Esileht Väikelaps Naturaalne karv kombekale

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Naturaalne karv kombekale

Postitas:

Lapsel reima kombekas millel kapuutsil trukkidega eemaldatav kunstkarv.
Kus saaks lasta teha naturaalsest karvast kapuutsi ääre?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve moetööstus järjest enam liigub karusnaha kasutamisest loobumise suunas.
Ole lapsele eeskujuks ja ära kasuta karusnahka!

Pealegi märg/lumine karv põse vastas ei ole meeldiv, ma olen kõik karvad üldse eemaldanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naturaalne karv on mõnus, ei vetti ka niimoodi läbi, kui kunst.Ei pea olema mingi naarits – jänes käib küll (miks peab jänesenahad ära viskama – kas see oleks loodussäästlik!).
Olemas on vist mingid karusnahatöökojad ja midagi olen näinud vist turul, aga kindlalt ei oska soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei kannata mingit karva näo ääres, kõik sellised kapuutsid on välistatud. Niiet kui sa tahad hakata vaeva nägema, pead enne ikka kindel olema, et lapsele see üldse meeldib.
Ma arvan, et ka täiskasvanute karusnahkkraest on väga lihtne lapsele kraeäär kohendada. Kasutatult on neid kindlasti ostas jne saada, köösnerilt või kasukapoest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanematel on mõned jänesed ja kui jänesed lähevad, siis nad pargivad naha ära. Mul on ka üks nahk. Väga mõnus ja pehme, hoopis midagi muul kui need, mis lastele kombekate äärde pannakse. Neil jänestel on hea elu olnud ja laste poolt korralikult ninnunännut saanud, nii et ühe lapse kombeka äärde sobiks küll üks selline äär. Teemaalgataja, andsid mulle just hea mõtte, mida oma nahaga peale hakata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasub uurida, kuidas nahk pargitud on. Osa nahku pargitakse päris korraliku keemiaga, seda küll igapäevaselt lapse näo juures hoida ei ole hea mõte. Neil sattuvad ju need karvad suhu ka vahepeal. Aga vähemalt lambanahku saab loodussõbralike ainetega pargituna. Ehk saab teisi nahku ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Naturaalne karv kombekale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.