Esileht Tööelu, raha ja seadused. need, kellel algas jaanuaris dekreet

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: need, kellel algas jaanuaris dekreet

Postitas:

kas olete juba rahad kätte saanud? Imelik on, et mul algas 31 dets ametlik dekreet ja siiani pole haigekassas lehte eesti. ee andmetel isegi mitte registreeritud….:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 17:32; 18.01 17:43; 18.01 18:25; 18.01 18:26; 20.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ee, töökoht muidu oli kuhu lehte esitada?
Niisama küsin, siin foorumis igasuguseid udusid kohtab. Näiteks ootavad tulumaksutagastust ilma, et oleksid makse üldse maksnud, samuti minemas dekreeti, endal pole töösuhetki ja ootavad raha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ikka:D 3 jaanuar viisin töökohta lehe, töökohal oli seda aega 7 päeva haigekassasse viia, korra isegi helistasin haigekassasse aga sealne teenindaja ytles, et, kui leht on registreeritud, siis näen seda eesti.ee lehelt ka. Et sealt saan sama infot, mis neil on. Registreeritud tähendab minuteada, et leht on kätte saadus ja ei tähenda kohe seda, et samal päeval raha saan. See teebk murelikuks, et isegi registreeritud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 17:32; 18.01 17:43; 18.01 18:25; 18.01 18:26; 20.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin oma dekreedilehe ise eelmisel nädalal (9.jaanuar) haigekassasse (lasin muidugi enne tööandjal saatekirja kaasa anda ja oma osa lehel ära täita) ja eile tuli dekreedi eest raha arvele. Ei arvanud, et nii vara üle kantakse, sest tavaliselt jaanuaris läheb neil maksetega hirmus kaua aega.
Samas oma hambaravihüvitist ootan juba novembrist saati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina viisin oma dekreedilehe ise eelmisel nädalal (9.jaanuar) haigekassasse (lasin muidugi enne tööandjal saatekirja kaasa anda ja oma osa lehel ära täita) ja eile tuli dekreedi eest raha arvele. Ei arvanud, et nii vara üle kantakse, sest tavaliselt jaanuaris läheb neil maksetega hirmus kaua aega.
Samas oma hambaravihüvitist ootan juba novembrist saati.

[/tsitaat]

No siis mul peaks ka lootust olema, sest 9 dal jaanuaril sai ka mul 7 päeva tööandja poolt täis ja haigusleht pidanuks sel kuupäeval jõudma haigekassasse. Äkki neil käib kuidagi haigekassasse..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 17:32; 18.01 17:43; 18.01 18:25; 18.01 18:26; 20.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis mul peaks ka lootust olema, sest 9 dal jaanuaril sai ka mul 7 päeva tööandja poolt täis ja haigusleht pidanuks sel kuupäeval jõudma haigekassasse. Äkki neil käib kuidagi haigekassasse..[/tsitaat]

Vabandan- klaveril patakad pooltyhjad, lause jäi poolikuks….
Et äkki neil käib kuidagi haigekassas asi ka tähestiku järgi? Ma eluaeg nimekirjas alati viimane oma perekonnanimega:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 17:32; 18.01 17:43; 18.01 18:25; 18.01 18:26; 20.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin enda lehe Haigekassasse 10.01, samuti hambaravihüvitise paberid. Öeldi, et hambaravi raha laekub 25.01 ja haigusrahad kahe nädala pärast.
Hetkel staatus: arsti poolt edastatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nädal aega juba staatus: Arsti poolt edastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 19:56; 21.01 20:44; 22.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viisin 11ndal tööandjale, arvestan, et samal nädalal jõudis ehk HK ka. Seni olen haiguslehe raha umbes 2 nädalaga saanud, sel korral arvestan igaks juhuks 3ga, ikkagi jaanuar. Sel nädalal ehk täna-homme igaks juhuks veel ei looda. Muidu olen pea iga kord helistanud ka infosse, et kaugel on omadega, alati sattunud nii, et juba tegeletakse ja samal või järgmisel päeval raha olemas. Kannatlik peab olema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna rahad. Haigusleht haigekassasse jõudis 9 jaanuar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.01 17:32; 18.01 17:43; 18.01 18:25; 18.01 18:26; 20.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tänasest seis seal: Maksmisel 😀
Dekreet algas 12.jaanuar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 19:56; 21.01 20:44; 22.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu mul hakka dekreet 9 jaan ja siiani on arsti poolt edastatud. Seega niipea raha vist oodata ei ole. Teil kellel kõik kiirel läinud on, kui haigekassas te olete. Ma pärnu omas ja see on alati kõige aeglasem:(. Nii oleks juba raha vaja kätte saada, muidu on enne beebi käes kui raha saab. Oleks vaja mõned asjad veel osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kägu 20:44. Olen Tartu Haigekassas. Tundub jah, et seal asjad kiiremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 19:56; 21.01 20:44; 22.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida tee pabistate , detsembri deklaratsioonid pidid alles 10 jaanuar esitatud olema ja haigekassa ootab oma andmeid maksuametist. Nii on see alati olnud et jaanuaris esitatud haiguslehed jm võtavad tunduvalt rohkem aega kui muudel kuudel esitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. need, kellel algas jaanuaris dekreet

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.