Esileht Ajaviite- ja muud jutud Natura Estonica

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Natura Estonica

Postitas:
Kägu

Eesti sari, ilusad pudelid jne. Üliodav, tekitab selles osas kahtust veidi, Selveris nägin müügil.
Kas keegi on kasutanud kreeme, šampoone jne, kuidas kommenteerite?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tavaline Vene kosmeetika, sama mis Natura Siberica. Odavpoed müüvad veelgi soodsamalt kui Selver. Üks selline on nt. Magistrali keskuse keldrikorrusel, teine Mustikas.
Neid sarju teeb Vene suurtööstus- midagi halba pole täheldanud paari toote kasutamisel, erilist kasu ja efektiivsust ka muidugi mitte.

Kui eetiline tootmine on oline, siis soovitan lugeda:
https://www.aripaev.ee/uudised/2016/02/10/vene-arimehe-kaval-nipp-eestis

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii odava hinna eest vaevalt midagi head saab. Näoseerum 3,70 euri, no ma ei tea…
Pole Natura Siberica tooted ka midagi erilist.
Ärimehel on huvitav kaelaehe:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline Vene kosmeetika, sama mis Natura Siberica.

Rikkusid nüüd perekoolika illusiooni.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaline Vene kosmeetika, sama mis Natura Siberica.

Rikkusid nüüd perekoolika illusiooni.

Mis määrang see “perekoolikas” on sinu meelest? Sina oled ju samuti perekoolikas, sest saan aru, et igaüks, kes siia midagi positab on sinu formuleeringus automaatselt perekoolikas? väike loogikaviga kuidagi keerab sul kuskilt sisse.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis määrang see “perekoolikas” on sinu meelest? Sina oled ju samuti perekoolikas, sest saan aru, et igaüks, kes siia midagi positab on sinu formuleeringus automaatselt perekoolikas?

Igaüks, kes postitab, muidugi ei ole.
On see, kes arvab, et “naistel on nüüd oma foorum, kust saab head nõu, kuidas meeste vastu võidelda”

Perekoolikaid on siin umbes 30%. Nad paistavad silma totrate arvamuste, teadmiste puudumise, eluvõõruse jne-ga.

Kes arvab, et mingi venelaste asi on “eesti ilus sari” mahub hästi perekoolika klassifikatsiooni.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii odava hinna eest vaevalt midagi head saab. Näoseerum 3,70 euri, no ma ei tea…

Pole Natura Siberica tooted ka midagi erilist.

Ärimehel on huvitav kaelaehe:)

Kas see on surnud konn?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palsamit kasutan, mulle sobib. Hind Tartu Lõunakas oli küll üle 7€ pudel, seega üliodavaks ma sed ei pea.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen Venemaalt NS tooteid toonud, seal on veelgi odavam ning sobivad eriti maskid juustele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

minus tekitab see Siberica nimi täielikku tõrget, olgu need tooted head või mitte. väga loll mõte siin sellise nimega brändi müüa.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis määrang see “perekoolikas” on sinu meelest? Sina oled ju samuti perekoolikas, sest saan aru, et igaüks, kes siia midagi positab on sinu formuleeringus automaatselt perekoolikas?

On see, kes arvab, et “naistel on nüüd oma foorum, kust saab head nõu, kuidas meeste vastu võidelda”

Perekoolikaid on siin umbes 30%. Nad paistavad silma totrate arvamuste, teadmiste puudumise, eluvõõruse jne-ga.

Kes arvab, et mingi venelaste asi on “eesti ilus sari” mahub hästi perekoolika klassifikatsiooni.

Sinu sõnavõtu järgi otsustades saab siis nentida, et kuulud nende sinu meelest 30% hulka ehk siis oled ehe perekoolikas. Palju õnne sulle selle puhul, aga eks enesekriitika puudumine on ka ilmselt üks perekoolika tunnuseid, või mis, perekoolikas?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu sõnavõtu järgi otsustades saab siis nentida, et kuulud nende sinu meelest 30% hulka ehk siis oled ehe perekoolikas. Palju õnne sulle selle puhul, aga eks enesekriitika puudumine on ka ilmselt üks perekoolika tunnuseid, või mis, perekoolikas?

Kah asi, mille peale solvuda – perekoolikas? Olen ka, sest käin siin. Mis arvamused või teadmised mul on, eks see selgub pikemas väitluses, aga antud teema ei ole küll see, kus enda võimeid keegi üldse peaks rakendama. Kommentaari kirjutanud kägu on jah selline, kel puuduvad väitlemiseks argumendid ja see tähendab, et kõlbab kogu portaali arvustada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sa ei pea oma pekkiarvamisest tekkinud frustratsiooni minu kaela riputama.

Ausam oleks, kui nendiksid, et “assoo, ma ei teadnud” vms.
Aga kas oled selleks üldse võimeline?
Vist mitte.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ei sobi nende tooted. St need, mida proovinud olen, ei ole sobinud ja rohkem raha ei hakka raiskama katsetamisele. Mul on väga kuivad ja kahjustatud juuksed ning nende kraam on rohkem kahju teinud kui aidanud.

+1
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Natura Estonica