Esileht Pereelu ja suhted Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )

Teema: Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..

Postitas:

Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Teine samasugune lihtsake, nagu teemaalgataja.

Jätke oma madala enesehinnangu loba ükskord.

SINU MEES ON MADALA ENESEHINNANGUGA, kuna üle tema huulte ei tule sellist lauset, et ma olen “Luulega” suhtes ja ühelgi teisel naisel pole mitte mingit lootustki.

Ei tule temalt seda, ta ikka pisut vilab ringi ja ka mõtleb, et võibolla tulebki Luulest parem naine.

Pole ju kunagi kindel?

Las ma pakun: abieluettepanekut ta ka pole sulle teinud.

Sa oled korvi saanud armukese kandidaat või? Nii kibestunud!

Loomulikult olen ma abielus ja oma mehega koos elanud juba üle 20 aasta. Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

Mind küll ei teeks rahulikuks mees, kes teiste üle tagaselja irvitab ja lõõbib…..selline mees ei ole väärikas.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 20:02; 07.08 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeretasin ja naine pidi akna lahti tegema

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid ei olegi võimalik mõista – nad on reeglina madala enesehinnanguga meeleheitel inimesed. Ega nad reeglina siis asjata üksikud pole – keegi lihtsalt ei taha nendega päriselt kogu oma elu jagada, nagu seda abikaasad teevad. Madala enesehinnanguga klammerduvaid inimesi, kes arvavad, et nad ei väärigi püsipartnerit, kes neid armastaks ja neist hooliks, ei taha reeglina keegi päriseks. Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.
Tegelikult tuleb neisse suhtuda nii, nagu ametlik käsitluski, et “kuriteole kaasa aitaja on kuriteo kaasosaline”. Ehk kui mõista hukka libastunud või libastumise äärel olev abikaasa, tuleb hulka mõista ka armuke ja kohelda teda “kurjategijale” vääriliselt.

heasse suhtesse ei ole kuidagi võimalik vahele pressida. ju siis ühel abikaasadest oli ikka midagi suhtes puudu, et hakkas kedagi teist vaatama

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 10:01; 07.08 21:14; 07.08 21:27; 07.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Teine samasugune lihtsake, nagu teemaalgataja.

Jätke oma madala enesehinnangu loba ükskord.

SINU MEES ON MADALA ENESEHINNANGUGA, kuna üle tema huulte ei tule sellist lauset, et ma olen “Luulega” suhtes ja ühelgi teisel naisel pole mitte mingit lootustki.

Ei tule temalt seda, ta ikka pisut vilab ringi ja ka mõtleb, et võibolla tulebki Luulest parem naine.

Pole ju kunagi kindel?

Las ma pakun: abieluettepanekut ta ka pole sulle teinud.

Sa oled korvi saanud armukese kandidaat või? Nii kibestunud!

Loomulikult olen ma abielus ja oma mehega koos elanud juba üle 20 aasta. Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

Mind küll ei teeks rahulikuks mees, kes teiste üle tagaselja irvitab ja lõõbib…..selline mees ei ole väärikas.

Selline mees vôib ka oma naist tagaselja naerda ja lõõpida.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult olen ma abielus ja oma mehega koos elanud juba üle 20 aasta. Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

ma olen ka üht sellist mees kohanud 😀 oma abikaasa vastu ülihoolitsev ja romantiline, lausa musterpaar. naine kiitis alati, kui hea ja truu mees tal on, hoiab lapsi ja kodu ja tuleb peale tööd koju. kirus litsakaid naisi, kes mehele ligi ajavad ja koju helistavad (lauatelefonide aeg oli siis). naise versiooni tean, kuna ta oli mu sugulase sõbranna, kellega üritustel kohtusime.
tegelikkuses mees liiderdas siia ja tänna ning peale 20 aastat kestnud unelmate abielu kohtas juhuslikult oma kooliaegset armastust ja kadus päevapealt senisest kodust. abikaasa jahmatust võid muidugi ette kujutada, temal polnud õrna aimugi millestki ning arvas, et paremat ja truumat meest kui temal pole olemaski, sest koju helistanud naised saatis ta kõik (tol hetkel) pikalt. tegelikult kuulas ära, mida helistajal vaja öelda oli ja tema vastatud jutt oli naise kõrvadele, helistaja pidi ridade vahelt vastused välja lugema. jah, naisega koos käitus mees ülikorralikult ning naistuttavaid, kellega vahel voodit jagas, tänaval kohates isegi ei tervitanud.
sellise nende naiste üle irvitamisega uinutab ta sinu tähelepanu ja üritab jätta hea poisi muljet ning nagu näha, edukalt. ei aja ühelegi mehele naised ligi, kui mees ise selleks märku ei anna.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 10:01; 07.08 21:14; 07.08 21:27; 07.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid ei olegi võimalik mõista – nad on reeglina madala enesehinnanguga meeleheitel inimesed. Ega nad reeglina siis asjata üksikud pole – keegi lihtsalt ei taha nendega päriselt kogu oma elu jagada, nagu seda abikaasad teevad. Madala enesehinnanguga klammerduvaid inimesi, kes arvavad, et nad ei väärigi püsipartnerit, kes neid armastaks ja neist hooliks, ei taha reeglina keegi päriseks. Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Tegelikult tuleb neisse suhtuda nii, nagu ametlik käsitluski, et “kuriteole kaasa aitaja on kuriteo kaasosaline”. Ehk kui mõista hukka libastunud või libastumise äärel olev abikaasa, tuleb hulka mõista ka armuke ja kohelda teda “kurjategijale” vääriliselt.

