Esileht Beebi ja mitmikud naturaalseid mänguasju

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: naturaalseid mänguasju

Postitas:

Kust soetada naturaalseid mänguasju soodsalt? Milliseid arendavaid mänguasju olete beebile ise teinud, näiteid. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 10:39; 10.10 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui soovid soodsalt läbi ajada, siis on kaks võrdselt head varianti:

1) Ära ostagi beebile mänguasju, sest beebi jaoks on niigi KÕIK väga huvitav. Kui raatsid talle kätte anda kulpe, potte, tühje šampoonipudeleid, vana telefoni, fööniotsikuid jne, siis ta on igati rõõmus laps ning ei tunne millestki puudust. Vaid raamatuid võiks mingi hetk juurde muretseda.

2) Vii end kurssi osta.ee ja buduaar.ee/turg keskkondadega. Beebiasju – nii mänguasju kui ka riideid – on järelturul TOHUTULT. Mõni müüb kallite hindadega, aga pea kogu aeg on midagi ka väga soodsalt võimalik saada. Kui hoiad silmad lahti, siis näed nii palju pakkumisi, et tahaks kohe mingi mänguasjalao asutada. 🙂 Kusjuures järelturult ostes on iga kvaliteetne mänguasi ökomänguasi, sest kasutatud asju ostes teed sa keskkonnale pai.

Kui aus olla, siis mina ostan praktiliselt kõik lasteriided ja mänguasjad nimetatud kahest veebikeskkonnast. Pere sissetulek on meil küll üle Eesti keskmine, aga milleks raha ja loodusressursse raisata, kui nii paljud inimesed soovivad meeleheitlikult oma kraamist lahti saada. Taaskasutus on popp. Mittetarbimine oleks ideaal, aga ma olen liiga nõrk selle jaoks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojaa, aga minu oma paneb veel asju suhu, ei usu et šhampoonipudel naturaalne on. Aga buduaari vaatan siis. Muidu ehk kellegil tuleb merlde veel poode kus odavamalt müüakse, siis lisage 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 10:39; 10.10 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks ägeda välimusega naturaalsest kummist part on olemas. Saab niisama mängida, vanni võtta ja kasvõi närida. http://www.happybaby.ee poes oli müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjad plastkarbid, sõel, kausid, lusikad, kamm. Selliste asjadega, millega beebi on näinud sind toimetamas, mängib ta veel eriti hea meelega.
Kuna keegi eelnevalt kirjutas, siis telefone, pulte, fotokaid jmt ei annaks ma lapse kätte isegi siis kui need on nö vanad. Kuigi nad väga väga soovivad nendega toimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puidust asjad on küll naturaalsed, aga mul tulevad siiani judinad peale, kui meenutan neid kohutavaid kolksusid ja seda müra, mis nendega mängimisega kaasnes 😀 Minu lastel oli puidust motoorikakeskus, lõpuks tõstsin lihtsalt rõdule ära, sest see kolin oli nii ärritav. Puidust rõngatorn rändas sama teed ja mängisid ühe teise – plastist rõngatorniga 😀

Ligi aastasena nad tegelikult eriti mänguasjadega ei mänginudki – klotsid pakkkusid huvi, rõngatorn, aga suurem osa nö beebidele mõeldud ja meile kingitud asjadest seisid niisama, kuna lapsi huvitasid pigem kodused olmeasjad – potid, lusikad jne. Igasugu topse andsin lastele, kuhu siis sai muid asju sisse panna.

Üks vahva isetehtud mänguasi oli minu lastel suur heegeldatud elevant, millele olid nööbid külge õmmeldud ja nööpide ümber sai panna heegeldatud lilli (hea motoorikaharjutus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

appi, ükskõik mis lisavidin lapsele soetrada, raudselt on postituses kirjas sõna “arendav”. no mis pole su imikule arendav, ta areneb puulusika saatel sul ka ülihästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud naturaalseid mänguasju

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.