmatusest, aga siiski. Ja absoluutselt ei ole selles süüdi kõik ülejäänud rahvas. Protsentuaalselt rahvastiku seast väga üksikud kes end niimoodi ära tapnud ja tapmas – aga miks peaks ülejäänud rahvas nende pärast mingeid rängalt paranoilisi terroriseerivaid ja rahvale tervikult kahjulikke jaburusi praktiseerima?

Lahendus on ainult isiklikul tasemel, aga mitte ühiskondlikul ega rahvalikul. Peab enda keha toitumispoolselt nii tugevaks tegema et ei nakatu, või kui nakatub siis kerge või ka väga kerge või halvimal juhul keskmine haigus mille kestus maksimaalselt nädala piires. Isiklikult peab ennast terviselt tugevaks tegema ja järjepidevalt hoidma et nii lihtsad haigused ei oleks rasked ega kriitilised ega tapaks. Enda tervise järjepidevalt tugevana hoidmine on absoluutne elementaarne igapäevaelu juurde käiv osa. Aga mitte nii et söö mida iganes ja kui haigeks siis “ah küll need arstid klopsivad mind terveks”. Kes ei hooli oma tervisest, seega põeb nii lihtsaid haigusi nii raskelt… kas sellised päriselt üleüldse hoolivad oma enda elust? Või lihtsalt tahavad et keegi võõras elaks neil nende endi elu eest ära? Ei määra virin ega jutt üksi mida räägitakse, vaid tegutsemised ja neile vastavad reaalsed tulemused, et millega ja millisega siis päriselt tegu.

Suur enamus nn koroona sümptomitest on tavaline haigusväsimus ja jõuetus, tavaline peavalu ja köha ja nohu, ka tavaline kõhulahtisus, ja muidki tavalisi sümptome, aga mitte mingi eriline hingamise ja kopsude jama. See eriline kopsude jama esineb vähemusel, kokkuvõttes ülivähestel võrreldes kes seda päriselt põdenud ja põdemas. On välja nopitud need kellel esineb kopsudega seoses sümptome, ja esitatud nemad seega neil esinevad sümptomid kui olevat nn koroonat defineerivat (huvitav et otsus terviku üle on tehtud tohutu vähemuse põhjal…). Kui samas kõik ülejäänud ehk tohutu enamus kellel esinevad tavalise gripi sümptomid või vähemgi veel, on rahvale esitamistest lihtsalt välja jäetud. Rahvale esitatakse “autoriteetide” poolt ainult spetsiifiliselt väljavalitut ja sellepõhist oletuslikku fantaasiat, aga mitte tervikut ehk tegelikkust.
Neil kellel kopsudega seoses rohkem jama, on mingitel põhjustel kopsud nõrgestatud saanud, ja haigustekitajad muidugi elutsevad kehas kõige aktiivsemalt seal kustkohast on keha ise nõrgem. Seega tavaline gripp pluss keegi kellel kopsud mingil põhjusel nõrgestatud, ja nn koroona ongi valmis. Nn koroona on lausluulu mis rahvastele ränga meediakaudu manipuleerimisega pähe määritud. On tavaline haigushooaeg, tavaline haige olemine, tavaline gripp.

