Esileht Hobinurk Näugumisvastane kaelarihm kassile, vibratsiooniga, kogemusi?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Näugumisvastane kaelarihm kassile, vibratsiooniga, kogemusi?

Postitas:

Minu oma on mind mõni kord ka kl 4-5 äratanud. Kunagi ta süüa ei saa ja viskan ta toauksest välja, et ta näuguda ei saaks. Muidu ongi raske edaspidi kui alla anda.

Muidu on minu kass ka jutukas ja päeval naudin temaga vestlemist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 23:02; 09.11 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ometi on pärit see valearusaam, et kassil peab kogu aeg toit ees olema? See valearusaam on süüdi selles, et jube suur osa kassidest on rasvunud. Normaalkaalus kass tundub paljudele juba nälginud kassina, sest reaalselt nähakse ainult ülekaalulisi. Kass ei saaks looduses ka kogu aeg näkitseda. Kui saak käes, siis õgitakse sisse, selle baasil ollakse pikka aega söömata.

Regulaarsed toitmisajad kassile kaks korda päevas. Kui oma toitu 10 minuti jooksul ära ei söö, siis toit eest ära. Paar päeva läheb aega, aga edasi hingatakse see toit sisse ja vahepeal rahu majas.

Minu kassil on krõbulad kogu aeg ees. Konservi või värsket liha saab hommikul ja õhtul. Ei ole ülekaaluline, pigem selline pisike vibalik. Usse ja muid haiguseid ei ole. Kontrollitud. Aga ta ka vabapidamisel ehk siis päeval teeb oma paaritunnise tiiru küla peal ja ülejäänud aja on tubane. Kassid reguleerivad piisavalt hästi oma söömist. Ühelgi tuttaval ei tea ülekaalulist kassi olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust ometi on pärit see valearusaam, et kassil peab kogu aeg toit ees olema? See valearusaam on süüdi selles, et jube suur osa kassidest on rasvunud. Normaalkaalus kass tundub paljudele juba nälginud kassina, sest reaalselt nähakse ainult ülekaalulisi. Kass ei saaks looduses ka kogu aeg näkitseda. Kui saak käes, siis õgitakse sisse, selle baasil ollakse pikka aega söömata.

Regulaarsed toitmisajad kassile kaks korda päevas. Kui oma toitu 10 minuti jooksul ära ei söö, siis toit eest ära. Paar päeva läheb aega, aga edasi hingatakse see toit sisse ja vahepeal rahu majas.

Minu kassil on krõbulad kogu aeg ees. Konservi või värsket liha saab hommikul ja õhtul. Ei ole ülekaaluline, pigem selline pisike vibalik. Usse ja muid haiguseid ei ole. Kontrollitud. Aga ta ka vabapidamisel ehk siis päeval teeb oma paaritunnise tiiru küla peal ja ülejäänud aja on tubane. Kassid reguleerivad piisavalt hästi oma söömist. Ühelgi tuttaval ei tea ülekaalulist kassi olevat.

Minul ka kass kes väljas käib, talvel kergelt ülekaalus, suvel mitte.

Toakassidel on tihtipeale kaaluprobleemid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 23:02; 09.11 00:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Hobinurk Näugumisvastane kaelarihm kassile, vibratsiooniga, kogemusi?