heasse suhtesse ei ole kuidagi võimalik vahele pressida. ju siis ühel abikaasadest oli ikka midagi suhtes puudu, et hakkas kedagi teist vaatama

Kusjuures ei pruugi absoluutselt niimoodi olla. Olen ise kogenud täiesti lambist armumist esimesest silmapilgust, olles samal ajal vägagi heas suhtes.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa öelda tahad? Kas seda, et mees naeris ja mõnitas neid naisi, aga ühe nende pärast jättis oma naise maha? Naised veel magasid sellisega? Muidugi magasid, nad teadsid, et mees pole vaba

mees jättis sellega oma abikaasale mulje, et need naised ajavad talle ligi ja see on kohutavalt tüütu ja vastik, tema on truu abielumees. tegelikult moosis igat vähegi kenamat naist, kellega kokku sattus (töö oli tal ka selline, et kohtus paljude inimestega), osad neist naistest läks flirdiga kaasa ka, sest mehena oli ta päris atraktiivne ja voodis hea 😉 need naised ju teadsid, milline ta on, kes endale koju sellist ikka tahaks 😀
see mees, kellena ta kodus naisele esines ja see mees, kes ta tööl või sõprade seltkonnas oli, olid väga erinevad tüübid. tolle vana kallima pärast jättis ta oma abikaasa igatahes maha. elukombeid aga ei muutnud, vähemalt alguses pettis ka seda uut naist, hiljem läksid meie teed lahku.
selline enda süüta kannatanuna näitamine on minu jaoks igatahes ohumärk, et see võib varjata tõelist tõbrast, kes teeb kõike seda, mida justkui mõnitab. naine usub ja on uhke ka veel, et tal nii tahetud mees, aga mees ei taha kedagi muud 😀 tark ja kaval mees selline, hajutab naise kahtlusi

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 09:19; 07.08 10:01; 07.08 21:14; 07.08 21:27; 07.08 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid ei olegi võimalik mõista – nad on reeglina madala enesehinnanguga meeleheitel inimesed. Ega nad reeglina siis asjata üksikud pole – keegi lihtsalt ei taha nendega päriselt kogu oma elu jagada, nagu seda abikaasad teevad. Madala enesehinnanguga klammerduvaid inimesi, kes arvavad, et nad ei väärigi püsipartnerit, kes neid armastaks ja neist hooliks, ei taha reeglina keegi päriseks. Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Tegelikult tuleb neisse suhtuda nii, nagu ametlik käsitluski, et “kuriteole kaasa aitaja on kuriteo kaasosaline”. Ehk kui mõista hukka libastunud või libastumise äärel olev abikaasa, tuleb hulka mõista ka armuke ja kohelda teda “kurjategijale” vääriliselt.

heasse suhtesse ei ole kuidagi võimalik vahele pressida. ju siis ühel abikaasadest oli ikka midagi suhtes puudu, et hakkas kedagi teist vaatama

