Esileht Tööelu, raha ja seadused. Need palgad siin Eestis ajavad oksele!

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Need palgad siin Eestis ajavad oksele!

Postitas:

Asi on kõvasti normaalsusepiiridest väljas. Üks näide:

https://iseteenindus.tootukassa.ee/toopakkumised/1120775

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 18:19; 29.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ajab tõepoolest oksele… baka haridusega hakkaks saama vaid miinimumpalka .. :S masendav …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah ja see tööandja on ka muidugi venelane, kes arvab ilmselt, et eestlasele käib küll selline palk. Orjarahvas ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 18:19; 29.02 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vähemalt kodumaa…ja ärge olge nõus sellise palgaga, enne kuduge sokki kodus. sellise tööandja kustutaks ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pandaplika kirjutas:[/small]
[tsitaat]See ajab tõepoolest oksele… baka haridusega hakkaks saama vaid miinimumpalka .. :S masendav …[/tsitaat]

Khm, see ei ole mitte miinimumpalk 😛 Selleks on 290 eurot 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nojah ja see tööandja on ka muidugi venelane, kes arvab ilmselt, et eestlasele käib küll selline palk. Orjarahvas ju.[/tsitaat]

Nop tema arvestab hoopis sellega, et venelased on sellise palgaga harjunud ja mõtleb ehk, et ka eestikeelses keskkonnas kuulutades võib selle palgaga kedagi leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtajaline tööleping ja omapoolsetes pakkumistes on stabiilne töökoht?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ei tasu siin tervet Eestit kiruda, vaid antud tööandjat ikka. Ise elan ka eestis ja saan mitu korda niipalju. ka kõrgharidus. Alustain väga madalate palkadega, 10 aastaga olen jõudnud tasemele, kus saan juba normaalset tasu küsida oma töö eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettevõtjate vastu viha pidajad – soovitan teile väga soojalt tehke ise endale firma ja vaadake kui lihtne on töötajatele palka maksta – panna neid aru saama sellest, et nende enda ülesanne on piisavalt panustada, et kätte saadav palk ja riigile makstavad maksud reaalse rahana nö turult kokku korjata.

Mitte et ma väikeste palkade maksmist heaks kiidan vaid et mõelge pisut teist poolt ka- kust raha tuleb??? Ma ei ole veel kuulnud, et mõni reaalselt ise ettevõtlusvastutust võtnud inimene sellist teemat avaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nop tema arvestab hoopis sellega, et venelased on sellise palgaga harjunud ja mõtleb ehk, et ka eestikeelses keskkonnas kuulutades võib selle palgaga kedagi leida.[/tsitaat]

kust selline tobe eelarvamus, et venelased saavad madalamat palka ja on üldse kuidagi halvemad kui eestlased?
Mina venelasena saan palka sinust kindlasti kordades rohkem 😉
Nii, et kõik on inimeses kinni, mitte rahvuses. Lõpetage ometi see venelaste vihkamine, kaua võib!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viga on selles, et meil on palju selliseid inimesi, kes on nõus üliväikse palga eest töötama. Ja sellised siis võetaksegi tööle.
Kui keegi sellise väikse palga eest nõus töötama ei oleks, küll siis nad meile rohkem maksaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Ettevõtjate vastu viha pidajad – soovitan teile väga soojalt tehke ise endale firma ja vaadake kui lihtne on töötajatele palka maksta – panna neid aru saama sellest, et nende enda ülesanne on piisavalt panustada, et kätte saadav palk ja riigile makstavad maksud reaalse rahana nö turult kokku korjata. [/tsitaat]

Tead, ma ütleks, et teha ettevõtet, mis suudab 350 eurot palka maksta ja samas püstitab töötajatele selliseid nõudmisi ei ole just väga raske.

Sellised ettevõtted nüüd küll eriti midagi Eesti majandusele juurde ei anna. Äkki mõtleksid ise natukene selle peale rohkem. Lisandväärtust tuleb ettevõtjana luua, mitte \”orje\” pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kust selline tobe eelarvamus, et venelased saavad madalamat palka ja on üldse kuidagi halvemad kui eestlased?
Mina venelasena saan palka sinust kindlasti kordades rohkem 😉
Nii, et kõik on inimeses kinni, mitte rahvuses. Lõpetage ometi see venelaste vihkamine, kaua võib![/tsitaat]

Ole nii kena, mine vaata, Balti jaamast lähevad rongid ilusasti Moskvasse. Osta endale ühe otsa pilet ja kao meie esiisade maalt, okupant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]pandaplika kirjutas:[/small]

Khm, see ei ole mitte miinimumpalk 😛 Selleks on 290 eurot :)[/tsitaat]

