Esileht Ilu Need neetud lokid

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Need neetud lokid

Postitas:

Naised kellel on lokid, kuidas te oma juukseid hooldate? Mul on nii kopp ees enda juustest. Kas tõesti ainuke võimalus normaalne välja näha on sirgendada iga päevaselt? Eriti võimatu on sügisel, kui pidevalt on väljas nii niiske. Sirgendad ära ja nii kui vett saavad, on kohe nii kahused jälle.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nendega oma rahu teinud, mis ei tähenda, et käiksin inimesi tänaval oma kahupeaga hirmutamas, vaid pigem kasutan tooteid, mis toovad lokid esile. Juuksed lõikasin ka nii lühikeseks, et ca 5cm jääb õlgadest puudu. Pead pesen ainult šampooniga (ehk sellist palsamit ei kasuta, mida välja peab loputama), kuivatan rätikuga ja siis panen pähe pähejäetava palsami, mis aitab lokke esile tuua. Ma ei viitsi juukseid isegi 2x pesta, see kirjeldatud tegevus on absoluutne maksimum, mis ma olen nõus nende heaks tegema. Kui kuskile minek on, siis möllan küll minna, sirgendan ja silun ja panen lakki pähe ja pesu ajal igast mökse, aga see on kord kuus või harvem. Aa ja see õhuniiskus, see on saatanast, selle vastu ei ole leidnud midagi paremat kui müts. Täna oligi esimene hommik sel sügisel, kui leidsin, et on aeg müts välja otsida. Kui õhuniiskus on oma töö teinud, siis ei aita küll miski muu kui peapesu.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 18:41; 01.10 09:50;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Oleks nad siis lokid, siis tooks ka esile ja käiks lokilisena, aga mul on mingid lained. Ning jah – sirgendan pärast iga pesu…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 08:17; 04.10 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras mässamine on küll kui tahad norm välja näha. Ma ei saa kunagi aru mis kombo vahendeid neile meeldib, kord jäävad ilusad, kord sellised väsinud… pesen õhtul ja siis kui ära kuivavad on täitsa ok, välja arvatud tukk muidugi, panen juustesse jäetavat palsamit ja vahest ka ühte niisutavat Phyto kreemi. Aga kui öö ära magan on peas mingi susapusa ja pean ikkagi sirgendajaga tegema. See on nii tüütu. Vahepeal murdusid mul juuksed päris kõvasti , üritasin võimalikult vähe kasutada sirgendajat, hoidun silikooniga toodetest jne. Hetkel on selline lühem bob lõikus, ideaalis võiks lokiline olla kui lokid minuga koostööd teeks. Viimati juuksur tegi mulle ürituseks koonuskoolutajaga lokid, siis oli küll ilus, mõtlen nüüd juba nende tangide soetamisele.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 09:00; 01.10 09:56; 01.10 14:45; 01.10 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paras mässamine on küll kui tahad norm välja näha. Ma ei saa kunagi aru mis kombo vahendeid neile meeldib, kord jäävad ilusad, kord sellised väsinud… pesen õhtul ja siis kui ära kuivavad on täitsa ok, välja arvatud tukk muidugi, panen juustesse jäetavat palsamit ja vahest ka ühte niisutavat Phyto kreemi. Aga kui öö ära magan on peas mingi susapusa ja pean ikkagi sirgendajaga tegema. See on nii tüütu. Vahepeal murdusid mul juuksed päris kõvasti , üritasin võimalikult vähe kasutada sirgendajat, hoidun silikooniga toodetest jne. Hetkel on selline lühem bob lõikus, ideaalis võiks lokiline olla kui lokid minuga koostööd teeks. Viimati juuksur tegi mulle ürituseks koonuskoolutajaga lokid, siis oli küll ilus, mõtlen nüüd juba nende tangide soetamisele.