Loe vähem muinasjutte või kuula oma petjast armukest vähem. Tegelikkuses tullakse igasuguste suhete vahele ja hakatakse seda vaikselt õõnestama. See on õnne asi, kas satub selline õõnestaja ühe perekonna vahele või mitte. Reegel on see, kui ta seda meest niiväga tahab, siis ka mees liimile läheb. Ainult naiivsed arvavad, et mehed pole seiklushimulised ja pahedele mitte alluvad, pikaaegne suhe võidab üli harva uudsuse. Mehed ei mõtle kohe lahutusest, vaid lihtsalt tahavad adrenaliini ja põnevust. Sellest hetkest hakkavadki abielus suhted halvenema, pettev mees muutub tülgastavalt ebameeldivaks ja närviliseks, seda märkab abikaasa ja kui saadakse teada, et salasuhe siis tehakse otsus, kas tahetakse koos edasi minna või mitte. Üldjuhul on siis meestel vesi ahjus, sest armuke oli ju salaja tore, aga kooselu ei taheta. Ja jääbki armulesega kokku, siis tekivad veel suuremad mured ja “puudujäägid”. Kogu see kärgperendus, lisaks veel vahest naise laste kasvatamine, kodu ei ole ka nii ilus, mis abielu ajal soetatud, põlgus naise vastu, kelle pärast see juhtus jne. Meestel pole ju kombeks ennast süüdistada nagu siitki lugeda, mees pole süüdi, ikka abikaasa oli ju süüdi, et härral kõrvalsuhe tekkis.
Tegelikkuses ongi nii, et igas suhtes jääb midagi puudu, alati. Isegi selle “ideaalse” armukesega koos elades.
Ja abikaasat ei ole petistel vaja süüdistada, miks nad lahku ei lähe kui abikaasa ei sobi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega asjata öelda, et armastuses ja sõjas on kõik lubatud. See õpetajanna lugu on klassika. Muidugi oli ta moraalitu ja isekas, aga kui ta oli armunud, see piinas, ta tahtis seda meest ja ta sai. Milleks muretseda mingi võõra lapse ja võõra naise pärast. Maailm on täis võõraid inimesi.

Aga et kuidas mees jättis oma naise ja oma lapse, kelle ta ise valis perekonnaks, see on palju huvitavam küsimus. Kuidas on küll nii, et loonud perekonna, on nii okei sellest vastutusevabalt loobuda.

Teemaalgataja lugu käib asjaolu alla, et noh, kas kangutab ära või mitte. Selline mängurluse lust. Elu on igav järelikult ning ju siis selline väljakutse pakub pinget. Serva peal käimine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise nende naiste üle irvitamisega uinutab ta sinu tähelepanu ja üritab jätta hea poisi muljet ning nagu näha, edukalt. ei aja ühelegi mehele naised ligi, kui mees ise selleks märku ei anna.

Sinuga täiesti nõus.

Oletame, et keegi töökaaslane armubki mehesse ära, no ikka võib juhtuda, inimene, ehk see naine, pole ju ise selles “rängalt süüdi”.
Ja veelgi vähem peaks sellise inimene üle IRVITAMA?????

No juhtus, selgita talle (sellele töökaaslasele) siis viisakalt ära, et tal pole lootustki ja asi korras.
Unustab ära ja saab üle, no big deal. Suhtlus minimeerida jne meetmed kasutusele.

……….

Aga minna koju, naisele asi ette kanda ja siis koos end õnnetukese üle irvitades lõbustada – noojah.

Pisut nagu midagi haiseks küll….ja päris puhas see asi ei ole.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 14:43; 07.08 15:05; 07.08 18:39; 08.08 13:07; 11.08 08:59; 11.08 13:45; 11.08 13:49; 11.08 15:14; 11.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

Selliseid ei olegi võimalik mõista – nad on reeglina madala enesehinnanguga meeleheitel inimesed. Ega nad reeglina siis asjata üksikud pole – keegi lihtsalt ei taha nendega päriselt kogu oma elu jagada, nagu seda abikaasad teevad. Madala enesehinnanguga klammerduvaid inimesi, kes arvavad, et nad ei väärigi püsipartnerit, kes neid armastaks ja neist hooliks, ei taha reeglina keegi päriseks. Tahavad ilmselt ainult need, kes on ise ka madala enesehinnanguga. Ka mina olen aeg-ajalt märganud, et minu mehe ümber tiirleb liiga intensiivselt kahtlasi tädisid. Siiani pole ta libastunud, aga iial ei tea, millal meest võib see nõrkusehoog tabada.

Tegelikult tuleb neisse suhtuda nii, nagu ametlik käsitluski, et “kuriteole kaasa aitaja on kuriteo kaasosaline”. Ehk kui mõista hukka libastunud või libastumise äärel olev abikaasa, tuleb hulka mõista ka armuke ja kohelda teda “kurjategijale” vääriliselt.

