Esileht Hobinurk Näugumisvastane kaelarihm kassile, vibratsiooniga, kogemusi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Näugumisvastane kaelarihm kassile, vibratsiooniga, kogemusi?

Postitas:

Nägin internetis sellist toodet, oletatavasti vibreerib/ produtseerib mingeid helisid ja ei anna elektrilööke. Kas on kellelgi kogemusi, kas aitab tegelikult ka, st see vibreerimine mõjub, et enam ei näugu? Müüakse seda ka koertele haukumise vastu, aga mind huvitaks kassi puhul just.

+1
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 19:11; 12.10 19:42; 12.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIlleks võtta looma, kui teda peab piinama. Mõtle kui sul oleks kaela ümber rihm, mis takistaks rääkimist. Kus on nüüd loomakaitsjate silmad. Loom elab orjaelu.  KUhugi minna pole, midagi enda heaks teha pole, tuleb harjuda. Ja siis imestatakse, et miks inimesi peetakse orjuses, hoitakse puurides /korteritest ja majades kinni.

+31
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle parem, miks su kass kräunub. Tavaliselt on seal taga konkreetne põhjus, mis tuleb välja selgitada.

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 19:18; 12.10 21:00; 14.10 10:04; 14.10 10:32; 15.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

et enam ei näugu?

Mjäu!

Miks kass suhelda ei või?

Teeb ta seda ju siiski mingil kindlal põhjusel..

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle kui sul oleks kaela ümber rihm, mis takistaks rääkimist.

Sulle näiteks oleks just vaja sellist, et takistaks rääkimast siis, kui pole vaja, ja mitte midagi kasulikku öelda pole.

0
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 19:11; 12.10 19:42; 12.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid igasuguseid. Parem võtta selline kus erinevad variandid(värin, elektrishokk, heli). Enamasti  elektrilöök reguleeritav.

Pole mõtet kohe maksimumi panna vaid nt miinimum 400 volti.

 

+1
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:55; 12.10 20:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Neid igasuguseid. Parem võtta selline kus erinevad variandid(värin, elektrishokk, heli). Enamasti elektrilöök reguleeritav.

Pole mõtet kohe maksimumi panna vaid nt miinimum 400 volti.

Minu nähtud rihm oli ILMA elektrilöökideta, ei tahaks lausa valu teha kassile, aga kuna pole kogemust, siis tahtsingi teada, et kas ainult reguleeritavast vibratsioonist on tegelikult abi.

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.10 19:11; 12.10 19:42; 12.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mõtet kohe maksimumi panna vaid nt miinimum 400 volti.

Kindel, et mingite ühikutega ei eksinud? Majapidamise võrgvool on 220V. Ma ei tea, mis kassikesest järgi jääks kui talle 2x rohkem keresse lasta…

Mul on olnud 2 kassi ja kumbki neist pole niisama kräununud. Ainult külmkapi juures või siis kui keegi on sulgenud ukse, mille taha jääb tema liivakast. Isane lärmas enne kastreerimist mõnikord ka niisama, peale oppi võttis vaiksemaks. Ja ämma lõikamata emane kurises jooksuajal imelikult.

Kassid on üldiselt üsna tasased loomad ja niisama sõna ei võta. Kui just sugutung või tervisemured ei vaeva. Seega küsimuse püstitus jääb mulle arusaamatuks.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel, et mingite ühikutega ei eksinud. Majapidamise võrgvool on 220V. Ma ei tea, mis kassikesest järgi jääks kui talle 2x rohkem keresse lasta…

Majapidamises norm 230V aga ega sinult pinge ei loe. Rihmadel tavaliselt 400-5000V vahel. Ei tee midagi, ega muidu ei müüdaks.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 19:55; 12.10 20:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui palju ta kräunub siis, et lausa häirib?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et vähemalt üritad oma kassile näugumise pärast valutut lahendust leida. Minu õe kass hakkas hommikuti kell 5 näuguma. Siis ärkas õde üles, pani talle pasteeti ja rahu majas. Ja nii õppis kass ilusti ära, et sellise käitumise eest on ette nähtud preemia. Kuniks õel kopa ette viskas, mitte ühtki vahendit (loomagruppides soovitati nt spreid, mis teda rahustaks) ei proovinud, vaid pani kassi lihtsalt magama. Ei olnud tal ühtki tervisemuret. Üsna noor kass oli, aga no närvidele käis ja kõige lihtsam on ära tappa. Paar nädalat hiljem võttis uue kassipoja. Ma oleks iga kell eelistanud, et ta oleks kaelarihma proovinud.

