Esileht Pereelu ja suhted Need, kes meeldivad on nagunii juba kõigi lemmikud :(

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Need, kes meeldivad on nagunii juba kõigi lemmikud :(

Postitas:

Armusin ära Martin Algusesse. Vaatasin teda telekast. Mihkel Raua pärast olin kurb kui ta esimest korda abiellus… Nii vähe on vaja, et kuulus inimene meeldima hakkaks.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armusin ära Martin Algusesse. Vaatasin teda telekast. Mihkel Raua pärast olin kurb kui ta esimest korda abiellus… Nii vähe on vaja, et kuulus inimene meeldima hakkaks.

Mihkel Raud abilellus esimest korda kuskil 96 aastal, siis ta polnud eriti tuntud ja oli üsna tagasihoidlik ja vaikne.
Aga muidu on sul õigus, normaalsete meeste ümber panevad neiud parves, hoolimata sellest, et nad niikuinii juba eelnevalt võetud on. Isegi kuulus ei pea olema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ükski niiöelda lihast ja luust inimene sulle ei meeldi, kellega võiks ka silmast-silma juttu ajada, mitte ainult meediakanalite kaudu tema PS-kampaaniat jälgida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mihkel Raud abilellus esimest korda kuskil 96 aastal, siis ta polnud eriti tuntud ja oli üsna tagasihoidlik ja vaikne.

Endine lapsnäitleja Eesti tuntud filmides, tuntud kirjanikepaari poeg ning polnud eriti tuntud? Bänd Mr. Lawrence sündis 1990. aastal ning 1991. aastal esineti juba Rock Summeril. Seda, kui tagasihoidlik ja vaikne ta sel ajal oli saab lugeda raamatust “Musta pori näkku”.

Mihkel Raud juhtis alates 1994. aastast väga populaarset saadet “7 vaprat”. Samal aastal ta abielluski esimest korda. Ei saaks öelda, et ta sel ajal nii tundmatu oli, et noored neiud selle pärast pisaraid poleks valanud.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 04:54; 07.09 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vähe on vaja, et kuulus inimene meeldima hakkaks.

See on tõsi. Aga kuulsad inimesed ongi kogu aeg pildis, nii ongi lihtne neisse kiinduda. Samas ei ole see, mida sa neist näed ikkagi see, kes nad tegelikult võivad olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 04:54; 07.09 05:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armun ameerika filminäitlejatesse. Või vähemalt nii ma arvasin, kuni paar aastat tagasi mulle koitis, et ma ei armu mitte neisse, vaid nende kehastatud tegelastesse. Ma jumaldan Chris Pratti mängitavat Star Lordi. Ta on nii äge, vaimukas ja välimuselt 100% minu maitse. Ometi ei saa ma öelda, et ma väga Chris Pratti ennast armastaksin. Ma ei tunnegi teda ja ilma kostüümi ja grimmita pole ta ka nii kena kui see tegelane. Samamoodi meeldis mulle tema tegelane Jurassic Worldis. Kena, vaimukas ja heas vormis badass. Kas ta selline ka päriselt on, ma ju ei tea.

Võib-olla sai segane jutt, aga point oli selles, et armutakse pigem sellesse kujutlusse, mis ekraani põhjal inimesest loodud on, kui inimesesse endasse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla sai segane jutt, aga point oli selles, et armutakse pigem sellesse kujutlusse, mis ekraani põhjal inimesest loodud on, kui inimesesse endasse.

Kusjuures see võib ka päris harilike inimestega nii olla, et armud mingisse tema kehastatud tüüpi ega näegi, milline kaabakas selle printsiliku käitumise taga tegelikult peidus on. Ma muidugi ei ütle, et kõik kuulsused on kaabakad, lihtsalt et enamasti on sellised armumised ju distantsislt, inimest tegelikult tundmata. Vahel aga on meil reaalsete meid ümbritsevate inimeste suhtes ees samasugused roosad prillid, mis takistavad tema tõelise loomuse nägemist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armusin ära Martin Algusesse. Vaatasin teda telekast. Mihkel Raua pärast olin kurb kui ta esimest korda abiellus… Nii vähe on vaja, et kuulus inimene meeldima hakkaks.

Sa armusd juba aastal 94, kui Mihkel Raud esmest korda abiellus, seega on sul vanust 40 kanti juba praegu? Ja armud ikka veel läbi ekraani kuulsustesse? Tõsiselt? Hämming, inimesed on ikka nii erinevad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina armun ameerika filminäitlejatesse. Või vähemalt nii ma arvasin, kuni paar aastat tagasi mulle koitis, et ma ei armu mitte neisse, vaid nende kehastatud tegelastesse. Ma jumaldan Chris Pratti mängitavat Star Lordi. Ta on nii äge, vaimukas ja välimuselt 100% minu maitse. Ometi ei saa ma öelda, et ma väga Chris Pratti ennast armastaksin. Ma ei tunnegi teda ja ilma kostüümi ja grimmita pole ta ka nii kena kui see tegelane. Samamoodi meeldis mulle tema tegelane Jurassic Worldis. Kena, vaimukas ja heas vormis badass. Kas ta selline ka päriselt on, ma ju ei tea.

Võib-olla sai segane jutt, aga point oli selles, et armutakse pigem sellesse kujutlusse, mis ekraani põhjal inimesest loodud on, kui inimesesse endasse.

Argielus on Chris Pratt sügavalt usklik kristlane, kes peab naisega talu ja kasvatab lambaid ning vähemalt tema instagrami storyde järgi tundub olevat tunduvalt pehmom kui tema tegelased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Need, kes meeldivad on nagunii juba kõigi lemmikud :(