Kopsude tervislik olukord seoses maskide kandmisega. Peab arvestama et õhk ei ole ainult hapnik. Ja keha jaoks on õhus rohkemat vajalikku kui ainult hapnik. Kraam millele mask takistusena ette jääb, seega rikub keha jaoks õhus oleva vajaliku kättesaadavust; kraam mida peaks õhuga kaasa sisse hingama aga ei saa, ja kraam mis peaks kehast välja minema aga ei saa. Kui ei oleks rohkemat kui ainult hapnik, siis ka ei saaks olla neid kellel maskikandmine tervislikke probleeme tekitab. Kes on selles suhtes tundlikumad, need ei ole keegi kelle kallal halvustama ja mölisema hakata, vaid on keegi keda arvestades peaks endal kuplialuses miskit õigsesuunset mõikama hakkama.
Maskide kandmine nõrgestab esimesena kopse. Kopsudega otsemas seoses on keha energeetikasüsteem, seega see saab järgmisena nõrgestatud-häiritud ja toimimiselt madaldatud-tuimestatud. Energeetika edasi otse seoses närvisüsteemiga, seega omakorda edasi meeled-tajud ja sisesed infoprotsessid ei saa enam toimida nii selgelt ja teravalt ehk korrektselt ja õigselt kui muidu peaksid. Infoprotsessid ehk ka mis mikroorganism on hea ja mis halb ja mida keha tervikult nende suhtes tegema peab ja kus täpsemalt… ehk siis kogu immuunsüsteem nõrgestatud. Immuunsüsteem mis otse seoses seedesüsteemiga, ja kui arvestada kui tohutult palju mikroorganisme toiduga iga päev isiklikult sisse süüakse, halbu ja häid, seega kus asub immuunsüsteemi fookus… Energeetika ka seoses südamega ja vereringega, mis omakorda seoses ainevahetusega, ja mõlemad seedesüsteemiga.
Seega absoluutne fakt – maskide kandmine kandjate puhul soodustab üleüldiselt haigestumisi ja kui tugevalt haigusi põetakse, seega ka haiguste levikut ja esinemisrohkust, mitte ainult nn koroonat ehk tavalist grippi. Mida rohkem ja kauem kanda, seda halvemaks tervislik olukord läheb.

Keha jaoks enesekaitse poolest prioriteet on seedesüsteem. Keha kaitseb seda kasvõi ülejäänu keha arvelt, sest kui seedesüsteem lõppeb toimimast siis laibaks saamine on kindel. Seega kindlalt koirohi ja muu samaväärne, ka kõrvitsaseemned, ja muu siuke et seedesüsteemis olevad kahjurid-parasiidid regulaarselt hävitada – et keha ei peaks fookust ja energiat-jõudu-aineid seedesüsteemi pideva kaitsmise ja parandamise peale liigselt palju kulutama – seega et kõik see toiteväärtuslik kraam saaks suunatud mujale kehha, mõnekordistades mujal kehas oleva toimimisvõimsuse milleseas ka immuunsüsteemi võimsus. Ja arvestada, kes pole tarbinud koirohtu või muud samaväärset pikka aega, eelkõige aastaid, või ka üldse, sellel on seedesüsteem mikroparasiite ja -kahjureid täis (eks ka ülejäänu keha), elukad mis järjepidevalt kasutavad enda jaoks toiteväärtust mis muidu peaks keha endale saama, ja toodavad saast- ja mürkaineid ja söövad seega kahjustavad ka keha ennast otse. Arvestada et kemikaalseid mürke ehk nn ravimeid ei tohi kasutada nende parasiitide ja kahjurite hävitamiseks, sest need hävitavad ära ka vajalikud mikroorganismid. Ainult looduslik loomulik kraam, sest keha struktuur ja toimimine ei põhine seega ka ei saa korrektselt toimida tööstuslikel kemikaalidel (tehislikud-sünteetilised ravimid ja toidulisandid).
Kui seedesüsteemis kahjureid-parasiite pole, sest need saanud hävitatud loomulikel viisidel, seega on alles mikroorganismid mis vajalikud ja kasulikud seeduvuse puhul, siis toidu seeduvus seega ainete imenduvus on ka mõne korra tõhusam-sujuvam. Tulemusena ülejäänu keha toiteväärtuslikult sisalduselt rikkalikum ja ainevahetuslikult toimimiselt võimsam, seega ka kõik keha protsessid-funktsioonid tugevamad-kiiremad-kindlamad, seega ka keha kaitsevõime haiguste suhtes mõne korra võimsam.
Huvitav küll miks nn eksperdid, sealhulgas ka nn arstid, sellest ei piuksugi et isegi eksisteerimisvõimalikkus on kui millegina mida igaüks isiklikult endale teha saab, ja tegelikult tegema ka peab nö regulaarselt – koirohi ja kõrvitsaseemned, ja muu samaväärne – et enda keha kaitsevõimet haiguste suhtes mõnekordistada nii ülilihtsal ja elementaarsel viisil…
Ja üldse, miks puudub info et kuidas koirohi ja kõrvitsaseemned ja muu siuke parasiite-kahjureid tugevalt hävitav nn koroona suhtes mõjub? Seda enam et tegu peamiselt ikkagi ju seedesüsteemis, soolestikus elutseva kahjuriga… sest päriselt tegu tavalise gripiga.