Tal lapsi veel pole, aga üritavad. Ei taha mõeldagi, mis siis veel teeb, kui laps pahandust teeb või tüütu on.

+14
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:57; 14.10 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et vähemalt üritad oma kassile näugumise pärast valutut lahendust leida. Minu õe kass hakkas hommikuti kell 5 näuguma. Siis ärkas õde üles, pani talle pasteeti ja rahu majas. Ja nii õppis kass ilusti ära, et sellise käitumise eest on ette nähtud preemia. Kuniks õel kopa ette viskas, mitte ühtki vahendit (loomagruppides soovitati nt spreid, mis teda rahustaks) ei proovinud, vaid pani kassi lihtsalt magama. Ei olnud tal ühtki tervisemuret. Üsna noor kass oli, aga no närvidele käis ja kõige lihtsam on ära tappa. Paar nädalat hiljem võttis uue kassipoja. Ma oleks iga kell eelistanud, et ta oleks kaelarihma proovinud.

Tal lapsi veel pole, aga üritavad. Ei taha mõeldagi, mis siis veel teeb, kui laps pahandust teeb või tüütu on.

Veel kergem oleks toiduautomaat osta…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 19:18; 12.10 21:00; 14.10 10:04; 14.10 10:32; 15.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelarihma asemel osta plastikkass.

Ja endale püüa hankida vidin, mis idiootsete mõtete korral aktiveerub. Väga kõvasti pole vaja, ainult nii, et piisavalt ebameeldiv on, et kassikiusamismõtted enam kõne allagi ei tuleks.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt tasased loomad, aga on erandeid. Meie oma ainult röögib. Hommikul vara hakkab pihta, röögib süüa, ülejäänud aja röögib niisama. Pole tal mingeid tervisehädasid, sünnist saadik jutukas olnud. Oi kui siiber ikka on, aga noh, selle kaelarihma peale pole isegi mõelnud 😀

 

Pole mõtet kohe maksimumi panna vaid nt miinimum 400 volti.

Kindel, et mingite ühikutega ei eksinud? Majapidamise võrgvool on 220V. Ma ei tea, mis kassikesest järgi jääks kui talle 2x rohkem keresse lasta…

Mul on olnud 2 kassi ja kumbki neist pole niisama kräununud. Ainult külmkapi juures või siis kui keegi on sulgenud ukse, mille taha jääb tema liivakast. Isane lärmas enne kastreerimist mõnikord ka niisama, peale oppi võttis vaiksemaks. Ja ämma lõikamata emane kurises jooksuajal imelikult.

Kassid on üldiselt üsna tasased loomad ja niisama sõna ei võta. Kui just sugutung või tervisemured ei vaeva. Seega küsimuse püstitus jääb mulle arusaamatuks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et vähemalt üritad oma kassile näugumise pärast valutut lahendust leida. Minu õe kass hakkas hommikuti kell 5 näuguma. Siis ärkas õde üles, pani talle pasteeti ja rahu majas. Ja nii õppis kass ilusti ära, et sellise käitumise eest on ette nähtud preemia. Kuniks õel kopa ette viskas, mitte ühtki vahendit (loomagruppides soovitati nt spreid, mis teda rahustaks) ei proovinud, vaid pani kassi lihtsalt magama. Ei olnud tal ühtki tervisemuret. Üsna noor kass oli, aga no närvidele käis ja kõige lihtsam on ära tappa. Paar nädalat hiljem võttis uue kassipoja. Ma oleks iga kell eelistanud, et ta oleks kaelarihma proovinud.

Tal lapsi veel pole, aga üritavad. Ei taha mõeldagi, mis siis veel teeb, kui laps pahandust teeb või tüütu on.

Palun ütle, et sa mõtlesid selle loo lihtsalt välja..

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et vähemalt üritad oma kassile näugumise pärast valutut lahendust leida. Minu õe kass hakkas hommikuti kell 5 näuguma. Siis ärkas õde üles, pani talle pasteeti ja rahu majas. Ja nii õppis kass ilusti ära, et sellise käitumise eest on ette nähtud preemia. Kuniks õel kopa ette viskas, mitte ühtki vahendit (loomagruppides soovitati nt spreid, mis teda rahustaks) ei proovinud, vaid pani kassi lihtsalt magama. Ei olnud tal ühtki tervisemuret. Üsna noor kass oli, aga no närvidele käis ja kõige lihtsam on ära tappa. Paar nädalat hiljem võttis uue kassipoja. Ma oleks iga kell eelistanud, et ta oleks kaelarihma proovinud.