Ma teen neid lokke sirgendajaga ja siis jääb ka norm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 18:41; 01.10 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen natuke koba nende sirgendaja lokkidega, ma olen vaadanud ära terve hulga youtube “teeme sirgendajaga lihtsalt lokke” videosid aga ise tehes on tulemus selline imelik, otsad jäävad liiga püsti või tuleb laine vale koha peal jne. Lõpuks on hullem kui enne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 09:00; 01.10 09:56; 01.10 14:45; 01.10 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on lokid siis tuleb lokke ka kanda

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õpetage mind lokke tegema, tahan sellist kerget kahukat, lainelist. Sirgendajaga ma ei oska ja ei sobi ka mu meelest, tahan selliseid nagu vanasti vahvlitangidega aga suuri. Suvel kui ujumas käin ja kummiga kinni panen, pärast kuivavad ära ja ongi selline mõnus laineline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 11:37; 03.11 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks nad siis lokid, siis tooks ka esile ja käiks lokilisena, aga mul on mingid lained. Ning jah – sirgendan pärast iga pesu…

Mis siis lainetel viga, väga ilus just. Muidugi, kui on lained seetõttu, et sa oma lokkis märgi juukseid kammid ja tulemus on kahused lained, siis on enda viga.

Lokkide esimene reegel on, et nad oleksid ilusad, tuleb kammida spetsiaalse lokikammiga või üldse mitte. Nii kui hakkad harjama, on tulemus kahune.

Lokid võivad muutuda väsinud väljaveninud laineks ka siis, kui juuksed on väga pikad – raskus.

Ja oluline on ka lõikus. Keegi siin eespool mainis tukka – kui on ikka tõsisem lokk, siis ma igatepidi väldiksin lokkis tukka (või sirgendaks tuka ära : D)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks nad siis lokid, siis tooks ka esile ja käiks lokilisena, aga mul on mingid lained. Ning jah – sirgendan pärast iga pesu…

Mis siis lainetel viga, väga ilus just. Muidugi, kui on lained seetõttu, et sa oma lokkis märgi juukseid kammid ja tulemus on kahused lained, siis on enda viga.

Lokkide esimene reegel on, et nad oleksid ilusad, tuleb kammida spetsiaalse lokikammiga või üldse mitte. Nii kui hakkad harjama, on tulemus kahune.

Lokid võivad muutuda väsinud väljaveninud laineks ka siis, kui juuksed on väga pikad – raskus.

Ja oluline on ka lõikus. Keegi siin eespool mainis tukka – kui on ikka tõsisem lokk, siis ma igatepidi väldiksin lokkis tukka (või sirgendaks tuka ära : D)

Mina mainisin tukka aga selle sirgendamine on esimene asi mis ma teen. Lokkis tukk on minu õudusunenägu, sellepärast ka ei kannata neid udu-vihma ilmasid, et tukale lööb kohe lokikese sisse ja keset päeva pole kohe sirgendajat taskust võtta. Samas on mul näokuju selline piklik-kitsas, et keegi pole mulle soovitanud tukast loobuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 09:00; 01.10 09:56; 01.10 14:45; 01.10 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete vastikud-vastikud-vastikud siin! 😛 Ei oska hinnata seda õnne, mis teile lokkide kujul osaks on saanud. Ma olen lapsepõlvest peale unistanud lokkidest, aga peas on pulksirged juuksed. Kusjuures mulle sobiksid ka lokid!! Ma olen neid vahelduva eduga keemiliselt teha lasknud, 1990ndatel iga aasta, pärast seda u korra kolme aasta tagant. Mulle nii meeldivad nt itaalia naised, kellel on sellised mõnusad lokid. Mitte krussid, nagu mustanahalistel, vaid just sellised ilusad suured lokid.
Mina krutin enne pidulikumat sündmust endale peegli ees lokke pähe, nii et käsi kange. Teised jälle teevad sama sirgendajaga, et lokkidest lahti saada. Inimene pole kunagi rahul sellega, mis tal on 😛

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete vastikud-vastikud-vastikud siin! ???? Ei oska hinnata seda õnne, mis teile lokkide kujul osaks on saanud. Ma olen lapsepõlvest peale unistanud lokkidest, aga peas on pulksirged juuksed. Kusjuures mulle sobiksid ka lokid!! Ma olen neid vahelduva eduga keemiliselt teha lasknud, 1990ndatel iga aasta, pärast seda u korra kolme aasta tagant. Mulle nii meeldivad nt itaalia naised, kellel on sellised mõnusad lokid. Mitte krussid, nagu mustanahalistel, vaid just sellised ilusad suured lokid.