Kes seda domineerivat nn koroona hulluse jama tõsiselt ja realistlikult võtavad, ilma et suudaks kasvõi natukenegi tajuda et ei ole kogu see värk üleüldse nii nagu ametlikult üritatakse muljet jätta et olevat, need on suht tõsiste probleemidega kes peaksid otsima korraliku psühholoogi. Ja rõhutan et korraliku… sest näha kui “eredate” peadega nn meditsiini valdkonnas töötajaid on… need kes, ehk enamus, kordagi ei kasuta loogikat et teha endale selgeks kas neile nn autoriteetide poolt ettemämmutatu üleüldse on õigne, vaid lihtsalt hoiavad ennast ettemämmutatu orjadena sellest ise aru saamata.
Eeskirjad ja reeglid, ka seadused, ei ole miskid mille orjadena ennast hoida lihtsalt sest on juurde topitud silt “eeskiri” või “reegel” või “seadus”. Ega jutu ja väidete orjana sest edastajal-rääkijal küljes silt “teadlane” või “arst” või “poliitik” ehk “isand” ehk “jumal” (silte rohkemgi). Kui eeskirjad-reeglid-seadused on ühiskonnale ja rahvale päriselt kahjulikud, siis on need täielikult kehtetud, ja nende koostajad hullud. Hullud võimupositioonidel, nagu näha praeguse aja näitel – ei ole tore.
Selle asemel et hoida ennast nn autoriteedi hulluste orjana, võiks ikka omal jõul asjad enda jaoks läbi mõelda seega selgeks teha. Sest ei ole asjad ikka midagi nii – “sest autoriteet ütles, seega nii on ja muudmoodi pole isegi võimalik”.
On rahva isiklik vastutus füüsiliselt tegutsedes määrata kas olukord eskaleerub üha hullemaks, või suundub õigsemaks.

+14
-116
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palun tee jutt natuke selgemaks, lisa kirjavahemärke jne. Raske on lugeda seda teksti.

+37
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kahtlen, et ükski koma või koolon seda kirjatükki suudaks päästa. Tegelikkusega ei ole sellel üllitisel mitte mingisugust seost. Kellegi haige väljamõeldis ja trollimine, ei muud.

+108
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kahtlen, et ükski koma või koolon seda kirjatükki suudaks päästa. Tegelikkusega ei ole sellel üllitisel mitte mingisugust seost. Kellegi haige väljamõeldis ja trollimine, ei muud.

Ma alguses kahtlustasin, et mingi google translate teema, aga mõtlesin, et äkki on asi minus. Aga ju siis ikka pole😌

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jutt on selge küll, aga eks eeldab natuke laiemat pilku kui tavapilk. Kirjavahemärke on piisavalt, ja kirjavahemärgid peavad eelkõige ühtima suulise esituse variandiga, aga mitte et mingi jäik ja külm tekst. Raske võib olla lugeda nende jaoks kes liiga kinni ametlikes jäikades viisides.

+9
-90
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimene, kas sul reaalselt pole MITTE midagi muud teha, kui kilomeetrite viisi sellist võhiklikku putru oma peas genereerida ja siis seda veel kirja panna?

+79
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järjekordne tõekuulutaja.

(Ei lugenud lõpuni. Tahtsun lihtsalt näha, kuhu suunas minnaks)

+35
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esimesed kommenteerijad, aitäh toomast teravalt selged näited miks kohe alguses on mul kirjas “Selle lugemine ei ole soovitatav neile kes liiga nõrganärvilised, ega neile kes ekstreemselt allergilised pikemate tekstide suhtes mis rohkem kui kuskil 100 sõna…”

+5
-75
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Samaväärset infot on võimatu esitada 10 lausega. Väljaarvatud kui ühe lause pikkuseks võib olla mitusada sõna.

+3
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellist jama on raske kommenteerida.

