Esileht Pereelu ja suhted Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )

Teema: Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..

Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.
Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

+16
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei austa, miks peakski. Selliste mõttes on ainult “maha ja taha”, muu pole oluline. Ja mis suhtlemisest paus, sellistega tuleb konkreetselt suhtlemine lõpetada, piir tõmmata. Kui seda siiani teinud pole, siis järelikult meeldib selline kuramaaž.

Ei meeldi. Samas on tegu ikkagi inimestega, keda juba 10+ aastat on teatud ja tuntud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

Aeg, huvi, tervis, ilma nendeta hästi ei tahaks uskuda, et samad inimesed tüütama tulevad. Uued võivad tulla küll, elus kohtab igasuguseid.

No samad jah. Aastaid juba. Käib jälle mingi kõvem ütlemine üle, mõned aastad ei suhtle ja jälle hakkab vaikselt kerima. Uued ka, aga nendega on lihtsam.
Vanus meil kõigil 40-55. Ongi tegu muidu väga toredate inimesetga, alati on millest rääkida jne. Aga lihtsalt see kõik kipub ikka ja jälle sõpruse piiridest välja triivima.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps
Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

+20
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 08:41; 07.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mees eemaldus perest, suhted on olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda. Elatise nõudsin ikka välja ja seda maksab korralikult, aga uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma. Minu oma järelikult tahtis!

Vot just, sellised inimesed nagu see õpetajanna on meie elus. Meil elukaaslasega mõlemal on selliseid paduastajaid. Me ei anna võimalusi, aga seda ei taheta mõista. Ma püüan nüüd mõista neud inimesi, kes niimoodi käituvad.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi vist polegi sinus või kelles tahes. Asi on selles inimeses, kes teiste ellu sisse tahab pugeda, ja ussitada sõpruse sildi all.
Selle tunneb kohe ära, selles pole kahtlust. Selle tunnevad ära nii naine, kui mees, kui näiteks nril on selline peretuttav, kes ussitama hakkab. Nüüd on iseasi, et kas seda äratuntavust mõlemad ka tunnustavad. Kui üks pool ei tunnista, siis järelikult ta tahab seda ja läheb ussitaja poolele, kui seda oma kaaslasele ei tunnista. Ja nii see läheb.
Väga paljud on seda elus kogenud.
Suhtlemine tuleks sellistega lõpetada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:07; 11.08 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

tundub, et su mees ei puigelnud ka eriti vastu 🙂
miks ei peaks vaba naine/mees püüdma talle meeldivat isikut? sellises vanuses ei piilutagi nurga tagant ega õhata salaja, vaid antaksegi oma huvist otse teada, sest aega pole mõtet kaotada. õpetajanna näitas oma huvi välja ja sinu mees võttis selle vastu – milles õpetajanna süüdi on? kui suhtes mees oleks tahtnud oma suhtes olla, siis poleks ta kuhugi läinud (nagu teemaalgataja). kui poleks see õpetajanna su meest omale võtnud, siis oleks ta leidnud mõne müüjanna või juuksurinna ja ikkagi lahkunud

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 10:01; 07.08 21:14; 07.08 21:27; 07.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

Pole võimalik lõhkuda midagi mis on terve. Vaba õpetajanna pole tegelikult milleski süüdi. Kui sa vähegi suudaksid teemale emotsioonivabalt vaadata, siis sa mõistaksid. Süüdi on mees ja sina. Midagi jäi teie suhtest puudu, et see ei elanud üle sellist jama.

