Esileht Beebi ja mitmikud need lõputud gaasid :(

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: need lõputud gaasid :(

Postitas:

ma tõesti enam ei suuda 🙁 iga õhtu see kisatrall.no olen juba kõike proovinud.kõik võimlemised,gaasirohud,mähised ja paistab et isegi colief ei aita.lähen täiesti endast välja abitusest 🙁 tundub et kunagi ei lähe paremaks.kõik probiootikumide kuurid olen talle teinud,gaasirohtusid manustanud nii nagu peab aga mitte midagi ei muutu,ainult karjub 🙁 sellisel hetkel südamest kahetsen et veel ühe lapse sain,kohati lausa vihkan teda juba.ei suuda mingit rõõmu temast tunda.esimene laps oli ka väga raske laps ja ma ei suudaks teist sellist üles kasvatada.kas on veel midagi mida saaksin proovida et asi ikka natukenegi paremaks läheb.õhtul jääb lõpuks kell 12 magama ja pool viis hommikul hakkab see punnitamine ja jorisemine pihta.magamatuse üle ei kurda,see lõputu karjumine hakkab juba psüühikale…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.04 21:45; 12.04 22:05; 12.04 22:14; 13.04 09:13; 13.04 12:45; 13.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Impress gaasivalutee äkki aitab (apteekides müügil)? Ta on küll jõhker gükoosipauk, aga meie last aitas alati.
Paar lonksu ja rahu oli majas. Apteegitill paneb puuksutama ja glükoos rahustab. Aga ära kindlasti liialda sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 21:58; 12.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

praegu saab vahepeal juua kummeliteed,see ka graanulitena ja sisaldab magusainet.vb peakski kombineerima,et lisan sellele apteegitilli tõmmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.04 21:45; 12.04 22:05; 12.04 22:14; 13.04 09:13; 13.04 12:45; 13.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, muidugi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 21:58; 12.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see laps sul on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 22:13; 13.04 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahe kuune

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.04 21:45; 12.04 22:05; 12.04 22:14; 13.04 09:13; 13.04 12:45; 13.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps röökis gaasivaludes 24/7 ja seda 1,5 kuud. Proovisime kõike ja olin mõistust kaotamas. Ise olin näljas ja jõin ainult vett ja sõin saia(piltlikult). Imetamisnõustajad muudkui kiitsid takka, et imetada, imetada, imetada. Lapsel oli nabasong juba 1,5 cm kõrguseks karjutud. Ei tahagi seda aega meenutada enam. Lõpetasin päevapealt rinnaga toitmise ja lapse valud olid kohe läbi. Hiljem perearst ütles, et on väga väike võimalus, et lapsele ei sobi rinnapiim:(:(:( Ainus, millest ma aru ei saa, on see, et miks keegi seda varianti varem ei pakkunud??? Siiani piinab mind mõte- piinasin oma last 1,5 kuud oma teadmatusest. Ma saan aru küll, et lapsele on rinnapiim parim jne aga mitte sellise hinnaga. See imetamise-hullus hakkab juba üle igasuguse piiri minema-täielik ajupesu tehakse ikka nii haiglas kui ka imetamisnõustajate juures:( kurb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

plaanis on küll perearstilt küsida saatekirja laste massazi,loodangi selle peale et äkki see aitab ka natukenegi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.04 21:45; 12.04 22:05; 12.04 22:14; 13.04 09:13; 13.04 12:45; 13.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hakkas kisatrall umbes kuuvanuselt. Olin juba leppinud, et ok kui nii siis nii aga siis tuli muutus sellega, et muutsime lapse päevareziimi kindlaks (söök-ärkvelolek-uni) ja õhtused röökimised kadusid. Lisaks hakkasin andma enne igat söömist gaasirohtu. Arvangi nüüd, et need õhtused \”gaasivalud\” olid rohkem üleväsimused, millest tingituna ta oli lihtsalt tundlikum iga gaasimulksu peale. Seega peaks lapsel olema kindlasti ka kindel päevarütm koos piisava unega. Meil magab suurema osa päevaunedest süles või kärus, kuna muidu oleks iga poole tunni pärast üleval. Ehk siis meie saime abi reziimist ja piisavast unest ja cuplatoni manustamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

