Esileht Pereelu ja suhted Need, kes eksiga sõbraks jäänud

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Need, kes eksiga sõbraks jäänud

Postitas:
Kägu

Küsimus teile, kellel on õnnestundu eksiga sõbraks jääda. Kui tihti suhtlete, milliseid ettevõtmisi koos teete, kuidas uued kaaslased sellesse suhtuvad jne? 

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti suhtlete, milliseid ettevõtmisi koos teete, kuidas uued kaaslased sellesse suhtuvad jne?

Me käime koos teatris, kontserdil, matkamas, reisil jne. Seksime umbes kord nädalas kindlasti (pole enam noored), vahel jutustame pikki tunde niisama või vahime telekat.  Loomulikult. olema ka parimad sõbrad.

Miks sa küsid?

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna üks elab mandril, teine saarel, siis palju ühiseid ettevõtmisi pole, korra kuus ikka helistame. Lisaks suhtleme tähtpäevadel . Kui kokku saame, käime tavaliselt koos väljas söömas, räägime, mis vahepeal oma ja tuttavate eludes toimunud on. Nagu ikka sõbraga.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just eks, aga nooruspõlve armastus, kellega oleks ka abiellunud – aga läks teisiti. Kolisime eraldi linnadesse ja saatus viis kokku 12-13 aastat hiljem, kui ühes linnas elama hakkasime. Mina olin abielus, tema vabaabielus. Armastus oli ammu läinud või ehk tegelikult tuli suurem armastus peale, seega jäime sõpradeks. Käis ka paar korda külas, ajas abikaasaga juttu. Mõned korrad sai väljas käidud, kahekesi või siis vanade sõprade pundis. Oli jäänud samasuguseks nipernaadiks, jahtis noori naisi, aga palju oli meil ühist, juttu jätkus. 6-7 aastat tagasi kolis ära ja vahepeal ikka helistasime, siis harvem. Nüüd ei teagi, mis teeb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine muutus vägevaks vähiks. Nõudis kõike rohkem. Kui küsisin, kas otseselt puudust on millestki; vastus oli “ei”.

Leidis suurema auto ja majaga tüübi, veel suurema auto ja majaga.

Nüüd käib verandal nuuksumas. Magame samas toas õe-vennana, öösel tõmbame siiski teineteist kaissu.

Mul pole huvi, ent on vajadus. Tal on huvi, kuid teab, et ma ei usalda teda.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus teile, kellel on õnnestundu eksiga sõbraks jääda. Kui tihti suhtlete, milliseid ettevõtmisi koos teete, kuidas uued kaaslased sellesse suhtuvad jne?

Meie oleme ka sõbrad. Keeruline öelda, kui tihti suhtleme, mõnikord tihedamini, mõnikord mitu kuud vahet.
Kahekesi ei käi kusagil, aga lastega oleme päris palju koos, lapsed on täiskasvanud. Tähtpäevadel oleme alati koos kõik. Ka külas käime üksteisel ja oleme ka eraldi tubades ööbinud korduvalt.
Aitame üksteist nõu ja jõuga vajadusel.
Nagu sõbrad ikka. Koos olime 20 aastat, nüüd 10 eraldi.
Minul uut ei ole, temal vahepeal keegi oli, aga suhtumist ma ei tea, eks igal juhul oli ka siis tihti meiega koos ja ka jõulud veetsime koos, alati on enne kokku lepitud, millal kellegi sobib. Ju siis oli normaalne naine. Kas tal hetkel mõni naine on ma isegi ei tea, pole minu asi.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olime koos 7 aastat.

Mina leidsin uue kaaslase, kellega olen nüüdseks koos olnud 8 aastat. Temal on vahepeal paar-kolm kaaslast olnud.

Alguses oli suhtlemine harv, sest mängus oli palju emotsioone ja kurbust. See kuidagi lahtus ajapikku ja kohtume sünnipäevadel (üksteise, ühiste sõprade jms), mänguõhtutel jms. Räägime kuus mõned korrad.

Meie suhtlemine sõltub palju sellest milline on tema praegune kaaslane. Kui tunnetame, et meie suhtlemine võib uues suhtes pingeid tekitada, siis suhtleme harvem. Lihtsalt seetõttu, et tema kaaslane ei tunneks negatiivseid emotsioone ega end põhjuseta ohustatuna. Minu abikaasaga ja lastega saab ta väga hästi läbi.

Aga meie puhul toimib sõprus seetõttu, et meie seksuaalsed ja intiimsed suhted olid läbi juba enne lahkuminekut. Tundub, et koos olimegi viimased aastad seetõttu, et olime väga head sõbrad. 🙂

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus teile, kellel on õnnestundu eksiga sõbraks jääda. Kui tihti suhtlete, milliseid ettevõtmisi koos teete, kuidas uued kaaslased sellesse suhtuvad jne?

Meie oleme ka sõbrad. Keeruline öelda, kui tihti suhtleme, mõnikord tihedamini, mõnikord mitu kuud vahet.

Kahekesi ei käi kusagil, aga lastega oleme päris palju koos, lapsed on täiskasvanud. Tähtpäevadel oleme alati koos kõik. Ka külas käime üksteisel ja oleme ka eraldi tubades ööbinud korduvalt.

Aitame üksteist nõu ja jõuga vajadusel.

Nagu sõbrad ikka. Koos olime 20 aastat, nüüd 10 eraldi.

Minul uut ei ole, temal vahepeal keegi oli, aga suhtumist ma ei tea, eks igal juhul oli ka siis tihti meiega koos ja ka jõulud veetsime koos, alati on enne kokku lepitud, millal kellegi sobib. Ju siis oli normaalne naine. Kas tal hetkel mõni naine on ma isegi ei tea, pole minu asi.

See ei tundu nagu sõprus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just sõbraks oleme jäänud, aga austame teineteist ja meil on koos huvitav. Kohtume 2-3 korda aastas ühiste tuttavate juures pidudel, siis ajame juttu ja eraldume kuskile kus saame seda segamatult teha. Seksuaalset huvi ei ole kummalgi, aha intellektuaalne huvi mõlemal. Ehk siis me oleme ühel lainel kirjanduse, mõtiskluste, maailmavaate, ka kunsti ja teatri asjus. Abikaasad suhtuvad täiesti rahulikult, sest eks nad ole neid meie vestlusi ka kümneid kordi pealt kuulnud. Ega nemadki ole kaugeltki mingid algharitud juhmakad, aga filosofeerida sellise teravuse ja täpsusega nad meiega küll ei viitsi.
Kumbki meist ei taha mingit muud suhet ja abikaasad on meeldivad ja targad. Me ei helista kunagi, ei kirjuta ka, aga kui kokku saame, siis tunnikese ikka kuskil mõtteid vahetame.
Kui kohtuksime iga nädal, siis see võlu ehk kaoks, aga niimoodi on see ikka aastaid kestnud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Need, kes eksiga sõbraks jäänud