+59
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kes seda domineerivat nn koroona hulluse jama tõsiselt ja realistlikult võtavad, ilma et suudaks kasvõi natukenegi tajuda et ei ole kogu see värk üleüldse nii nagu ametlikult üritatakse muljet jätta et olevat, need on suht tõsiste probleemidega kes peaksid otsima korraliku psühholoogi.

Vabandust, aga sa peaksid ise psühholoogi otsima. Haiglate koroonaosakonnad on juba täis. Sealjuures on juhitaval hingamisel praegu vist juba oma 13 inimest. Koroonaosakondadesse tuleb iga päev inimesi juurde. Juba räägitakse plaanilise ravi vähendamisest.

Arste ja õdesid juba ei jätku, sest osa istub isolatsioonis. Ja asi läheb aina hullemaks.

Võib-olla sinu meelest on see kõik ja jah jama ja meile valetatakse, aga inimene, kes on mitu kuud oodanud oma puusaoperatsiooni ja nüüd selle teadmata tulevikku peab lükkama, kuna haiglates ei jätku kohti ega personali, kindlasti nii ei arva.

Nii et ole hea ja ära esine oma jamaga. Keegi sind niikuinii tõsiselt ei võta. Vähemalt ükski täiemõistuslik inimene mitte.

+50
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esimesed kommenteerijad, aitäh toomast teravalt selged näited miks kohe alguses on mul kirjas “Selle lugemine ei ole soovitatav neile kes liiga nõrganärvilised, ega neile kes ekstreemselt allergilised pikemate tekstide suhtes mis rohkem kui kuskil 100 sõna…”

Mina olin teine kommenteerija, nii et ilmselt on silmas peetud ka mind. Mul ei ole pikkade tekstide lugemisega probleeme, olen suur lugeja ja mu põhitegevus ongi lugemine. Mul on kodus raamatukogu, millise sarnast ei tea ühelgi teisel tuttaval. Ja nõrkade närvidega pole mul ka mingit muret, mu närvid on täiesti korras.

Küll aga sinu tekst ei kannata mingisugust kriitikat. Sa ei viita millelegi, sul pole oma sõnade toetuseks lisada ühtegi allikat, sa ei kirjelda, kust su info pärit. Lühidalt – see tekst ei oma mingisugust uudis- ega lisaväärtust. Ma võin ka taoliseid kirjutada, ausalt. Isegi 3000 sõna, vabalt. Iseküsimus, mis nende verbaalsete enesetühjendamistega pihta hakata. Edaspidi, soovitan, kirjuta need omal kodus paberile (eelistatavalt pehmem ja ihusõbralikum) ning hiljem kasuta ära ruumis, kus kuningas jala käib.

+53
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole midagi teha, meil on paraku teemaalgatajaga täiesti erinevad tegelikkused.

Ps. Ma mõtlen, et mis see jura ajamine inimestele annab? Mingi võltsturvatunde? Et kui ma ei usu, siis pole olemas? Meenub kunagi nähtud video, vist oli Goa rannast, meri taandus ja inimesed kogunesid rannale vaatama. Lõpuks saabus teadagi mis…

+38
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esimesed kommenteerijad, aitäh toomast teravalt selged näited miks kohe alguses on mul kirjas “Selle lugemine ei ole soovitatav neile kes liiga nõrganärvilised, ega neile kes ekstreemselt allergilised pikemate tekstide suhtes mis rohkem kui kuskil 100 sõna…”

Pikem tekst ei tähenda, et on parem või sisukam tekst.

PS kas sa kutsud üles valitsust ja/vüi tervuseametit ja arst tapma vms?

+31
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jaksan küll  pikki tekste lugeda, aga see peab siis huvitav olema. See tekst ei olnud.

+41
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ju möga.

Ei algust, ei lõppu, ei mingit teemaarendust, tulemust ega selget eesmärki, milleks see uid kokku kirjutati.

+44
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuskil oli paar päeva tagasi selliste jurade tootjaid analüüsitud. Midagi taolist:

1. teda on alati lolliks peetud, nüüd leidis võimaluse suurt tõde kuulutades tark näida.