Mina krutin enne pidulikumat sündmust endale peegli ees lokke pähe, nii et käsi kange. Teised jälle teevad sama sirgendajaga, et lokkidest lahti saada. Inimene pole kunagi rahul sellega, mis tal on ????

Ei ole vastikud 🙂 Mina jälle olen koguaeg kadestanud neid kellel siidised- sirged juuksed, minu omad on pigem kahused, lokk ebaühtlane. Alati pean juba tuka pärast oma sirgendaja kaasa vedama. Hommikuti on tavaline, et iga lokk on erisuunas. Pidev mässamine. Muidugi kui ma pesen juuksed ja juhtub olema just õige kombo, jäävad nad ka teinekord päris ilusad, kohevus mida lokk annab on hea. Lõikus on oluline, ei tohi olla kõik ühepikkune, muidu tuleb kuusekese soeng. Tegelikult ei ole lokiga ju kerge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.10 09:00; 01.10 09:56; 01.10 14:45; 01.10 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei ole lokiga ju kerge

No omast käest ütlen, et ei ole ka kerge siidise sirge juuksega. Eriti, kui on ludu ja peene karv.
Jah, mul on juuksed pulksirged, siidised ja läikivad aga see eest tihtipeale ludus vastu pead ja isegi kümme kihti lakki ei hoia ka pidusoengu lokki sees üle paari tunni. Eriti veel niiski ilmaga.
Sama päev pestes hoiavad normaalselt ja on isegi kohevust aga hommikul tõustes on kohe no eriti ludu see vaatepilt 😀

Kasvatasin oma loomuliku tooni välja ja nüüd on selline tunne, et hakka või uuesti värvima, sest värvituna töödeldud juusandis natukenegi karva “paksusele” juurde ja juuksed tõesti hoidsid nagu paremini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sellised juuksed nagu see parukas. Sama pikkus ja värv ka. Olen väga rahul ja iialgi ei kujutaks ette, miks peaks neid sirgendama? Mul on sellise pea jaoks vaja lihtsalt juuksed ära pesta, ise kuivavad, ja siis ongi sellised. Ühtegi viimistlusvahendit ei kasuta. Oluline on ainult lõikus.

https://www.lacewigsbuy.com/full-lace-wigs-indian-remy-human-hair-60-14-flrbw4887.html?prm=1.2.36.25

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sirgendan ainult tukka ja meelekohti. kasutan ka ohtralt igasugu pähejäetavaid spreisid, vahte ja kreeme. see on üks lemmikuid, mida olen ostnud korduvalt. just kohe peale pesu märgadele juustele pannes on eriti hea efekt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitab keratiinihooldus ja nanoplastika. Paar kuud on juuksed sirged,hommikul sirgendan vaid tukka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on samuti väga head kogemused keratiinihooldusega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sellised juuksed nagu see parukas. Sama pikkus ja värv ka. Olen väga rahul ja iialgi ei kujutaks ette, miks peaks neid sirgendama? Mul on sellise pea jaoks vaja lihtsalt juuksed ära pesta, ise kuivavad, ja siis ongi sellised. Ühtegi viimistlusvahendit ei kasuta. Oluline on ainult lõikus.

https://www.lacewigsbuy.com/full-lace-wigs-indian-remy-human-hair-60-14-flrbw4887.html?prm=1.2.36.25

Jaa, muidugi 😀
Parimal juhul näeb su soeng välja selline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 08:17; 04.10 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tõesti midagi teha ei viitsi, siis parim abivahend on meresoolasprei. pihustan rätikukuivadesse juustesse ja toob ideaalselt esile loomuliku loki. Selleks peab ka muidugi olema õige juukselõikus all, et kuusepuud ei meenutaks.