Tal lapsi veel pole, aga üritavad. Ei taha mõeldagi, mis siis veel teeb, kui laps pahandust teeb või tüütu on.

wtf? sry, aga haige inimene on su õde.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel kergem oleks toiduautomaat osta…

Tema ei viitsinud vaeva näha erinevate asjade proovimisega. Oleks olnud teisigi lahendusi. Mul endal on ka kaks kassi, aga ma pole mingi kassispets. Ma palusin korduvalt kassigruppidest uurida. Ta ütles, et proovis kõike ja miski ei aidanud. Peale kassi magama panemist tunnistas, et see tema proovimine oli see, et paar korda katsusid mitte välja teha.

Palun ütle, et sa mõtlesid selle loo lihtsalt välja..

I wish.. Paraku ta täpselt selline on.

wtf? sry, aga haige inimene on su õde.

Ma olen lapsest saadik kahtlustanud, et tal on midagi peas valesti. Ta abikaasa on üsna samasugune. Hiljuti võtsid ka populaarse tõukoera kutsika, keda hellitavad igat moodi. Neil oli veel üks vanem kass, kes viimasel ajal väetiks jäänud oli. Selle laskis mees siis uksest välja lihtsalt ja paar päeva hiljem leiti autotee pealt surnuna. Odavam kui magama panek! Aga oi kui tore nende meelest, sest nüüd saavad veel ühe kutsika võtta ja mingite vanade loomadega tegemist tegema ei pea. Kuniks see uus kassipoeg ja koerad vanaks jäävad. Küllap siis kuulen jälle huvitavaid põhjendusi, miks kiirelt vaja loomad magama panna, et nende eest hoolitsema ei peaks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 20:57; 14.10 08:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid on näkitsejad loomad. Neil peab toit kogu aeg ees olema, erinevalt koertest, keda söödetakse kindlatel aegadel.

Igal ajal on kassi jaoks vabalt saadaval krõbinad ja siis kui inimesed üles ärkavad, siis võib anda pehmet toitu. Mina oma kassile annan pehmet sööki hommikul ja õhtul, muul ajal on krõbinad ja vesi saadaval.

Ja ta ei kräunu. Isegi kui tal mingil hetkel kauss tühi on, ikka ei kräunu, siis ta läheb ja istub oma kausi kõrvale ja istubki seal tuima näoga, kuni ma märkan, et ups, krõbinad otsas.

Kräunumise probleem on rohkem nende kassidega, kes on harjunud ka õues käima, siis need võivad tahta kogu aeg sisse-välja. Ma oletan, et õues käivad kassid elavad pigem majades, siis sinna oleks mõistlik teha kassiluuk, mille kaudu ta saab ise käia, mitte ei pea kräunuma.

Minu meelest kassid ikka päris niisama lambist ei mjäugu. Neil on selleks alati mingi põhjus. Ja selle asemel, et mjäugumist summutama hakata, tuleks see põhjus üles leida ja mõistlikult ära lahendada (mitte kassi mättasse lüües). Kui ei meeldi koduloomad, kes häälitsevad, siis võtke endale akvaariumikalad. Veel parem kui sellised inimesed üldse mingeid loomi ei võtaks.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 14.10 10:26; 14.10 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid on näkitsejad loomad. Neil peab toit kogu aeg ees olema, erinevalt koertest, keda söödetakse kindlatel aegadel.

Oleneb kassist. Toakasss võib end igavusest ülekaaluliseks süüa, ja sel juhul peab piirama.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 19:18; 12.10 21:00; 14.10 10:04; 14.10 10:32; 15.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selle kaelarihmaga kohemust ei ole, aga niiviisi maha seda ka ei teeks kui kassipiinamisvahendit. Mõned kassid ongi sellised, kes tõesti vahetpidamata põhjusetta kräunuvad. Nagu mölapidamatusega inimesed. Inimesele veel õpetad normaalseid käitumisnorme, et on hetki ja olukordi, kus tuleb vait püsida, aga mis muud moodi sa kassi õpetad?

Mul töökaaslasel on selline. Ütleb, et kõigil närvid läbi juba. Ainult ükskord, kui kass terviseprobleemidega kolm päeva siruli oli, siis ei kräununud.

Mul endal õnneks viisakas kass, kes jutustab kõige rohkem hommikuti, kui küsib sööki ja õue ja on lihtsalt rõõmus ja elevil päeva alguse pärast, seda kräunumist muidugi reguleerida vaja pole. Kui kass ikka kogu ärkveloleku aja röögib põhjuseta, siis mina prooviks selle rihma ära.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toakasss võib end igavusest ülekaaluliseks süüa, ja sel juhul peab piirama.