Tüüpiline 😀
Mees on mingi otuke, kelle kohta “iial ei tea, millal nõrkusehoog võib tabada…”
Kui sa juba KURITEGUDEGA paralleele tõmbad (siinkohal tekkis tahtmine üle kontrollida, kas elan endiselt samas sajandis ja kohas), siis kas sa oma meest üksi poodi julged lasta? Nii palju ilusaid asju… Loodame veel, et su mehe ümber ei tiirle inimesi, kelle peale ta välja vihastuda võiks… 😮

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 15:36; 11.08 15:37; 11.08 16:13; 11.08 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljudel kordadel on elus lihtsalt nii, et uus naine/armuke on lõpuks palju sobivam partii mehele, kui nn vana naine.

Inimesed üritavad paljudel juhtudel ka lihtsalt oma valikuid takkajärgi õigustada. Ei pruugi olla uus nii ideaalne midagi, aga kui järjest ja järjest kõigist uutest lahku minna, siia saab kõikidele lõpuks selgeks, et tegu oli kas veaga või on kõige negatiivse põhjus see sarilahkumineja ise. Ja siis ollaksegi “omatetud voodis”, sest lahku minna näeb narr välja, niihästi-halvasti kui välja tuleb.

Ja teemasse- küll peab ikka saamatu sotsiaalsuse ja viletsa suhtlusoskusega olema, kui ei saa lõplikult oma seisukohta selgeks tehtud teisele. Ja kui teine seda ei aktsepteeri, siis ongi nii, tal on sinu suhtest ja sinu tahtmistest savi, järelikult ta ei austa sind ega sinu soove ega sinu suhet. Kui sinu suhe on sinule tähtis ja tähtsam kui see tuttav, siis tulebki sellistega suhted katkestada, mis siis et vana tuttav ja miskõikveel. Mis “millalgi kohtutakse”, no ei kohtu. Ütled, et lähed abikaasaga kontserdile, ei ole kahjuks võimalik. Õpeta nagu last…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 21:44; 10.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes mäletab – siin ju üks proua kirjeldas, kuidas nad tema meest piiravat naist kuskil baari WC-s sõbrannadega paika panid ja siis rahulolevalt mehele kõik ettte kandis?
Mina tõesti naersin – kui siin lugesin kuidas mingid tädid tema meest piiravad ja oht on, et mees libastub – siis veel selle üle mehega irvitavad. Ma ei kujutaks seda enda mehe puhul isegi mitte ette, et me peaksime selliseid asju koos arutama. Minu jaoks ääretult ebaväärikas käitumine.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

Ma küll ei kavatse lõpetada oma lapsepõlvesõbraga smside ja messengerisõnumite vahetamist, kui see ka tema uuele naistuttavale ei pruugi meeldida. Mis see minu asi on, mis sellele naisele meeldib ja mis mitte. Saagu üle.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 17:43; 10.08 17:52; 11.08 10:35; 11.08 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle

Kunagi pisikeses seltskonnas hakati lõõpima ühe naistöökaaslase kallal (teda polnud kohal), et see lööb minu tulevasele abikaasale meeletult külge ja saadab kirju “ma armastan sind”. Dokumendid olid sisse viidud, pulmad olid veel olemata.

Loomulikult lõi mu tulevane mees kohe rusika lauale ja ütles neile lõhverdajatele, et “jätke see teema nüüd ja kohe! Armastus on püha ka siis, kui see ei leia vastuarmastust ja kui te sellest aru ei saa, loeme tänase peo lõppenuks ja samamoodi meie tutvuse”. Teised palusid vabandust ja tunnistasid, et teise inimese tunnete üle naerda pole intelligentne ega sünnis.

Ma ei abiellunuks iial mehega, kes oleks irvitanud mõne naise üle, es talle külge on löönud. Õudne mats. Veel vähem oleksin mina hakanud kellegi tunnete üle kaasa lõõpima. Kohutav.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 17:43; 10.08 17:52; 11.08 10:35; 11.08 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Ma ei mõista sellist käitumisviisi. Aga kuidagi pean ma sellest hakkama ikkagi aru saama, sest tõesti, minu ümber on seda palju. Kas see tähendab, et ei austa seda inimest? Ei austa selle inimese kaaslast? Kui juba on konkreetselt öeldud, et ei saa suhelda, sest see tekitab suhtes probleeme, hoitakse eemale ja siis millalgi jälle kohtutakse ja hakkab täpselt sama uuesti otsast peale.

Ma küll ei kavatse lõpetada oma lapsepõlvesõbraga smside ja messengerisõnumite vahetamist, kui see ka tema uuele naistuttavale ei pruugi meeldida. Mis see minu asi on, mis sellele naisele meeldib ja mis mitte. Saagu üle.