Minu mees on analoogsele külje alla ujujale väga konkreetselt näkku öelnud. Seda nii üheselt mõistetavalt, et see naine on kadunud meie elust lõplikult.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 11:09; 07.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäelikult ei peeta teie suhet tähtsaks. Need sõbrad ei austa sind ega sinu kaaslast ja millegipärast ka teie suhet. Ju siis olete jätnud mulje, et see suhe pole austamist väärt. Tavaliselt tugeva suhte vahele ei hakka keegi trügima.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

peaaegu minu elu. ka minu asemele tahtis trügida üks meeleheitel õppealajuhataja. ikka mitu aastat kangutas, aga temal paraku ei õnnestunud, sest mees ei viitsinud oma mugavat ja head elu hakata ümber korraldama.
see on egoism ja ahnus – minaminamina, kasvõi üle teiste tallates ja raisakullina kerget saaki otsides.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:24; 07.08 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

tundub, et su mees ei puigelnud ka eriti vastu ????

miks ei peaks vaba naine/mees püüdma talle meeldivat isikut? sellises vanuses ei piilutagi nurga tagant ega õhata salaja, vaid antaksegi oma huvist otse teada, sest aega pole mõtet kaotada. õpetajanna näitas oma huvi välja ja sinu mees võttis selle vastu – milles õpetajanna süüdi on? kui suhtes mees oleks tahtnud oma suhtes olla, siis poleks ta kuhugi läinud (nagu teemaalgataja). kui poleks see õpetajanna su meest omale võtnud, siis oleks ta leidnud mõne müüjanna või juuksurinna ja ikkagi lahkunud

Olgu, kes kurat. Minu jaoks on see naine labane mesikeel ja püsima nende suhe ei jää. Mees leiab kindlasti kolmanda, kui huvi üle läheb.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 08:41; 07.08 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu, kes kurat. Minu jaoks on see naine labane mesikeel ja püsima nende suhe ei jää. Mees leiab kindlasti kolmanda, kui huvi üle läheb.

s*tt mees siis 🙂 peaksid olema õnnelik, et sellisest lahti said.
p.s kui see naine su mehega last ei saa ja siis titele ei keskendu, vaid jääbki mehele mesijuttu ajama ja teda inimesena (mitte lapse isana) hindab ja kiidab, siis ei pruugi see suhe laiali minna. enamik inimesi hakkab otsima tähelepanu väljastpoolt, kui kodust seda enam ei saa. sinu jutust jääb mulje, et sulle oli ta eelkõige lapse isa, mitte armastatud mees

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 10:01; 07.08 21:14; 07.08 21:27; 07.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba õpetajanna pole tegelikult milleski süüdi. Kui sa vähegi suudaksid teemale emotsioonivabalt vaadata, siis sa mõistaksid.

Ikka on. Suhtes meestele ja naistele külgelööjad on ka süüdi, kui moraali seisukohalt vaadata. Aga muidugi, kes see ikka sellelt seisukohalt vaatab. Tõsi on see, et suhtes isikul on omal pea otsas ja peab ise mõtlema, mis ta tahab ja süüdi pole ainult see külgelööja, kui mees või naine otsustab petta. Aga ei ole see õpetaja tolles loos ka mingi kena inimene ja tore tuikene. Ja kui nüüd teemaalgataja küsimusele vastata, et mis nende inimeste peas toimub, siis hm, armastus toimub mõnel, kiim toimub teisel ja kolmas tahab lihtsalt näha, kas tal veel lööki on, ja natuke lõbutseda, neljandal on võib-olla üldse sinuga mingi kana kitkuda ja tahab niimoodi sulle kätte maksta millegi eest, igasugu erinevaid põhjuseid on, see viimane on vast vähem tõenäoline, aga tuleb ette sedagi.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 10:09; 07.08 14:37; 11.08 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole võimalik lõhkuda midagi mis on terve. Vaba õpetajanna pole tegelikult milleski süüdi. Kui sa vähegi suudaksid teemale emotsioonivabalt vaadata, siis sa mõistaksid. Süüdi on mees ja sina. Midagi jäi teie suhtest puudu, et see ei elanud üle sellist jama.

Minu mees on analoogsele külje alla ujujale väga konkreetselt näkku öelnud. Seda nii üheselt mõistetavalt, et see naine on kadunud meie elust lõplikult.