Toakassil ei teki igavust, millest ta ennast ülekaaluliseks sööb siis kui sa a) tegeled temaga ja b) ostad talle spets Indoor või Low Calories krõbinaid. Krõbinad peaksid kassil siiski kogu aeg ees olema, sa piiradki niimoodi, et ei osta talle vale toitu. Ma oma kassile pehme toiduna annan ühe 70g konservi poolitatuna (pool hommikul, pool õhtul) ja muul ajal kui kere heledaks läheb, siis näkitseb oma krõbinaid. Peab küll ütlema, et need konservid maitsevad talle nii väga, et krõbinate poole ta eriti ei vaatagi. Kassid nimelt ei söö selliseid toite, mis neile üldse ei maitse, lihtsalt igavusest.

Üks väärarvamus on ka see, et võtad endale kassi ja siis see kass lihtsalt on. Et temaga ei peagi näiteks mängima nagu koeraga. Kassidele müüakse ka erinevaid mänguasju, mis aitavad neil tegevuses olla, kui sa ise parasjagu kohal ei ole. Aga kui oled kodus, siis peab kassiga ka ikka suhtlema, mitte nii, et korraks pai ja aitab kah.

ja kassipojad on nagunii kõik suured traageldised, minu praegu täiskasvanud laisk kass lasi ka pojana öösel mööda tube ringi, aktiveerus umbes kella 3 paiku öösel. Väga imelik oleks olnud teda sellepärast tapma hakata või välja visata.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 14.10 10:26; 14.10 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toakasss võib end igavusest ülekaaluliseks süüa, ja sel juhul peab piirama.

Toakassil ei teki igavust, millest ta ennast ülekaaluliseks sööb siis kui sa a) tegeled temaga ja b) ostad talle spets Indoor või Low Calories krõbinaid. Krõbinad peaksid kassil siiski kogu aeg ees olema, sa piiradki niimoodi, et ei osta talle vale toitu. Ma oma kassile pehme toiduna annan ühe 70g konservi poolitatuna (pool hommikul, pool õhtul) ja muul ajal kui kere heledaks läheb, siis näkitseb oma krõbinaid. Peab küll ütlema, et need konservid maitsevad talle nii väga, et krõbinate poole ta eriti ei vaatagi. Kassid nimelt ei söö selliseid toite, mis neile üldse ei maitse, lihtsalt igavusest.

Üks väärarvamus on ka see, et võtad endale kassi ja siis see kass lihtsalt on. Et temaga ei peagi näiteks mängima nagu koeraga. Kassidele müüakse ka erinevaid mänguasju, mis aitavad neil tegevuses olla, kui sa ise parasjagu kohal ei ole. Aga kui oled kodus, siis peab kassiga ka ikka suhtlema, mitte nii, et korraks pai ja aitab kah.

ja kassipojad on nagunii kõik suured traageldised, minu praegu täiskasvanud laisk kass lasi ka pojana öösel mööda tube ringi, aktiveerus umbes kella 3 paiku öösel. Väga imelik oleks olnud teda sellepärast tapma hakata või välja visata.

Ära kujuta ette, et sa iga kassi tunned ???? Minu oma ongi nagu toluimeja, kõik krõbinad pistab nahka, mis ette panna ja seda juba väiksest peale. Tegelemist saab piisavalt. Oma toidusoovitused võid ka sinnasamusesse pista, sest minu kass on ravitoidu peal ja muud talle anda ei tohigi. Enne, kui veel edasi targutada tahad, siis ei, seisund ei ole minu põhjustatud, vaid kaasasündinud.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 19:18; 12.10 21:00; 14.10 10:04; 14.10 10:32; 15.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne, kui veel edasi targutada tahad

Kle sa ise hakkasid mingit lolli juttu ajama, et kass sööb ennast igavusest paksuks. Minu kass jällegi ei söö ennast igavusest paksuks. Mul on elus olnud viis kassi (jah, ma olen jube vana) ja ükski nendest ei ole ennast paksuks söönud, kuigi toit on kogu aeg saadaval. ka mu tuttavate kassid ei söö igavusest.