D-vitamiini andmine jäta ära prooviks. Olen kuulnud, et mõnele see tekitab gaase. Proovi lasta palju kõhuli magada ja pane magades villane rätik kõhu ümber.
Ise saab ka kõhtu masseerida ringjate liigutustega, kui ta sul rinnal on või sellili on. Soe vann õhtul enne magama minekut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 22:13; 13.04 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik soovitused proovitud,aga tulemust ei näe.on mul alles imelaps :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.04 21:45; 12.04 22:05; 12.04 22:14; 13.04 09:13; 13.04 12:45; 13.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

njaa tean mida tunned lapse nutt on ikka tohutult väsitav. Aga mul absoluutselt peaaegu alati aitab see kui lähen ise pikali võtan ta pea paremale käele ja keha mu kõhu vastas hoian oma kätt hästi tugevalt ta selja peal ja kiigutan ennast edasi tagasi ja ma olen nii vaimustuses et avastasin selle asendi. Jääb magama suht kiiresti ja tuleb neid gaase igast otsast siis. isegi kui ta alguses röögib tuleb olla järjekindel hoiad tugevalt enda vastas käsi tugevalt ta selja peal ja kiigutad ennast niikaua kui ta rahulikuks jääb. mul ei ole võtnud see kunagi üle 5-10 minuti see asend on mind säästnud päris paljudest nutuhoogudest. päris hea oleks kui see kõigi laste puhul nii oleks küll siis oleks lihtsam see lastekasvatamine 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sa Infacoli oled proovinud? Me proovisime espumisani, sab simplexit, cuplatoni, coliefi, ristiköömneteed,määrisime kõhule mingit spets kreemi, võimlesime jne jne ja ei midagi, aga infacol aitab meil. Varem oli nii, et päev otsa üks suur jorisemine ja ööd ootasime hirmuga, sest siis oli magamatus ja tunde kestev lohutamatu röökimine garanteeritud. Muidugi Infacoli andsime 1,5 nädalat ja alles siis nägime tulemusi. Miks ma nii kindel olen, et asi on Infacolis on see, et nii kui selle ära jätsime(kuna sai otsa mingi hetk) hakkas selline möll jälle pihta ja nii kui uuesti andsime oli rahu majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:45; 13.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see infacol on? kust seda saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.04 21:45; 12.04 22:05; 12.04 22:14; 13.04 09:13; 13.04 12:45; 13.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin ebayst, see on ka ainus rohi mis on kõigil mu tuttavate lastel abiks olnud.Aga, kui tellida siis juba suurem kogus, sest see kipub kiiresti otsa saama. Buduaaris olen ka näinud vahest, et müüakse aga liiga kirve hinnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:45; 13.04 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ühel lapsel vähenesid gaasivalud kui jätsin kõik piimatooted menüüst välja. Ka piima sisaldavad asjad. Beebi rahustamisel aitas suur pilatese-pall Hea lapsega istuda ja õõtsuda-hüpata. Laps ka lõdvestus hästi. Kui lapse lõdvestuma saab siis hakkavad ka gaasid vaikelt välja tulema.
Mul ka kahe lapsega hullumaja üle elatud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei olnud gaasivalud nii hullud, aga meil oli vähe teine probleem. Laps sõna otseses mõttes rippus mu küljes esimesed 3 kuud, käest ära panna ei lubanud ja kui tiss ära kadus, oli kisa lahti. Seega lõputu nutt sellegipoolest. Sellest tulenevalt kujunes meil välja igahommikune rutiin, kus võtsin lapse sülle, tema kõht vastu mind, püstises asendis ja jalutasin temaga õues 2-3 tundi. Tänu sellele oligi gaasivalusid vähem ja sel ajal ka laps üllatavalt rahulik, jäi magama ilma tissita. Mõte oli siis selles, et laps krooksus allaneelatud