See on selline tore ideaalmaailma vaatenurk. Reaalses elus aga tulevad mängu inimeste iseloomud, hetkemeeleolud ja teab mis veel. Tore, et sul selline konkreetne mees on. Mõni teine aga võib-olla poleks nii otsekoheselt julgenud käituda, olekski salaja tähelepanu nautinud kuni lõpuks…

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole võimalik lõhkuda midagi mis on terve. Vaba õpetajanna pole tegelikult milleski süüdi. Kui sa vähegi suudaksid teemale emotsioonivabalt vaadata, siis sa mõistaksid. Süüdi on mees ja sina. Midagi jäi teie suhtest puudu, et see ei elanud üle sellist jama.

Minu mees on analoogsele külje alla ujujale väga konkreetselt näkku öelnud. Seda nii üheselt mõistetavalt, et see naine on kadunud meie elust lõplikult.

See on selline tore ideaalmaailma vaatenurk. Reaalses elus aga tulevad mängu inimeste iseloomud, hetkemeeleolud ja teab mis veel. Tore, et sul selline konkreetne mees on. Mõni teine aga võib-olla poleks nii otsekoheselt julgenud käituda, olekski salaja tähelepanu nautinud kuni lõpuks…

Reaalses elus tulevad mängu ka maha jäetud naise vead. Mitte ainult mehe omad. Elu pole kaugeltki ideaalmaailm.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 11:09; 07.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

Tean sarnast juhust, kuid mõnetised demograafilised näitajad erinevad. Kuidas selline asi juhtus? Mees on depressioonis ja tahabki kõigi jaoks hea olla, muutes aga olukorra kõigi jaoks väga raskeks – nii abikaasa, uue naise kui ka laste jaoks. Mida teeb uus naine? Ussitab, üritab lastega suhtlemist keelata, ähvardab abikaasat, et elatise nõudmisel on tagajärjed jne. Mida teeb õnnetu mehike? Suhtleb lastega edasi, maksab ilma elatiseta raha, üritab oma tegusid abikaasa ees kompenseerida. Kas keegi on õnnelik? Ei. Kas see uus naine oleks saanud midagi tegemata jätta? Jah – ta ei peaks segama ennast sinna, kuhu teda ei oodata, ta ei peaks marutama ja tülisid üles keerutama ning ta ei peaks üldse sellist olukorda tekitama. Ka mees võiks asjale lõpu teha, kuid depressioon süveneb ja järjest vähem on lootust, et see asi kuidagi positiivselt tema jaoks laheneb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalses elus tulevad mängu ka maha jäetud naise vead. Mitte ainult mehe omad. Elu pole kaugeltki ideaalmaailm.

millised vead? too mõni näide.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:24; 07.08 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei saa end kellegi suhte vahele sättida. Selleks peab seda tahtma see mees või naine, keda niimoodi püütakse. Toon näite enda elust. Leidsin mehe, oli armastus, kooselu ja saime lapse. Üks naine, ise veel õpetaja, st peaks olema justkui haritud inimene?, otsustas et tahab ka minu meest endale. Hakkas siis igati külje alla pugema. Täpselt samasuguste vahenditega nagu sa kirjeldad. Mesine olek, pidevalt kallis-musi ette-taha, saatis oma perest pilte jne. Püüdis ühesõnaga. Mees eemaldus perest, suhted on meil nüüd isegi lapse osas olematud. Maksab ainult elatist, kuigi helistas, et võiksin elatise nõudest ka loobuda! Mul läks kops üle maksa kui kuulsin seda juttu. Uus naine on tähtsam kui oma laps

Kogu aeg, tähelepanu läheb õpetajast naisele ja mitte meie lapsele. Saad aru, selleks et nii läheks, peab see mees seda ise tahtma.

Olengi üksikema kuna mingil 40+õpetajannakesel oli meest rohkem vaja, tõenäoliselt seksi pärast, kui mul ja minu lapsel isa. Ma usun, et kummalgi pole mingit süü-ega häbitunnet.

