Esileht Ajaviite- ja muud jutud Need mõnusad Taani ja Rootsi sarjad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Need mõnusad Taani ja Rootsi sarjad

Postitas:
Kägu

Väga naiivne seisukoht. ALATI on hooratud, hoolimata jumalakartusest ja häbissejäämise hirmust.

Oeh. Kas ma väitsin, et pole hooratud? Ei. Ma väitsin, et hoorati palju vähem, see oli peamiselt rikaste komme. Tänapäeval on kõigi kihtide komme. Sa väidad, et on naiivne arvata, et vanasti hoorati vähem? Heh.
Aga aitab nüüd hooramise teemast. Kui tahad arutleda sel teemal, tee omaette teema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pansionipidaja, kuhu Palle kolis, on Rannahotellis see karm proua, kes alguses oma pojaga hotellis käis ja hiljem koos õega.

Aga seda pansionipidajat, kes küllap ise oma kostiliste järele keelt nilpsas, ma küll Rannahotelli vanaprouas ära ei tundnud.

Ma pole veel selle osani jõudnud, kus Palle pansionisse läks, eks annan teada, kui ära vaatan, et kuidas tundus…

Vaadatud! Perekonnakroonikate pansionipidajat ja Rannahotelli külastajaprouat (arsti leske) mängis sama näitleja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaadatud! Perekonnakroonikate pansionipidajat ja Rannahotelli külastajaprouat (arsti leske) mängis sama näitleja.

Oh, lõpuks ometi keeras keegi kahe kempleja poolt rikutud teema jälle õigesse rööpasse tagasi.
🙂
Muide, viimases osas ilmus välja ka see näitleja, kes “Rannahotellis” mängis rikast vabrikanti Otto Frigh’i.
“Perekonnakroonikas” võistles ta Pallega valimistel. No küll oli noor ja sileda näoga 🙂

Ja kas mitte see vanahärra, kes “Perekonnakroonikas” kutsus Pallet kandideerima, ei olnud “Rannahotellis” see ebameeldiv hotelliomanik, kes Fie tööle palkas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No vot, ma olen ikka pidevalt oma 2-3 osa maas ja Palle mul just lõpetas ülikooli….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kas mitte see vanahärra, kes “Perekonnakroonikas” kutsus Pallet kandideerima, ei olnud “Rannahotellis” see ebameeldiv hotelliomanik, kes Fie tööle palkas?

oli jah.
mitmed neist näitlejatest mängisid ka krimisarjades “Kuritegu” ja “Dicte” ja vist isegi “Sillas”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“On meie aeg” nii hea enam ei tundu, kui algus lubas. Mustvalged karakterid, klišeed ja sterotüübid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen natuke pettunud, et isa-Eriku suhe “On meie aeg” sarjas on nii äärmuslikuks keeratud ja Erikul lastakse surra. See jätab halva tunde, kuigi seda pole veel näidatudki, lugesin lihtsalt nädala sisututvustused läbi. Need sarjad peaks jätma mõnusa tunde, et kui ongi raskused, siis need ületatakse, probleemid lahenevad. Üldse see, kuidas isa oma poega kotib, ei ole enam usutav. Ja et poeg niimoodi reageerib. Krt põrutanud jälle Ameerikasse ära ja näidand isale keskmist näppu!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen natuke pettunud, et isa-Eriku suhe “On meie aeg” sarjas on nii äärmuslikuks keeratud ja Erikul lastakse surra. See jätab halva tunde, kuigi seda pole veel näidatudki, lugesin lihtsalt nädala sisututvustused läbi. Need sarjad peaks jätma mõnusa tunde, et kui ongi raskused, siis need ületatakse, probleemid lahenevad. Üldse see, kuidas isa oma poega kotib, ei ole enam usutav. Ja et poeg niimoodi reageerib. Krt põrutanud jälle Ameerikasse ära ja näidand isale keskmist näppu!

Perekonnakroonikast räägid ikka?
minu meelest on küll usutav, siinsamaski on tihti lugeda vanemate-laste vahelistest pingetest ja ka psüühikaprobleemidest.
mul oleks justkui meeles, et Ida ja Palle leiavad lõpuks teineteist (nagu see algusest peale loomulik olnukski), kas mäletan valesti või oligi nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saanud aru, kas isa lausa sundis Erikut äripartneri imelikult käituva tütrega abielluma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saanud aru, kas isa lausa sundis Erikut äripartneri imelikult käituva tütrega abielluma?

Eriku isa ei sundinud, aga tüdruku isa lõi lärmi, et kahekesi Pariisi läksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekonnakroonikast räägid ikka?

Loomulikult 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse see, kuidas isa oma poega kotib, ei ole enam usutav. Ja et poeg niimoodi reageerib. Krt põrutanud jälle Ameerikasse ära ja näidand isale keskmist näppu!