Ilusaimaks pean siiski korralikku föönisoengut. Aegajalt lasen juuksuril teha kui kuhugi minek, aga edukalt saab ka ise fööni ja rullharjaga endale ilusa soengu teha, lihtsalt harjutama peab. Sirgestatud juukseid ilusaks ei pea, enamasti paistavad katkised ja kuivad otsad liiga hästi välja ja talvisel perioodil tekitab meeletult elektrit juustes.

/ninakaspreili

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB-s Curly Girl Estonia grupp. Minge vaadake, kuidas enda kahust ilusad lokid saada. Lokid on ilusad ja moes, olge õnnelikud et teil need on. 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja mida teha selliste juustega, mis pole ei lokkis ega sirged? Ongi lihtsalt mingi suva kahu, iga ots isepoole, üks salk on totaalselt krussis, teine selle kõrval pulksirge… Lihtsalt õudne. Ja juus ise nii õhuke ja hädine, et lihtsalt nutma ajab. Ja kui kannan mütsi, pole talvisel ajal mingit sirgendajat vaja, sest müts vajutab kõik lokid sirgeks. No kuidas see võimalik on?! Mis pagana lokid need sellised ometi on? Ja kammiga (või, hoidku jumal selle eest, harjaga) ei tohi üldse ligi minna, siis ongi mingi sasine kahupea otsas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neetud? Lokid tuleb enda kasuks tööle panna, mitte ära needa. Aga millal inimene enne aru saanud on, et teda millegagi õnnistatud on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja mida teha selliste juustega, mis pole ei lokkis ega sirged? Ongi lihtsalt mingi suva kahu, iga ots isepoole, üks salk on totaalselt krussis, teine selle kõrval pulksirge… Lihtsalt õudne. Ja juus ise nii õhuke ja hädine, et lihtsalt nutma ajab. Ja kui kannan mütsi, pole talvisel ajal mingit sirgendajat vaja, sest müts vajutab kõik lokid sirgeks. No kuidas see võimalik on?! Mis pagana lokid need sellised ometi on? Ja kammiga (või, hoidku jumal selle eest, harjaga) ei tohi üldse ligi minna, siis ongi mingi sasine kahupea otsas.

Soovitan nagu keegi siin eespoolgi – vaata fb curly girl estonia ja curly girl method (youtubes ka).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid CGM kasutamisel juuksed katkema ja olid korraga nii rasvased kui ka kahused. Nagu kusagilt lakast magamast välja roninud. Kõigile ei sobi. Sobib pigem tugeva struktuuriga tüüpilisele spiraallokile. Minul on üsna peen juus ja lained, mis võtavad kohe selle kuju kuhu sätitakse, niiet “plopitamine” ja geel muutsid need väga-väga sasiseks, sain lopergused ja jõnksulised lained ning no/low-poo jättis rasvaseks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 09:50; 04.11 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sellised juuksed nagu see parukas. Sama pikkus ja värv ka. Olen väga rahul ja iialgi ei kujutaks ette, miks peaks neid sirgendama? Mul on sellise pea jaoks vaja lihtsalt juuksed ära pesta, ise kuivavad, ja siis ongi sellised. Ühtegi viimistlusvahendit ei kasuta. Oluline on ainult lõikus.

https://www.lacewigsbuy.com/full-lace-wigs-indian-remy-human-hair-60-14-flrbw4887.html?prm=1.2.36.25

Mul olid pikemad juuksed (poolde selga umbes) ja lokid ei olnud eriti ilusad. Peale pesu hetkeks olid, siis vajusid välja (1 salk lokkis, teine kõrval sirge). Eile käisin juuksuris ja nüüd mul ka umbes selline soeng. Juuksur võlus nii ilusad loomulikud lokid välja, et ime kohe. Ja mina veel tahtsin endale keemilisi lainelokke lasta teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatan just Padjaklubi ja mulle meeldivad Maria lokid 🙂 Huvitav, kuidas need on tehtud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 11:37; 03.11 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt mingi sellise riistaga, mida kutsutakse “lainetangid”.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 09:50; 04.11 19:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu Need neetud lokid