Tean sarnast juhust, kuid mõnetised demograafilised näitajad erinevad. Kuidas selline asi juhtus? Mees on depressioonis ja tahabki kõigi jaoks hea olla, muutes aga olukorra kõigi jaoks väga raskeks – nii abikaasa, uue naise kui ka laste jaoks. Mida teeb uus naine? Ussitab, üritab lastega suhtlemist keelata, ähvardab abikaasat, et elatise nõudmisel on tagajärjed jne. Mida teeb õnnetu mehike? Suhtleb lastega edasi, maksab ilma elatiseta raha, üritab oma tegusid abikaasa ees kompenseerida. Kas keegi on õnnelik? Ei. Kas see uus naine oleks saanud midagi tegemata jätta? Jah – ta ei peaks segama ennast sinna, kuhu teda ei oodata, ta ei peaks marutama ja tülisid üles keerutama ning ta ei peaks üldse sellist olukorda tekitama. Ka mees võiks asjale lõpu teha, kuid depressioon süveneb ja järjest vähem on lootust, et see asi kuidagi positiivselt tema jaoks laheneb.

See pole ka mingi õige mees ju….laseb uuel naisel ussitada ja keelata lastega suhtlemast? Kui selline uss on endale naiseks võetud, tuleb ta kohe paika panna…kui seda ei suuda, siis jah, peabki leppima eluga mida saadab depressioon.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalses elus tulevad mängu ka maha jäetud naise vead. Mitte ainult mehe omad. Elu pole kaugeltki ideaalmaailm.

millised vead? too mõni näide.

Näited mis mõttega? Selleks, et saaksid tähti närides vastu vaielda? Väga paljudel kordadel on elus lihtsalt nii, et uus naine/armuke on lõpuks palju sobivam partii mehele, kui nn vana naine. Sellist elukäiku ei saa mitte ignoreerida ega ka lõpuks pahaks panna. Ju ikka jäi puudu millestki, mida naine tunnistada ei taha või, lootusetumal juhul, ei hooma/saa arugi.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 11:09; 07.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljudel kordadel on elus lihtsalt nii, et uus naine/armuke on lõpuks palju sobivam partii mehele, kui nn vana naine.

Sama palju on juhte, kus uus naine on lihtsalt noorem ja uuem.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.08 10:09; 07.08 14:37; 11.08 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Selge see, et küsimus pole mitte nendes inimestes, kes on lollid ja pressivad kogu aeg igale poole, aga selge see, et küsimus on SINUS ENDAS.

Sa lihtsalt ei oska end konkreetselt väljendada.

Seda muideks saab õppida ja harjutada. Ja see ei ole mingi tuumateadus.
Saadab sõnumeid – miks sa ei küsi, et mis sul viga on, ma olen suhtes, kuidas sa sellest aru pole saanud.
Kas sa vajad mingit abi jne?
Aga sina ilmselgelt ajad mingit oma jonni, et ma ju sõbrad jne bla-bla ja “ma võin ju talle vastata”.
EI Või.
Ja mis krdi sõbrad need üldse on, kes sinust ja su kaaslasest karvavõrdki lugu ei pea?

Otsi omale sõbrad, kõigepealt.

Otsivad füüsilist lähedust??? No hallooo….
Mismoodi see üldse võimalik on? SA JU ISE pead nende situtastioonidega kaasa minema, et sellised üldse tekkida saaks.

Sry, aga kuskilt otsast sa ise ikka jätad selle “lõdva” mulje, vaata oma käitumine üle.

Ja ei ole absoluutselt inimesed sellised lollakad nagu sa siin neist muljet proovid tekitada.
Asi on 100% sinus.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 14:43; 07.08 15:05; 07.08 18:39; 08.08 13:07; 11.08 08:59; 11.08 13:45; 11.08 13:49; 11.08 15:14; 11.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljudel kordadel on elus lihtsalt nii, et uus naine/armuke on lõpuks palju sobivam partii mehele, kui nn vana naine. Sellist elukäiku ei saa mitte ignoreerida ega ka lõpuks pahaks panna. Ju ikka jäi puudu millestki, mida naine tunnistada ei taha või, lootusetumal juhul, ei hooma/saa arugi.

