Esileht Beebi ja mitmikud Naty mähkmetega kogemusi

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Naty mähkmetega kogemusi

Postitas:

Vaatasin, et Prisma müüb mingeid Naty ökomähkmeid. On odavamad ki Muumid ja Moltexid ja nende tavaliste Pampersite jms üsna samas hinnas…

On keegi kasutanud? Kuidas istuvad ja peavad? Ei haise siis keemia järgi nagu Pampers?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 11:33; 02.03 19:02; 04.03 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks ka teada, vaatasin, aga ei julenud osta. Jutt muidu kaunis kui öko ja looduses lagunev, aga kui nad järsku läbi lasevad? Ostsin Pampers Premia ja täiesti pettunud neis. Need lasevad niiskust läbi ja on nii õhukesed. Last sülle võttes on püksid niisked kuigi vahetan mähkmeid päris sageli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lase läbi, ei haise, üsna mõnusad on, mina praegu kasutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle väga meeldivad ja ei lase läbi. muud nagu enam ei tahagi, mõnusad käes kuidagi. natuke paksemad, kui need igasugu imeõhukesed mähkmed, see vist tähendab ka, et imavat keemiat vähem,siis peab mäku paksem olema. ja samas minu jaoks mitte üldse häirivalt paksud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga mõnusad on, pisikeste lillekestega, minu lapsele väga hästi sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ja olen üli rahul!Parimad mähkmed, mida seni kohanud.
Materjal on hästi mõnus pehme, lõige on väga mugav, imavus on suurepärane, ei tekita mingeid allergiaid ega punast peput. Olen kasutanud 3kuud ja seni pole mitte kordagi ei kakat ega pissi läbi andnud. Teiste mähkmetega juhtus seda ikka.

Paksud?Ma ei tea mis mähkmeid sina kasutad, minu arvates need küll paksud pole võrreldes nt Wiona, Moletxi, Muumi jt ökomähkmetega.Täitsa tavalise paksusega.
Pole nii õhukesed kui Pampers aga eks seetõttu ei sinna pole mingid keemiat topitud, mis õhukesena imaks metsikult pissi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoh, nii palju positiivset! Me siis ka proovime kohe homme ära. Niisama proovimiseks ei julgenud suurt pakki osta. Seni kasutame Huggiest, sest libero on paks ja jäik ja pampers jube keemia… Moltexid ja Muumid on jälle natuke liiga palju kallimad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 11:33; 02.03 19:02; 04.03 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea, olen proovinud ja minu arust täielik jama. Esiteks: ei ole need midagi pehmed, väliskiht on nagu kile, teiseks: on päris paksud – lapsel jäävad jalad jumala harki, kolmandaks: need krõpsud hõõruvad, lapsel on küljed punased ja ära kraabitud, ja viimaseks: kui laps pisib kasvõi korra, hakkab pepu kohe hauduma ja katsudes käsi on üsna niiske, lausa märg.

nii et pampersi preium care-iga ei anna värrelda, mis siis et keemia….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei tea, olen proovinud ja minu arust täielik jama. Esiteks: ei ole need midagi pehmed, väliskiht on nagu kile, teiseks: on päris paksud – lapsel jäävad jalad jumala harki, kolmandaks: need krõpsud hõõruvad, lapsel on küljed punased ja ära kraabitud, ja viimaseks: kui laps pisib kasvõi korra, hakkab pepu kohe hauduma ja katsudes käsi on üsna niiske, lausa märg.

nii et pampersi preium care-iga ei anna värrelda, mis siis et keemia….[/tsitaat]

No ma ei tea… me nüüd paar päeva oleme proovinud ja kohe täitsa lemmikud on juba. On Väga pehmed ja paksuks minemist/jäämist pole täheldanud ning pepu on seni kuiv olnud, pole haudumise ohtugi.

Kuidas see väliskiht nagu kile on? Libero ja Pampers on hoopis kilesemad ju? Krõpsud meil ei jää kuskilt vastu nahka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 11:33; 02.03 19:02; 04.03 18:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Naty mähkmetega kogemusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.