õhu kõik välja ja gaasid suures osas just õhk ongi. Ja seda õhku tuli ka kaks tundi peale söömist veel, mis tähendab, et mingi 10-minutiline krooksutamine on rohkem naljategemine. Meil toit oluliselt ei mõjutanud, vaid paar toiduainet olid, mis tundusid asja hullemaks tegevat. Soovitan proovida sellist jalutamist ja vaata, kuidas peale seda on. See õhk teeb palju paha küll ja jalutamine mõjub lapsele nagunii rahustavalt. Ja ära ennast päris ära näljuta, sul on vaja jõudu, et lapsega tegeleda. Loodan, et see varsti läbi saab. Meil oli 2,5 kuud gaase, ehk on teilgi lõpusirge juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel olid gaasivalud väga pikalt. Proovisime ka kõike, mis vähegi pähe tuli. Kuskil 7-ndal elukuul saime sellest üle. Meil aitas refleksoloogia. Käisime Loodusteraapia kabinetis Merimetsa Tervisekeskuses. Korra nädalas refleksoloogi juures kohapeal ja 3 korda päevas kodus ise tegin massaazi ja vajutasin vastavaid punkte jalatalla all. Tulemus ei tulnud küll üleöö, aga oli pingutust igati väärt! Palju jõudu ja kannatlikku meelt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Refleksoloogiast on enamasti abi nii gaasivalude kui ka koolikuvalude puhul.
https://www.facebook.com/BeebiPai/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps magas ja sõi , sõi ja magas 3 esimest nädalat ja siis hakkas pihta. Olid proovitud kõik gaasirohud, massaažid, voimlemised nii palju kui kuuvanusele see lubatud on, mitte midagi ei aidanud. Kui tihti on nii, et see gaasihoog mingil teatud kellaajal, siis minu laps piinles ükskõik millal.Aitas Vb natuke see, kui jäi minu kõhul magama ja nii me magadimegi mõned tunnid järjest. Muu ei aidanud. Pidasin dieeti, andsin rinnapiima asemel ka segu, vahet polnud. Gaasid kestsid 5 elukuuni umbes.
Lohutuseks saan öelda seda, et see läheb üle ja varsti! Ole tubli ja pea vastu. Hea, kui keegi saab lapsega olla ja sina paar tunnikest vaikuses puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab nagu mu esimene laps. Meil läks asi päris üle, kui laps hakkas end ise kõhuli keerama. Ju siis lihased ja seedimine said nö suureks.
Ma saan nii hästi aru sellest ängist ja sellest tulenevast tülist oma lapsega. Ma ütlen ka ausalt, et alles teise lapsega sain tundma seda roosat beebirõõmu.
Mind lepitas oma beebiga masseerimine. Tegin talle tema päeva ainsamatel rahulikel hetkesel üle kere mudimise. Kasutasin raamatut “Rahulik laps”, mis õpetab kodust massaaži. Ainus, mis teda vähegi rahustas oli minu lähedus. Mingi aeg aitas kandelina, kus ta oli nõus isegi päeval pikemalt magama. Kui ta selle ära põlgas, siis kandsingi last koguaeg süles.
Ma ei tea, minu kogemus oli küll, et päriselt ei aitagi miski.
Katsu ikka korralikult süüa. Ka toiteainete vaesust tuuakse gaaside põhjusena välja, sellepärast ei soovitata emadel enne 2 kuu möödumist ka dieediga alustada.
Ära unusta, et sul on ka vajadused. Lepi endaga kokku, et sul on OK nuttev laps nt lamamistooli 15 min jätta, et võtta aeg söömiseks, pesemiseks jne. Temaga ei juhtu midagi, kui ta need mõned hetked päevas üksi nutab. Lõpuks on nii, et aitab ainult aeg ja katsu mõelda ka nii, et mida sa saad endale praeguses viletsuses paremaks teha. Vb need hetked aitavad. Lülita end lihtsalt välja. Mina lülitasin ja siiamaani oskan ennast sellest laste kisast vajadusel välja lülitada. Ok, neil on 10 min kontaktivõimetu klaasist silmadega ema, kes joob oma hommiku kohvi, aga kokkuvõttes võidavad kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Beebi ja mitmikud need lõputud gaasid :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.