Paksukssöönud kasse olen näinud ainult piltide pealt, nii et ma vähemasti seda usun, et kassi on võimalik paksuks sööta 😀 Aga pigem on seal siiski asi muus kui üksnes igavuses.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 09:39; 14.10 10:26; 14.10 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Animal Discovery kanalil on saade “My cat from hell”. Seal oli üks bengali kass(sellele tõule on muidugi lärmakus omane), kes samuti pidevalt, ka öösel, kräunus.
Põhjuseks igavus!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass Sinu vinguva ja kääksuva häälega lepib, Sina pead ka tema omaga leppima.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kassidel olid krõbinad 24/7 ees, tulemuseks oli see, et üks kass kaalus 7kg ja teine 6,5kg. Arst arvutas päevanormi välja ja läksid dieedile, kui norm otsas, siis juurde ei saa. Istuvadki pool päeva tühja kausi kõrval.

Aga kräunumisest, minu üks kass armastab laulda pikki aariaid, öösel kell kolm, padja kõrval. Hääl on nagu ooperilauljal ja üks aaria kestab ikka pool tundi jutti, siis puhkab natuke ja hakkab uuesti. Kass on lõigatud ja enne lõikust laulis ainult jooksuajal, peale oppi laulab igal öösel mitu pooletunnist aariat. On olnud ka hoiul ja järgmisel hommikul helistas kassihoidja, et palun tulge oma kassile järele, teist sellist ööd ta ära ei kannata.  Päeval ta ei laula, siis ta puhkab raskest ööst.

Teine kass on tasa, näub ainult siis kui näeb putukat või lindu läbi akna. Aga sellele esimesele oleks küll mingit vidinat vaja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka just selline kass, kes hommikul kl 5:15 ärkab, teeb sirutusharjutusi ja siis hakkab süstemaatiliselt mind äratama. Teeb aegajalt õrnalt kurr ja kurr, ja siis kui voodist talle sisistan või käega rehman, on tükk aega vait – jõuan juba peaaegu magama jääda – ja ta jälle hakkab kurisema. Ta on juba keskealine, see asi ei muutu. Õhtul vajub magama juba kella 20 paiku, togi palju tahad, nagu kott vajub jälle unne. Lihtsalt meie unetsüklid ei kattu absoluutselt. Hetkel on mul tööl nii pingeline aeg, et ma viisin ta vanaisa juurde. Vanaisal on kuuldeaparaat, ta lihtsalt ei kuule enne kl 8 kassi ja kiidab kiisukest taevani. Kusjuures mina teadlikult ei anna kassile toitu enne kui ise sööme – aga ikka ta asub kl 5 juba toitu nuruma. Tegelikult olen ise krooniliselt magamata selle looma tõttu (mees on raske unega), kuna mul on väga erk uni ja ma oleksin sellisest kaelarihmast täitsa huvitatud. Just hommikute tõttu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ometi on pärit see valearusaam, et kassil peab kogu aeg toit ees olema? See valearusaam on süüdi selles, et jube suur osa kassidest on rasvunud. Normaalkaalus kass tundub paljudele juba nälginud kassina, sest reaalselt nähakse ainult ülekaalulisi. Kass ei saaks looduses ka kogu aeg näkitseda. Kui saak käes, siis õgitakse sisse, selle baasil ollakse pikka aega söömata.

Regulaarsed toitmisajad kassile kaks korda päevas. Kui oma toitu 10 minuti jooksul ära ei söö, siis toit eest ära. Paar päeva läheb aega, aga edasi hingatakse see toit sisse ja vahepeal rahu majas.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mina teadlikult ei anna kassile toitu enne kui ise sööme – aga ikka ta asub kl 5 juba toitu nuruma. Tegelikult olen ise krooniliselt magamata selle looma tõttu (mees on raske unega), kuna mul on väga erk uni ja ma oleksin sellisest kaelarihmast täitsa huvitatud. Just hommikute tõttu.

Kass ei ole sul mingi koer, et talle enne sind süüa ei või anda. See ei kuida nende suhtumises sinusse absoluutselt mitte midagi.

Kas sa annad talle hommikul kuivtoitu? Kui jah, siis võiksid kaaluda toiduautomaadi ostmist. Nii seostab kass krõbinatega vaid automaati ja sinu jätab rahule. Minu kass õppis kolme päevaga ära, et mind pole hommikuti enam mõtet tülitada. Paar päeva passis veel igaks juhuks automaati, et ehk õnnestub muul kellaajal ka sealt miskit välja meelitada, kuid sai aru, et ka sellel pole mõtet. Parimad 70€, mis ma elus kulutanud olen.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.10 19:18; 12.10 21:00; 14.10 10:04; 14.10 10:32; 15.10 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minu kass tahtis ainult värskelt pakist valatud krõbinaid. Paar tundi kausis seisnud krõbinad jäidki sinna seisma, millest kaarega mööda mindi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Hobinurk Näugumisvastane kaelarihm kassile, vibratsiooniga, kogemusi?