Mees ju ise ka ei hoomanud seda puudujääki, muidu oleks juba enne lahku läinud ja siis uue otsinud. Teine naine tuli suhte vahele selgeks tegema, et teil on ikka midagi puudu. Tegelikult oli tal endal midagi puudu, miks muidu endale vaba meest ei leidnud.
Aga üldiselt, osadele meestele on lihtne selgeks teha, et nad on vaesed kannatajad, keda tuldi päästma. Hiljem üritavad siis päästja käest tagasi põgeneda. 😀

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

Selliseid ei olegi võimalik mõista – nad on reeglina madala enesehinnanguga meeleheitel inimesed. Ega nad reeglina siis asjata üksikud pole – keegi lihtsalt ei taha nendega päriselt kogu oma elu jagada, nagu seda abikaasad teevad. Madala enesehinnanguga klammerduvaid inimesi, kes arvavad, et nad ei väärigi püsipartnerit, kes neid armastaks ja neist hooliks, ei taha reeglina keegi päriseks. Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.
Tegelikult tuleb neisse suhtuda nii, nagu ametlik käsitluski, et “kuriteole kaasa aitaja on kuriteo kaasosaline”. Ehk kui mõista hukka libastunud või libastumise äärel olev abikaasa, tuleb hulka mõista ka armuke ja kohelda teda “kurjategijale” vääriliselt.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 07.08 14:50; 07.08 15:17; 07.08 15:41; 11.08 13:27; 11.08 13:36; 11.08 13:41; 11.08 13:46; 11.08 14:38; 11.08 16:02; 11.08 16:06; 11.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Teine samasugune lihtsake, nagu teemaalgataja.
Jätke oma madala enesehinnangu loba ükskord.

SINU MEES ON MADALA ENESEHINNANGUGA, kuna üle tema huulte ei tule sellist lauset, et ma olen “Luulega” suhtes ja ühelgi teisel naisel pole mitte mingit lootustki.

Ei tule temalt seda, ta ikka pisut vilab ringi ja ka mõtleb, et võibolla tulebki Luulest parem naine.
Pole ju kunagi kindel?

Las ma pakun: abieluettepanekut ta ka pole sulle teinud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 14:43; 07.08 15:05; 07.08 18:39; 08.08 13:07; 11.08 08:59; 11.08 13:45; 11.08 13:49; 11.08 15:14; 11.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Teine samasugune lihtsake, nagu teemaalgataja.

Jätke oma madala enesehinnangu loba ükskord.

SINU MEES ON MADALA ENESEHINNANGUGA, kuna üle tema huulte ei tule sellist lauset, et ma olen “Luulega” suhtes ja ühelgi teisel naisel pole mitte mingit lootustki.

Ei tule temalt seda, ta ikka pisut vilab ringi ja ka mõtleb, et võibolla tulebki Luulest parem naine.

Pole ju kunagi kindel?

Las ma pakun: abieluettepanekut ta ka pole sulle teinud.

Sa oled korvi saanud armukese kandidaat või? Nii kibestunud!
Loomulikult olen ma abielus ja oma mehega koos elanud juba üle 20 aasta. Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 07.08 14:50; 07.08 15:17; 07.08 15:41; 11.08 13:27; 11.08 13:36; 11.08 13:41; 11.08 13:46; 11.08 14:38; 11.08 16:02; 11.08 16:06; 11.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Teine samasugune lihtsake, nagu teemaalgataja.

Jätke oma madala enesehinnangu loba ükskord.

SINU MEES ON MADALA ENESEHINNANGUGA, kuna üle tema huulte ei tule sellist lauset, et ma olen “Luulega” suhtes ja ühelgi teisel naisel pole mitte mingit lootustki.

Ei tule temalt seda, ta ikka pisut vilab ringi ja ka mõtleb, et võibolla tulebki Luulest parem naine.

Pole ju kunagi kindel?

Las ma pakun: abieluettepanekut ta ka pole sulle teinud.

Sa oled korvi saanud armukese kandidaat või? Nii kibestunud!