Noh, eks see sõber ikka ise peab otsuseid tegema, kas ta soovib sinuga suhelda, kui tema kaasale see ei meeldi, või siis ei.
Teema oligi sellistest tuttavatest, kes astuvad üle normaalse suhtlemise piiridest, kellega katkestad suhted ja siis mingite aastate pärast, kui juhtud trehvama jälle vms., siis hakkab kõik jälle otsast peale.
Tegelikult on see kurb. On tegu kunagiste heade tuttavatega, hea küll, eks flirt ja väljaskäimised on olnud, seksuaalsuhteid otseslt mitte. Ühised hobid ja huvid, tore oleks suhelda, aga no ei saa noh!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3510040:

Ma küll ei kavatse lõpetada oma lapsepõlvesõbraga smside ja messengerisõnumite vahetamist, kui see ka tema uuele naistuttavale ei pruugi meeldida. Mis see minu asi on, mis sellele naisele meeldib ja mis mitte. Saagu üle.

Ja sa kohe uhkusega oled oma sõbrale selline uss ning rikud tema suhteid naisega? Siin on üks v-tähega termin, mida siin vahel pruugitakse ja antud olukorras sobib hästi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 21:44; 10.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tegu kunagiste heade tuttavatega, hea küll, eks flirt ja väljaskäimised on olnud, seksuaalsuhteid otseslt mitte. Ühised hobid ja huvid, tore oleks suhelda, aga no ei saa noh!

Sinna ongi koer maetud. Ega siis ilmaasjata ei lööda külge. Sul on nende meestega eelnevalt midagi olnud ja nemad on sellesse kinni jäänud (eriti kuna nad sind nö kätte ei saanud), vaatamata sellele, et sa suhtes. Ilmselt on teie vahel ikka veel mingi säde ja iha, sellest ka nende käitumine. Ise ilmselt saadad selliseid signaale välja, edvistad ja eputad. Oleksid konkreetne ja külm, ignoreeriksid ja tõrjuksid, saaksid ju need mehed aru.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 22:34; 10.08 22:48; 11.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tegu kunagiste heade tuttavatega, hea küll, eks flirt ja väljaskäimised on olnud, seksuaalsuhteid otseslt mitte. Ühised hobid ja huvid, tore oleks suhelda, aga no ei saa noh!

Sinna ongi koer maetud. Ega siis ilmaasjata ei lööda külge. Sul on nende meestega eelnevalt midagi olnud ja nemad on sellesse kinni jäänud (eriti kuna nad sind nö kätte ei saanud), vaatamata sellele, et sa suhtes. Ilmselt on teie vahel ikka veel mingi säde ja iha, sellest ka nende käitumine. Ise ilmselt saadad selliseid signaale välja, edvistad ja eputad. Oleksid konkreetne ja külm, ignoreeriksid ja tõrjuksid, saaksid ju need mehed aru.

Siin on probleem, mu loomus ei ole külm. Naeratangi palju ja paljudele. Vast ei edvusta ja eputa ma loodan, lihtsalt meeldib naerda ja lõõpida. Aga see ei tohiks olla põhjus selliseks ajuvabaks ligiajamiseks siiski ma leian. Aga jah, saan aru, ei tohi naeratada nii palju..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on probleem, mu loomus ei ole külm. Naeratangi palju ja paljudele. Vast ei edvusta ja eputa ma loodan, lihtsalt meeldib naerda ja lõõpida. Aga see ei tohiks olla põhjus selliseks ajuvabaks ligiajamiseks siiski ma leian. Aga jah, saan aru, ei tohi naeratada nii palju..

Järjekordne Lilleke, kes ise ajab meestele külge ja siis on pahane, et mehed talle ligi ajavad.
Ise naeratad ja LÕÕBID ja siis oled pahane, et sinu suhtes olekuga ei arvestata. Ilmselgelt saadad ise vastavaid signaale edasi! Sinu lõõpimine mõjub flirdina, nii lihtne see ongi. Ja võib-olla need mehed hoopis mõtlevad, et huvitav, ise suhtes, aga flirdib ikka minuga. Neil ju ükskõik, vastavad samaga lihtsalt.
Tohid ikka naeratada. Eks sa naerata ja lõõbi edasi, aga ära tule siis siia halama, et mehed ligi ajavad.