2. püüab suurt hirmu tundes endale sisestada, et kolli ei ole kapis.

3. vaenuliku riigi tegevus, õõnestada rahva usaldust võimu suhtes. Ehk neile “tõe”kuulutajatele makstakse. Hiljuti otsiti lausa ajalehekuulutusega luurajaid. Ehk pannaksegi selliseid Pasapeetreid välja selgitama.

+33
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aastal 2020 võiks juba uskuda päriselt teadlasi, mitte Facebooki gurusid.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Natuke tegelikkust seoses nn koroonaga”

Miks arvad, et sinu segased mõtted on ainus ja õige tegelikkus?

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

näita oma modelleeringu põhjal tehud kalkulatsioone.

inimesed valetavad, numbrid mitte.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rohtu on vaja võtta, teemaalgataja. Skisofreenia on ohjatav ravimitega.

+25
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas selle teksti autor üldse põhikooli on lõpetanud? Tervel tekstil puudub loogiline ülesehitus ja laused on tõeline puder ja kapsad. Ma esimese hooga arvasin ka, et tegemist on väga halva google translate’iga.

Nüüd sellest, et inimene, kes koroona tõttu sureb, on ise selles süüdi oma halbade eluvalikute tõttu ja selletõttu, et pole osanud oma immuunsüsteemi tugevdada. Tead, mine kuu taha, ausalt. Mul on poeg, 11a vana. Tal on kaasasündinud immuunsüsteemi häire, iga haigus on tema puhul mitu korda hullem kui normaalse immuunsüsteemiga inimese puhul. Kui tal on nohu, siis tal nohu mitu nädalat, kuni põskkoopapõletikuni välja, kui tal on köha, siis köhib nii, et hing kinni kuni kopsupõletikuni välja. Ta ei saa sinna midagi teha ja mina ei saa sinna midagi teha, tema immuunsüsteem ei toimi nii tõhusalt kui peaks. Koroonat ma tema puhul kardan väga.

Mul on ema, kes põeb väga ränka vähki, ta on terve elu olnud väga tervislik, terve elu kasvatanud ise oma juurvilju, jahutooteid ei söö, suhkrut ei tarbi, teinud sporti, normaalkaalus, alkoholi ei tarbi jne. Ta on oma vähiga ületanud juba eeldatava eluea ja tema seisund on hetkel üle kõigi ootuste väga hea, ta on adekvaatne, käib trennis, tegeleb hobidega, aga vot koroona saaks talle saatuslikuks.

Kuidas need kaks näidet haakuvad sellega, et koroonasse surev inimene on ise selles süüdi, et ta ära sureb?

 

+34
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas selle teksti autor üldse põhikooli on lõpetanud? Tervel tekstil puudub loogiline ülesehitus ja laused on tõeline puder ja kapsad. Ma esimese hooga arvasin ka, et tegemist on väga halva google translate’iga.

selliste tekstide kohta on olemas tabav väljend, verbaalne kõhulahtisus.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuskil oli paar päeva tagasi selliste jurade tootjaid analüüsitud. Midagi taolist:

1. teda on alati lolliks peetud, nüüd leidis võimaluse suurt tõde kuulutades tark näida.

2. püüab suurt hirmu tundes endale sisestada, et kolli ei ole kapis.

3. vaenuliku riigi tegevus, õõnestada rahva usaldust võimu suhtes. Ehk neile “tõe”kuulutajatele makstakse. Hiljuti otsiti lausa ajalehekuulutusega luurajaid. Ehk pannaksegi selliseid Pasapeetreid välja selgitama.

Esimese punktiga väga nõus! Lisaks on neil lollidel suur tähelepanu- ja tunnustusevajadus ning selle nimel ollakse paljuks valmis. Antud juhul oletab kirjutise autor, et mida pikem tekst seda “mõjuvam” (sisu polegi oluline), aga on näha, et inimesel puudub elementaarne argumenteeritud kirjutamisoskus ning sõnavara puudulikkus näitab lihtsalt harimatust. Tüüp lihtsalt leidis võimaluse siin “esineda” ja ootab pingsalt tagasisidet – äkki tõepoolest leidub mõni lammas kes teeb “Ohooo!” tema ajuvaba sõnamulina peale.