Loomulikult olen ma abielus ja oma mehega koos elanud juba üle 20 aasta. Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

Sa oled ju sama kägu, kes igas armukese teemas võtab ohtralt sõna, kuigi su enda mees sind nii väga armastab ja koos olete üles kasvatanud suurepärased perfektsed lapsed. Siiski häirivad sind (võib lausa öelda, et jälestad) naisi, kes on endale saanud teise ringi mehe. Üksikemasid ka ei salli, kaitsed nende lapsi avaldades valju häälega arvamust nende ema kohta… jne jne

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Teine samasugune lihtsake, nagu teemaalgataja.

Jätke oma madala enesehinnangu loba ükskord.

SINU MEES ON MADALA ENESEHINNANGUGA, kuna üle tema huulte ei tule sellist lauset, et ma olen “Luulega” suhtes ja ühelgi teisel naisel pole mitte mingit lootustki.

Ei tule temalt seda, ta ikka pisut vilab ringi ja ka mõtleb, et võibolla tulebki Luulest parem naine.

Pole ju kunagi kindel?

Las ma pakun: abieluettepanekut ta ka pole sulle teinud.

Sa oled korvi saanud armukese kandidaat või? Nii kibestunud!

Loomulikult olen ma abielus ja oma mehega koos elanud juba üle 20 aasta. Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

Sa oled ju sama kägu, kes igas armukese teemas võtab ohtralt sõna, kuigi su enda mees sind nii väga armastab ja koos olete üles kasvatanud suurepärased perfektsed lapsed. Siiski häirivad sind (võib lausa öelda, et jälestad) naisi, kes on endale saanud teise ringi mehe. Üksikemasid ka ei salli, kaitsed nende lapsi avaldades valju häälega arvamust nende ema kohta… jne jne

Fantaseeri vähem, paistad targem. Mingid üksikemad pole mind kunagi huvitanud, ei huvita ka edaspidi ja loomulikult kaitsen ma alati lapsi, seda teeb iga mõtlemisvõimeline inimene.
Armukesteteemad on alati intrigeerivad, armukestele tuleb nende koht “välistrepi ees matil” permanentselt kätte näidata.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 07.08 14:50; 07.08 15:17; 07.08 15:41; 11.08 13:27; 11.08 13:36; 11.08 13:41; 11.08 13:46; 11.08 14:38; 11.08 16:02; 11.08 16:06; 11.08 16:20;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

Äkki on usklikud? Islamis võib olla 4 ametlikku naist ja lisaks liignaised. Ei mingit vahele lugu. Ainult, et mees peab kõigile naistele võrdsed tingimused looma. Muhhamedil endal polnudki oma kodu, käis magamas iga öö erineva naise juures. Päevad kõik ärajagatud. Kultuurid on niivõrd erinevad…

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesteteemad on alati intrigeerivad, armukestele tuleb nende koht “välistrepi ees matil” permanentselt kätte näidata.

Siin sündis nüüd küll uus perekooli klassika.

Normaalsed inimesed elavad aastaid koos ja mingit jama ei ole.
Aga perekoolikas elab oma elu nii, et pidevalt näidatakse vingerdavatele armukesehordidele “välistrepi matil” kohta kätte.

Uus tase, tõesti.
Ja küll teie elu ikka ON raske, tõesti.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 14:43; 07.08 15:05; 07.08 18:39; 08.08 13:07; 11.08 08:59; 11.08 13:45; 11.08 13:49; 11.08 15:14; 11.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesteteemad on alati intrigeerivad, armukestele tuleb nende koht “välistrepi ees matil” permanentselt kätte näidata.

Siin sündis nüüd küll uus perekooli klassika.

Normaalsed inimesed elavad aastaid koos ja mingit jama ei ole.

Aga perekoolikas elab oma elu nii, et pidevalt näidatakse vingerdavatele armukesehordidele “välistrepi matil” kohta kätte.

Uus tase, tõesti.

Ja küll teie elu ikka ON raske, tõesti.

Ära unusta, et nende vingerdavate armukestehordide kõrval seisavad vapralt järjekorras elegantsed ja rikkad härrasmehed, kes ootavad kannatlikult oma võimalust prouale abieluettepanekut teha ja neid peab iga päev kaikaga eemale peletama.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 20:02; 07.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..