Umbes nagu naisterahvad, kes panevad end ülinappidesse ja seksikatesse riietesse ja siis kurdavad, et mehed vahivad.
Maru “süütu” oled.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 22:34; 10.08 22:48; 11.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on probleem, mu loomus ei ole külm. Naeratangi palju ja paljudele. Vast ei edvusta ja eputa ma loodan, lihtsalt meeldib naerda ja lõõpida. Aga see ei tohiks olla põhjus selliseks ajuvabaks ligiajamiseks siiski ma leian. Aga jah, saan aru, ei tohi naeratada nii palju..

Järjekordne Lilleke, kes ise ajab meestele külge ja siis on pahane, et mehed talle ligi ajavad.

Ise naeratad ja LÕÕBID ja siis oled pahane, et sinu suhtes olekuga ei arvestata. Ilmselgelt saadad ise vastavaid signaale edasi! Sinu lõõpimine mõjub flirdina, nii lihtne see ongi. Ja võib-olla need mehed hoopis mõtlevad, et huvitav, ise suhtes, aga flirdib ikka minuga. Neil ju ükskõik, vastavad samaga lihtsalt.

Tohid ikka naeratada. Eks sa naerata ja lõõbi edasi, aga ära tule siis siia halama, et mehed ligi ajavad.

Umbes nagu naisterahvad, kes panevad end ülinappidesse ja seksikatesse riietesse ja siis kurdavad, et mehed vahivad.

Maru “süütu” oled.

See maailm ajab vahel oigama, ausalt! Ise oled süüdi, et naeratad? Ise oled süüdi, et nalja viskad?
Vot kui neil on ükskõik, et ma suhtes olen, siis lendavadki ajaloo prügikasti ja kõik. Kui nad tõesti peaksid mõtlema nii nagu kirjutaja, kellele just vastan praegu, siis enam pole isegi kahju mitte selliste tutvuste kaotamisest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.08 07:51; 07.08 08:05; 07.08 08:32; 07.08 08:47; 10.08 21:19; 10.08 22:40; 11.08 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult lõi mu tulevane mees kohe rusika lauale ja ütles neile lõhverdajatele, et “jätke see teema nüüd ja kohe! Armastus on püha ka siis, kui see ei leia vastuarmastust ja kui te sellest aru ei saa, loeme tänase peo lõppenuks ja samamoodi meie tutvuse”. Teised palusid vabandust ja tunnistasid, et teise inimese tunnete üle naerda pole intelligentne ega sünnis.

Ai, krt, kui valus.

… Võis see kirjeldus olla nendele tädikestele, kes koos oma mehega ligitikkujate üle IRVITAVAD.

Neil võis lausa tekkida tunne, et nad äkki ongi omale vale mehe valinud?
Samas, ma ei usu, et nad üldse selle loo ivale pihta said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 07.08 14:43; 07.08 15:05; 07.08 18:39; 08.08 13:07; 11.08 08:59; 11.08 13:45; 11.08 13:49; 11.08 15:14; 11.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3510040:

Ma küll ei kavatse lõpetada oma lapsepõlvesõbraga smside ja messengerisõnumite vahetamist, kui see ka tema uuele naistuttavale ei pruugi meeldida. Mis see minu asi on, mis sellele naisele meeldib ja mis mitte. Saagu üle.

Ja sa kohe uhkusega oled oma sõbrale selline uss ning rikud tema suhteid naisega? Siin on üks v-tähega termin, mida siin vahel pruugitakse ja antud olukorras sobib hästi.

Kuidas need suhted siis selle uue neiuga riknevad minu pärast. Mina ja sõber ei seksi, ei maga, ei flirdi. Isegi ei puuduta teineteist, võibolla sünnipäeval anname kätt.

See uus neiu peaks olema ju päris ohmu, kui ta mind kardaks. Me juba ju ammu-ammu seksiksime selle mehega, kui me tahaksime. Aga me ei taha, me oleme aastakümneid sõbrad, nagu vend ja õde. Ja kui mingi totakas ülinärvihaige neiu ikka paanikas on, ega see meeski teda kaua ei talu. Lõpuks…kui olla kellegagi sõber juba algkoolist, siis olem mina tema armumisi ja suhteid näinud/kuulnud juba 10+ ja tema minu omi samuti.

Jõuad sa siis igaühe pärast oma sõprussuhet ümber teha. Ja mis on sõpruses häbiväärset, et seda peitma peaks. Ah, järjekordne üks tibu, kes ei saa aru, et on ka teistsuguseid suhteid kahe soo vahel kui maha ja taha. Kumbki meist ei taha teist seksuaalselt ja kui seda pole juba 20 aastat juhtunud (ütleme, et seksuaalsuse algusest ehk ca 14. eluaastast lugedes), no mida k**adit see neiu siis IKKA kardab. Meie puhul oleks see siis 30+ aastat süütut sõbrasuhet, kui lapsepõlveaastad välja jätta.