Võimalik ka, et “geeniuse” eluunistus on saada uueks Tõnumaaks (Telegram) ehk siis äkki mõni tore onu/tädi kutsub telesse või raadiosse intervjuule.

 

 

 

 

 

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimesed kommenteerijad, aitäh toomast teravalt selged näited miks kohe alguses on mul kirjas “Selle lugemine ei ole soovitatav neile kes liiga nõrganärvilised, ega neile kes ekstreemselt allergilised pikemate tekstide suhtes mis rohkem kui kuskil 100 sõna…”

Allergilised mitte pikkade tekstide vaid lollide ja nende vaimusünnitiste suhtes 😀

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See koroona on igasugu alternatiiviguurudele ju suisa õnnistus, mida nad küll ilma selleta peale hakkaksid….

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oh õudust, kas ei ole tõesti kedagi lähedast, kes selle inimese psühhiaatrikliinikusse viiks?

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jummel, jummel…ei tea millisest “ülikoolist” meie teaduste kandidaat ka tuleb? Huvitav, kas tal on palatis veel professoreid ja virolooge, või on ta kõik selle üksi kokku keevitanud?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Appi! Nii tahtsin endale ja TA-le tõestada, et olen inimene, kes suudab korraga üle 100 sõna lugeda, aga mu silmad jooksevad verd! Ma ei suuda rohkem! Minust jäi see verbaalne oksendus lõpuni lugemata…

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas selle teksti autor üldse põhikooli on lõpetanud? Tervel tekstil puudub loogiline ülesehitus ja laused on tõeline puder ja kapsad. Ma esimese hooga arvasin ka, et tegemist on väga halva google translate’iga.

Nüüd sellest, et inimene, kes koroona tõttu sureb, on ise selles süüdi oma halbade eluvalikute tõttu ja selletõttu, et pole osanud oma immuunsüsteemi tugevdada. Tead, mine kuu taha, ausalt. Mul on poeg, 11a vana. Tal on kaasasündinud immuunsüsteemi häire, iga haigus on tema puhul mitu korda hullem kui normaalse immuunsüsteemiga inimese puhul. Kui tal on nohu, siis tal nohu mitu nädalat, kuni põskkoopapõletikuni välja, kui tal on köha, siis köhib nii, et hing kinni kuni kopsupõletikuni välja. Ta ei saa sinna midagi teha ja mina ei saa sinna midagi teha, tema immuunsüsteem ei toimi nii tõhusalt kui peaks. Koroonat ma tema puhul kardan väga.

Mul on ema, kes põeb väga ränka vähki, ta on terve elu olnud väga tervislik, terve elu kasvatanud ise oma juurvilju, jahutooteid ei söö, suhkrut ei tarbi, teinud sporti, normaalkaalus, alkoholi ei tarbi jne. Ta on oma vähiga ületanud juba eeldatava eluea ja tema seisund on hetkel üle kõigi ootuste väga hea, ta on adekvaatne, käib trennis, tegeleb hobidega, aga vot koroona saaks talle saatuslikuks.

Kuidas need kaks näidet haakuvad sellega, et koroonasse surev inimene on ise selles süüdi, et ta ära sureb?

Lisan siia teemaalgatusest selle:

Kui ei oleks rohkemat kui ainult hapnik, siis ka ei saaks olla neid kellel maskikandmine tervislikke probleeme tekitab. Kes on selles suhtes tundlikumad, need ei ole keegi kelle kallal halvustama ja mölisema hakata, vaid on keegi keda arvestades peaks endal kuplialuses miskit õigsesuunset mõikama hakkama.

Ma ütleks, et tervel, tugeval ja treenitud inimesel ikka naljalt ei tekita 15 min poes maski kandmine mingeid probleeme, ju siis ikka “ise on süüdi, et on nõrguke ja väeti”. Aga miks ühega ei pea arvestama ja võib halvustada, aga teist ei tohi halvustada ja nendega tuleb arvestada? Õigus? Õiglus?

+11
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Natuke tegelikkust seoses nn koroonaga.