Arvad, et 60 eurot rohkem on mõni kõva palk või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Viga on selles, et meil on palju selliseid inimesi, kes on nõus üliväikse palga eest töötama. Ja sellised siis võetaksegi tööle.
Kui keegi sellise väikse palga eest nõus töötama ei oleks, küll siis nad meile rohkem maksaksid. [/tsitaat]

Täitsa nõus Sinuga!
Tööandja leiab sellise inimese, kes on nõus talle miinimumi eest töötama, sest töötuid on nii palju. Need, kes on olnud pikalt tööta, nemad on eriti nõus miinimumi eest töötama, sest augud, mis töötus on tekitanud on vaja lõpuks ära parandada. Miinimumpalk on neile väga suureks abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ole nii kena, mine vaata, Balti jaamast lähevad rongid ilusasti Moskvasse. Osta endale ühe otsa pilet ja kao meie esiisade maalt, okupant.[/tsitaat]
See oli teie president Päts, kes meid suurejooneliselt vastu võttis ja nüüd on enampool eestlasi endale kommunistist peaministri ka suure häälteeduga valinud. Võid ka kaasa tulla :)), ori selline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ole nii kena, mine vaata, Balti jaamast lähevad rongid ilusasti Moskvasse. Osta endale ühe otsa pilet ja kao meie esiisade maalt, okupant.[/tsitaat]
pidin kiitma, aga kogemata vajutasin laida peale.

Aga sellele venelasele veel. Mind ei saa ykski imeloom panna teid, venalsi armastama, sellega läheb ikka mitu sugupōlve, enne kui teisse hakatakse hästi suhtuma. See, mida venelased meile teinud on, ega see nii lihtsalt ei unune! Mina vähemalt vihkan teid surmani. Lihtne ja loogiline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 19:31; 03.03 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arva, et väga madala palgaga kuulutus. Tuleb arvestada, et sekretäritöö ei annagi tohutut palka. Inglise ja vene keelt oskavad ju väga paljud, soome keele õpib ära või tunnistab, et alles õpib seda keelt. Mis imeasi see 3 aastat bakaõpet siis on?

Tuleb ka arvestada, et sekretär on lihtsalt abitööline, raha teenivad asutusele põhitöötajad näiteks rekkajuhid , insenerid, müügimehed. Abitööjõu kulud hoitaksegi väga madalad, kuna asutusele kõrgepalgaline sekretär on lihtsalt lisakulu.

Veel tasub arvestada,et praegusel ajal hoiavad ettevõtted põhipalga hästi madala s.t. töökoormus on ebaühtlane ja reaalses töötasus moodustavad küllalt suure osa lisatasud ja preemiad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asi on kõvasti normaalsusepiiridest väljas. Üks näide:

https://iseteenindus.tootukassa.ee/toopakkumised/1120775%5B/tsitaat%5D

see on ehk õpilasele lisatöönä mõeldud. Eriti nõudmisi ju pole. Lihtsalt noor ja ilus inimene peab olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 19:31; 03.03 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kandideerigi sellistele orjapalkadega töökohtadele. Olen jah töötu ja mees peab mind üleval. Ennemini ma õpin ja kulutan aega lastele kui lähen orjapalga eest tööle, kus tööl käimisele kulub rohkem kui saadav tasu ja rahuldus.

Leian, et tööandja paneb pakutava palgaga ise paika, millise taustaga inimesed sinna kandideerima hakkavad. Töövestlustel surutakse samuti palganõuded nii maha kui üldse annab. Kindlasti võetaksegi tööle see, kes vähimaga nõus on. Kaugel see töötajapoolne rahulolematus ning suhtumine \”mõisa köis las lohiseb\” on niru palga eest. Ja peagi on taas ettevõte fakti ees, et tuleb uus inimene leida ja uus kulutus selleks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

pidin kiitma, aga kogemata vajutasin laida peale.

Aga sellele venelasele veel. Mind ei saa ykski imeloom panna teid, venalsi armastama, sellega läheb ikka mitu sugupōlve, enne kui teisse hakatakse hästi suhtuma. See, mida venelased meile teinud on, ega see nii lihtsalt ei unune! Mina vähemalt vihkan teid surmani. Lihtne ja loogiline.[/tsitaat]
No jah….tegelikult olid need ikka eestlased ise, kes teiste peale näpuga näitasid ja vagunisse ka veel lükata aitasid ja pärast teiste kodud ka tühjaks tegid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrdluseks eelnevale jutule üks tänane kuulutus(allikas career list 3618)PRIA täiskoht – digitaliseerija 438 eur bruto.

