Esileht Ilu ja tervis Neerukivi

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Neerukivi

Postitas:
Kägu

Tere! Sooviksin natuke nõu, kellel on olnud neerukivi. Peale 4a arstide vahel jooksmist avastati lõpuks neerukivi. Neerukividele omane nö hooti tekkivad valuhood on mul kuus paaril korral, aga küsin hoopis sellist asja- Kas on ka inimesi kellel on neerukivi ning kõhuvalu/seljavalu segab/segas ka igapäevaselt elu? Füüsilisel koormusel valu, pikalt kõndides valu (lööb alaselga vasakule poole ning samuti ka alakõhtu, koht kus asub kivi). Samuti ka pikalt seistes lööb vasakule poole alaselga/alakõhtu ehk nö selg väsib seistes ära, keha läheb kuumaks ning süda pahaks. Aja möödudes, kui saab istuma läheb kõik paremaks. On kellegil veel selliseid kogemusi? Tahan olla kindel, kas tõesti see neerukivi võib ka igapäevaselt selliseid valusi teha, peale nende valuhoogude? Muidugi ei ole see 100% kõikidel päevadel, aga pikalt kõndides, füüsilist tööd tehes on see valu samas piirkonnas enamjaolt garanteeritud. Samuti sooviks teada, kas on ka inimesi kellel neerukivi eemaldatud ei ole, kuna on liiga väike? Minu kivi on pisike 0,3cm ning kardan, et seda ei eemaldata, kuna see ei ole piisavalt suur. Kas ka kõige pisemad kivid võivad selliseid valusi teha ning lihtsalt niisama ei välju? Uriinis oli mul ka suur näit ning ilmselt on see ka neerukiviga seotud? Kirjeldus ise oli selline: “vasakul alakarikate projektsioonis 0,3cm kivi” Seega ei saa ma täpsemalt aru, kas on see kivi neerus või võib olla ka kuseteedes? Mõtlesin lihtsalt kuulata ka teiste arvamusi ning kogemusi. Aitäh juba ette ära! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ultraheli arst peaks kohe ju ütlema mis selle kiviga ette võtta tuleks. Minul avastati neerutsüst ja sain vastuseks et mina ei pea midagi tegema kuna tsüst on niivõrd väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Neerukivi