Esileht Ilu ja tervis neelates tükitunne kõris

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: neelates tükitunne kõris

Postitas:

Kas kellelgi sama mure.Käidud perearstil ja kurguarstil.Vaadati peegliga neelu ja ei näinud midagi.Vahel kaob ,aga suurem osa päevast selline tunne neelates(vahel ka mitte neelates) nagu mingi klomp oleks kõris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 09:01; 16.02 09:13; 16.02 10:03; 16.02 19:27; 23.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see ärevushäire sümptom. Samuti mu emal ja vanaemal ning kahel sõbrannal ja ühel meestuttaval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 09:04; 16.02 09:43; 20.02 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jah.Ärevushäirega võitlen juba pikemat aega.Loodan,et ongi ainult selles asi ja pole midagi hullemat,et midagi seal kasvaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 09:01; 16.02 09:13; 16.02 10:03; 16.02 19:27; 23.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõigil on korduvalt läbitud kurguarsti kontroll ja midagi pole leitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 09:04; 16.02 09:43; 20.02 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on reflukshaigus. Minema peab gastroenteroloogi juurde. Käi seal ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks võimalus on reflukshaigus. Minema peab gastroenteroloogi juurde. Käi seal ka ära.[/tsitaat]
Mida seal tehakse?
Olen terve elu kartnud igasugu protseduure nagu väike laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 09:01; 16.02 09:13; 16.02 10:03; 16.02 19:27; 23.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärveushäire üks sümptomitest. Mina käisin seal gasto…sondi neelamas. Rõve kogemus. Muidugi oli maoga kõik OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant on ka kilpnäärme suurenemine, siis on ka selline tunne nagu oleks mingi tükk kurgus, mis neelates alla ei lähe, aga köhides välja ka ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katikene24 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks variant on ka kilpnäärme suurenemine, siis on ka selline tunne nagu oleks mingi tükk kurgus, mis neelates alla ei lähe, aga köhides välja ka ei tule.[/tsitaat]

Kilpnäärmehaigus on kõige vähem tõenäoline (aga mitte võimatu) sellise neelamistakistuse korral. Väga suurte kilpnäärmetega inimesed ei tunne mitte mingisugust neelamistakistust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

panustaks ka ärevushäiresse. isegi lihtsaima pabistamise peale tekib tükk-kõris tunne, mida siis veel ärevushäire puhul tahta …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jàllegi tean oma tutvusringkonnast päris palju selliseid juhtumeid, kus inimene muudkui köhatab ja neelatab ja kurdab tükitunnet kõris. Lõpuks kui juba pool aastat on kannatatud siis minnakse arstile tuleb välja et kilpnàäre on haige. Viimane selline oli mu ämm. [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]katikene24 kirjutas:[/small]

Kilpnäärmehaigus on kõige vähem tõenäoline (aga mitte võimatu) sellise neelamistakistuse korral. Väga suurte kilpnäärmetega inimesed ei tunne mitte mingisugust neelamistakistust. [/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.Kilpnääre on kontrollitud ja imepisike mis ei põhjusta kindlasti seda tükitunnet(hiljuti tehti ultraheli).Mul juba 4a kilpnäärme alatalitus ja rohtudega kontrolli all

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 09:01; 16.02 09:13; 16.02 10:03; 16.02 19:27; 23.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakun ka ärevushäiret. Väga ebameeldiv ja raske sellest lahti saada.Tean, et paljud võitlevad sellega.Võiksid kirjutada need,kes sellest lahti on saanud-ja kuidas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on pigem selline kerge kägistamistunne, kas ka ärevus või hoopis kilpnääre? Ok, tegelt panin arstile aja ja lähen järgmisel nädalal uurima. Mul on rohkem niipidi, et kõigepealt kägistab ja siis tuleb paanika, ei saa magadagi enam. Jube. Kuulsin, et kui kilpnääre suureneb sissepoole, siis võib hakata söögitorule rõhuma- umbes nii tunnengi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mul on pigem selline kerge kägistamistunne, kas ka ärevus või hoopis kilpnääre? Ok, tegelt panin arstile aja ja lähen järgmisel nädalal uurima. Mul on rohkem niipidi, et kõigepealt kägistab ja siis tuleb paanika, ei saa magadagi enam. Jube. Kuulsin, et kui kilpnääre suureneb sissepoole, siis võib hakata söögitorule rõhuma- umbes nii tunnengi.[/tsitaat]
Kägistamistunne on samuti mul osa ärevushäirest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 09:04; 16.02 09:43; 20.02 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli samasugune \”tüki või pind kurgus\” tunne neelamise ajal, kui elukaaslane vähki suri. Peale tema lahkumist tekkis see tunne. Kartsin, et nüüd on minul ka kasvaja kõris või midagi sellist. Saadeti uuringutele ja midagi ei leitud. Äkki ühel päeval tundsin, et seda tunnet enam pole 🙂 Psühholoog ütles ka, et see oli seotud lähedase inimese kaotusega ja ärevusega 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul, õigemini abikaasal hoopis selline kogemus, et \”tükk kurgus\” tunne tuli vererõhutablettide kõrvalmõjuna. õnneks arst taipas suht ruttu ja vahetas preparaati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kilpnääret oled kontrollinud?[/tsitaat]

Postituses 19:27 kirjutasin selle kohta

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 09:01; 16.02 09:13; 16.02 10:03; 16.02 19:27; 23.02 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka selline tunne kogu aeg.
Käisin samuti sondi neelamas ja öeldi, et reflukshaigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline tüki tunne stressist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas kellelgi sama mure.Käidud perearstil ja kurguarstil.Vaadati peegliga neelu ja ei näinud midagi.Vahel kaob ,aga suurem osa päevast selline tunne neelates(vahel ka mitte neelates) nagu mingi klomp oleks kõris.[/tsitaat]
Endokrinoloogi juurde – kilpnääre annab sedasi tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tuttaval oli sama tunne ja selgus, et söögitoru vähk ja kõik muu ka. Igaks juhuks tasuks ka teiste arstidega konsulteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis neelates tükitunne kõris

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.