Selline armukadedus on ju juba vaimuhaige.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 17:43; 10.08 17:52; 11.08 10:35; 11.08 15:24;
To report this post you need to login first.

Ma püüan lihtsalt mõista. Liigagi palju kohtan viimasel ajal inimesi, kes sätivad ennast teiste suhte vahele. Püüavad võita suhtes inimese tähelepanu, saadavad sõnumeid, üritavad välja kutsuda, teevad mesiseid komplimente, otsivad füüsilist lähedust. Hea küll, tõmbad suhtlemises sellistega pausi, võib isegi aastaid mööda minna ja jälle sama asi.

Selge see, et küsimus pole mitte nendes inimestes, kes on lollid ja pressivad kogu aeg igale poole, aga selge see, et küsimus on SINUS ENDAS.

Sa lihtsalt ei oska end konkreetselt väljendada.

Seda muideks saab õppida ja harjutada. Ja see ei ole mingi tuumateadus.

Saadab sõnumeid – miks sa ei küsi, et mis sul viga on, ma olen suhtes, kuidas sa sellest aru pole saanud.

Kas sa vajad mingit abi jne?

Aga sina ilmselgelt ajad mingit oma jonni, et ma ju sõbrad jne bla-bla ja “ma võin ju talle vastata”.

EI Või.

Ja mis krdi sõbrad need üldse on, kes sinust ja su kaaslasest karvavõrdki lugu ei pea?

Otsi omale sõbrad, kõigepealt.

Otsivad füüsilist lähedust??? No hallooo….

Mismoodi see üldse võimalik on? SA JU ISE pead nende situtastioonidega kaasa minema, et sellised üldse tekkida saaks.

Sry, aga kuskilt otsast sa ise ikka jätad selle “lõdva” mulje, vaata oma käitumine üle.

Ja ei ole absoluutselt inimesed sellised lollakad nagu sa siin neist muljet proovid tekitada.

Asi on 100% sinus.

Miks sa oma teksti kogu aeg sedasi hakid?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 11:21; 11.08 11:34; 11.08 15:36;
To report this post you need to login first.

Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

Vastupidi – see ühine irvitamine ja lõõpimine peaks sind just ettevaatlikuks tegema! Nagu keegi juba ütles: see on mõeldud sinu valvuse uinutamiseks. Totu oled. Mina sinu asemel sellist meest sinisilmselt ei usaldaks.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 11:21; 11.08 11:34; 11.08 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa öelda tahad? Kas seda, et mees naeris ja mõnitas neid naisi, aga ühe nende pärast jättis oma naise maha? Naised veel magasid sellisega? Muidugi magasid, nad teadsid, et mees pole vaba

mees jättis sellega oma abikaasale mulje, et need naised ajavad talle ligi ja see on kohutavalt tüütu ja vastik, tema on truu abielumees. tegelikult moosis igat vähegi kenamat naist, kellega kokku sattus (töö oli tal ka selline, et kohtus paljude inimestega), osad neist naistest läks flirdiga kaasa ka, sest mehena oli ta päris atraktiivne ja voodis hea ???? need naised ju teadsid, milline ta on, kes endale koju sellist ikka tahaks ????

see mees, kellena ta kodus naisele esines ja see mees, kes ta tööl või sõprade seltkonnas oli, olid väga erinevad tüübid. tolle vana kallima pärast jättis ta oma abikaasa igatahes maha. elukombeid aga ei muutnud, vähemalt alguses pettis ka seda uut naist, hiljem läksid meie teed lahku.

selline enda süüta kannatanuna näitamine on minu jaoks igatahes ohumärk, et see võib varjata tõelist tõbrast, kes teeb kõike seda, mida justkui mõnitab. naine usub ja on uhke ka veel, et tal nii tahetud mees, aga mees ei taha kedagi muud ???? tark ja kaval mees selline, hajutab naise kahtlusi