Eeliseks on lõpetatud, või omandamisel olev kartograafia-alaseid teadmisi andev eriala kõrgkoolis (geograafia, geodeesia, keskkonnatehnoloogia, jne). Kasuks tulevad teadmised ortofotodest ja satelliidipiltidest.
Kandidaat peaks olema korrektne, täpne, vastutustundlik, põhjalik, analüüsi- ja otsustusvõimeline, kindlasti meeskonnamängija.
Pakutav töö on heaks võimaluseks täiendada praktilise kogemusega oma erialaseid teadmisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märkuseks, et kuulutuse allservas oli märge, et leping on tähtajaline 2 kuuks, ei pannud kohe tähele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajale: vaba maa – kui sulle ei meeldi, siis ära kandideeri. Ja kui on inimesi, kes võtavad seda kui võimalust ennast selles ettevõttes tõestada, siis see on nende õigus ja ka võimalus. Kuigi isiklikult arvan, et nad ei leia selle kuulutusega sobivat inimest…ega see on rohkem nagu nende mure.

See, et inimesel on kõrgharidus ei tähenda, et ta tööd teha oskab…olen kokkupuutunud magistritega, kes on end sõna otseses mõttes lolliks õppinud…plaanisid 5 minutilise töö peale terve tööpäeva kulutada… 🙂

Paber bakalaureuse kohta ei näita suurt midagi…oluline on, et inimene midagi teha oskab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin ülikooli viimasel aastal tööle programmeerijana, palka pakuti 4000 kr kuus. No okei, esimese töökohana käib kahh. Läksin kontorisse lepingut allkirjastama ja seal istus veel üks tegelane, meile mõlemile lükati ette lepingud, kus palganr oli 2600 kr kuus. Ma siis küsisin, et mida see tähendab, meil oli teine kokkulepe, nemad vastu, et too meesterahvas oli nõus 2600 kroonise palgaga ja mille poolest mina temast parem olen. Okei, kirjutasin lepingu alla, et paar kuud võib ju olla ja töökogemust saada.
3 kuud olin tööl ning siis andsin lahkumisavalduse sisse. Teine firma tegi pakkumise katseajal 8000 kr ja edasi palk tõuseb. Palusid ja anusid need tööandjad ja pakkusid isegi 16000 palka, aga põhimõtteliselt (Vabandust väljenduse eest) kerigu p* oma palgapoliitikaga.
Tänaseks on mul kuupalk 4000 eur normaaltundidega. Vot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehe näide tööandjate suhtumisest: Töötan juba palju aastaid ülituntud firmas, ettevõttel läheb ülimalt hästi, müük on suurepärane, ollakse kasumis, toetatakse igasugu üritusi jne. Aga töölistel tõmmati masu ajal kohe, kui teised seda tegid, ka palk alla ja suurendati töökoormust. Kuigi aina paremini läheb, on tööandjatel nö maik suus ja keegi ei taha enam kogemustega töölisi hinnata. Ja otsitaksegi sihilikult miinimumpalagaga kogemusteta töölisi, kes tulevad ja lähevad. Näen ise igapäev, kuidas teenuse kvaliteet allamäge läheb. Kogemusteta inimesed, kes ei hooli kellegi varast, teevad oma tööd äärmiselt lohakalt ja selle peale öeldakse, et mis sa selle palga eest saada tahad.Siit juhin veel tähelepanu, et kontrollige, milliste inimeste kätte te enda vara usaldate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

pidin kiitma, aga kogemata vajutasin laida peale.

Aga sellele venelasele veel. Mind ei saa ykski imeloom panna teid, venalsi armastama, sellega läheb ikka mitu sugupōlve, enne kui teisse hakatakse hästi suhtuma. See, mida venelased meile teinud on, ega see nii lihtsalt ei unune! Mina vähemalt vihkan teid surmani. Lihtne ja loogiline.[/tsitaat]
oled ikka nõme kuju küll! vaata, et sa kindlasti lastele ka õpetad venelaste vihkamist, muidu võib jamaks ju minna, kui sinu lapsed meie lastega sõbrunevad. Samuti on jobu ka see, kes Balti jaamas tuhnib ja meid okupantideks sõimab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, igasugu natsiteemad mulle meeldivad – saab alati nalja ja verd lendab.
Natsid ja rassistid on üldiselt harimatud ja sallimatud inimesed, kes nagunii kõike ja kõiki vihkavad.
Aga keskmine venelane võib Eestis tõepoolest väiksemat palka saada, kuna ikka väga suur osa neist ei oska eesti keelt piisaval tasemel. Ise olen onda elus kohtunud peamiselt väga inteligentsete, eesti keelt oskavate ja haritud venelastega, kes mulle tavaliselt eestlastest palju rohkem meeldivad. Ka on neil töökoha saamisel just eelised – oskavad hästi kahte keelt. Sest eestlane, kes vene keelt ei oska, on paljudel aladel ka täpselt sama kasutu loom kui venelane, kes eesti keelt ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Need palgad siin Eestis ajavad oksele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.