Erikul on ju psüühiline häire – ma pole täpselt aru saanud, kas skisofreenia või bipolaarne häire vms. Minu meelest seda nime otseselt pole välja öeldud veel. Vanemad alati lõpetavad jutu selle koha peal ära, kui ema tahab haiguse nime välja öelda. Siis Eriku isa ütleb “ma ei taha kuulda, et sa seda ütled” vms.
See on tema puhul ainult aja küsimus, kui “pomm” uuesti plahvatab nii stressirohkes olukorras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teie saite varem aru, et Erik on joodik ja lausa korduvalt alkoholiravil olnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui “Rannahotell” algab, andke palun teada, ma olen kuidagi suutnud nii elada, et polegi seda märganud 🙁[/quote]

9.juulist algab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui “Rannahotell” algab, andke palun teada, ma olen kuidagi suutnud nii elada, et polegi seda märganud 🙁

9.juulist algab[/quote]

Kas see on eelmisel suvel näidatu kordus?
Perekonnakroonika lõpp tegi kurvaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uued osad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

9.juulist algab

Aitäh!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas teie “On meie aeg” lõpust aru saite? Et oligi lihtsalt nii, et Nina oli haiglas, Kalle kuidagi pääses tema juurde (huvitav küll, pereliikmeid ju ei lastud tema juurde), hoidis Nina käest ja rääkis, kuidas ikka Ninat armastab. Ja siis korra Nina käsi tõmbles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui “Perekonnakroonikad” esmakordselt eetris oli, siis öeldi saate tutvustuses, et “Perekonnakroonika” tegelased on seotud olnud kunagise sarjaga “Monopol” (“Matador”).
Kas keegi oskab seda kommenteerida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui “Perekonnakroonikad” esmakordselt eetris oli, siis öeldi saate tutvustuses, et “Perekonnakroonika” tegelased on seotud olnud kunagise sarjaga “Monopol” (“Matador”).

Vähemalt IMDB-d vaadates neil küll midagi ühist ei ole.
https://www.imdb.com/title/tt0077051/fullcredits/?ref_=tt_ov_st_sm
https://www.imdb.com/title/tt0327321/fullcredits/?ref_=tt_ov_st_sm

Siiski, leidsin ühe huvitava fakti, et Matadoris Elisabeth Friisi mänginud näitlejanna Helle Virkner oli päriselus abielus Jens Otto Kragiga.
https://en.wikipedia.org/wiki/Helle_Virkner

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas teie “On meie aeg” lõpust aru saite? Et oligi lihtsalt nii, et Nina oli haiglas, Kalle kuidagi pääses tema juurde (huvitav küll, pereliikmeid ju ei lastud tema juurde), hoidis Nina käest ja rääkis, kuidas ikka Ninat armastab. Ja siis korra Nina käsi tõmbles.

oot,see oligi viimane osa? ma just mõtlesin, et hakkan järelvaatamisest otsima, et millal need järgmised osad eetris olid …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähemalt IMDB-d vaadates neil küll midagi ühist ei ole.

https://www.imdb.com/title/tt0077051/fullcredits/?ref_=tt_ov_st_sm

https://www.imdb.com/title/tt0327321/fullcredits/?ref_=tt_ov_st_sm

Täpselt samuti otsisin ja mõtlesin, et sain millestki valesti aru, aga kas mitte Agnes “Matadorist” ei olnud samast külast, kus “Perekonnakroonikate” Ida…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei lõppenudki “On meie aeg” ära. Homsest uus hooaeg ETV-s. Aga “Perekonnakroonika” lõppes ilmselt küll ära, kõik otsad tõmmati ülejala kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei lõppenudki “On meie aeg” ära. Homsest uus hooaeg ETV-s. Aga “Perekonnakroonika” lõppes ilmselt küll ära, kõik otsad tõmmati ülejala kokku.

Aitäh, et teada andsid! Minusugune mats sellele kultuurtv loogikale pihta ilmaski ei saa. Näitab jupiti üht, siis teist, midagi teada ei anta mis lõpeb või ei lõpe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Naised ja tütred ongi selline jupike või läheb ka 6. osast kunagi edasi?

Please wait...
Postitas:
Tähesära

“On meie aeg” oleks nagu mõne tubakafirma reklaam, pidev tossamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

9.juulist algab

Aitäh!

Mis Rannahotelliga juhtus? Arvasin, et 17:30 ajal hakkab, aga mingi muu sari hoopis.
Samas nagu vilksatas reklaamgi vahepeal. Millal siis hakkab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

9.juulist algab

Aitäh!

Mis Rannahotelliga juhtus? Arvasin, et 17:30 ajal hakkab, aga mingi muu sari hoopis.

Samas nagu vilksatas reklaamgi vahepeal. Millal siis hakkab?

Rannahotell on ainult 1 kord nädalas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rannahotell on ainult 1 kord nädalas.

Ja väga kehval kellaajal ka 🙁
Ma lootsin, et hakkab iga päev 17.30 olema

Please wait...
Postitas:
Kägu

“On meie aeg” oleks nagu mõne tubakafirma reklaam, pidev tossamine.

Ma panin ka seda tähele. Kõik tossavad, ka naised, ka sellised lihtsad naised, nagu see Calle esimene abikaasa. Seda veel, kui peenemad daamid suitsupitsiga poosetavad 🙂 Aga ma arvan, et ilmselt siis tollel ajal tossasidki kõik? Oli ju vist ka “Perekonnakroonikas”, mille tegevus üsna samal ajajärgul, kogu aeg suitsetamine? Kas mitte isegi see ülikorralik Ida ei suitsetanud?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Need mõnusad Taani ja Rootsi sarjad