Sellistel juhtudel ongi süüdlane ju selline mees, mitte sellisemehe naine, kes pn usaldanud ja uskuma saadud. Isegi naiste kuuendad ja järgnevad meeled ei jaga selliseid kombinatsioone ära. Ja teiste näideta varal ei saa ju lahku minna. Nii võib vaimuhaigeks jääda, kui igas asjas ilm ühegi tõendita kahtled.
Süüdi on need, kes selja taga susserdavad, sellised mehed koos selliste lõdva kummiga tädidega. Aga tänapäeval ongi isegi pesukumm nii lõtv, et palju lõdvem, kui vanasti. Isegi pingutamine ei aita väga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 09:07; 11.08 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa öelda tahad? Kas seda, et mees naeris ja mõnitas neid naisi, aga ühe nende pärast jättis oma naise maha? Naised veel magasid sellisega? Muidugi magasid, nad teadsid, et mees pole vaba

mees jättis sellega oma abikaasale mulje, et need naised ajavad talle ligi ja see on kohutavalt tüütu ja vastik, tema on truu abielumees. tegelikult moosis igat vähegi kenamat naist, kellega kokku sattus (töö oli tal ka selline, et kohtus paljude inimestega), osad neist naistest läks flirdiga kaasa ka, sest mehena oli ta päris atraktiivne ja voodis hea ???? need naised ju teadsid, milline ta on, kes endale koju sellist ikka tahaks ????

see mees, kellena ta kodus naisele esines ja see mees, kes ta tööl või sõprade seltkonnas oli, olid väga erinevad tüübid. tolle vana kallima pärast jättis ta oma abikaasa igatahes maha. elukombeid aga ei muutnud, vähemalt alguses pettis ka seda uut naist, hiljem läksid meie teed lahku.

selline enda süüta kannatanuna näitamine on minu jaoks igatahes ohumärk, et see võib varjata tõelist tõbrast, kes teeb kõike seda, mida justkui mõnitab. naine usub ja on uhke ka veel, et tal nii tahetud mees, aga mees ei taha kedagi muud ???? tark ja kaval mees selline, hajutab naise kahtlusi

Mul tekkis küsimus, et kuidas sina teadsid, kui hea mees voodis on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline armukadedus on ju juba vaimuhaige.

Selline omandihimu ei ole ka kaugeltki mitte terve.

Ja see toon ja sõnad, mida sa uuest neiust kirjutades kasutad, peegeldab ikka ülitugevat armukadedust. Ja omandihimu, nagu juba öeldud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesteteemad on alati intrigeerivad, armukestele tuleb nende koht “välistrepi ees matil” permanentselt kätte näidata.

Siin sündis nüüd küll uus perekooli klassika.

Normaalsed inimesed elavad aastaid koos ja mingit jama ei ole.

Aga perekoolikas elab oma elu nii, et pidevalt näidatakse vingerdavatele armukesehordidele “välistrepi matil” kohta kätte.

Uus tase, tõesti.

Ja küll teie elu ikka ON raske, tõesti.

Minu meelest on perekooli klassika hoopis see, et keegi teab täpselt, et pealtnäha normaalselt koos elavatel inimestel peres ühtki jama ei ole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 07.08 14:50; 07.08 15:17; 07.08 15:41; 11.08 13:27; 11.08 13:36; 11.08 13:41; 11.08 13:46; 11.08 14:38; 11.08 16:02; 11.08 16:06; 11.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on mu mees kõikidele tema ees vingerdavatele ja roomavatele viletsatele “ussikestele” öelnud, et on abielus ja armastab oma naist- olen ise korra ka kuulnud. Ja omavahel olles tagaselja ta lausa irvitab selliste üle, lõõbime ju koos nende üle – see mind rahulikuks praegu teebki.

Vastupidi – see ühine irvitamine ja lõõpimine peaks sind just ettevaatlikuks tegema! Nagu keegi juba ütles: see on mõeldud sinu valvuse uinutamiseks. Totu oled. Mina sinu asemel sellist meest sinisilmselt ei usaldaks.

Miks ettevaatlikuks? Mul pole ilmas olnud kavatsust teda kümne küünega kinni hoida, kui tahab suhtedt lahkuda, palun väga. Ma olen enedekindel ja tema abiga tänaseks ka üksjagu varakas, kes saaks üksinda väga hästi hakkama, suurem vabadus elada elu täpselt oma maitse järgi, oleks kohe kindlasti. Lapsed ka suured. Ma ei näe ühtki põhjust, miks ma peaksin mehega, kes otsustab nähtavalt tiiba ripsutama hakata, koos elama.
Minugi ümber tiirutab täna veel nii mõnigi mees.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 07.08 14:50; 07.08 15:17; 07.08 15:41; 11.08 13:27; 11.08 13:36; 11.08 13:41; 11.08 13:46; 11.08 14:38; 11.08 16:02; 11.08 16:06; 11.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted Need, kes sätivad ennast teiste suhte vahele..