Esileht Ilu ja tervis Negatiivne T SAKK

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Negatiivne T SAKK

Postitas:
Kägu

Mis see tähendab?
Koormustesti tehes oli paberil kirjas.
Arst ise oli ka venelane, modagi aru ei saanud. Saatis kõrva-nina-kurgu arsti juurde mandleid kontrollima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas see oli enne või pärast koormust?

Negatiivne T-sakk võib tähendada, et teatud südamelihase piirkonnas on struktuurimuutus (nt. peale südamelihase infarkti) või on tekkinud isheemia. Samas võib see tekkida näiteks keha- või südame asendi muutumisel (pikaliasendis ei ole ja püstiasendis on) ja sel juhul pole haiguslik muutus.

Koormustesti tegev arst ei peagi sulle midagi selgitama, tema hindab uuringut. Selgitab see arst, kes su uuringule saatis ja kes teab sinu kaebusi, ajalugu ja muude uuringute tulemusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas see oli enne või pärast koormust?

Negatiivne T-sakk võib tähendada, et teatud südamelihase piirkonnas on struktuurimuutus (nt. peale südamelihase infarkti) või on tekkinud isheemia. Samas võib see tekkida näiteks keha- või südame asendi muutumisel (pikaliasendis ei ole ja püstiasendis on) ja sel juhul pole haiguslik muutus.

Koormustesti tegev arst ei peagi sulle midagi selgitama, tema hindab uuringut. Selgitab see arst, kes su uuringule saatis ja kes teab sinu kaebusi, ajalugu ja muude uuringute tulemusi.

See oli peale koormuse tegemist. Ratta peal.uuringule ei saatnud mind keegi, tegin terviseaudit ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis lülituses see oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus see terviseaudit toimus? Üldiselt on ka terviseaudititel juhtiv arst, kes erinevate uuringute tulemused kokku võtab ja patsiendile selgitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis lülituses see oli?

Aste 3. Rohkem ei teinud ka sest pulss läks liiga kõrgeks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus see terviseaudit toimus? Üldiselt on ka terviseaudititel juhtiv arst, kes erinevate uuringute tulemused kokku võtab ja patsiendile selgitab.

Oligi kõige lõpus arst. Nii nagu kardioloog, soovitas ka seesama kokkuvõtet tegev arst minna mandleid vaatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis lülituses see oli?

Aste 3. Rohkem ei teinud ka sest pulss läks liiga kõrgeks

Küsimus oli, millises EKG lülituses see oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on lame/negatiivne T-sakk terve elu olnud. Töötervishoiuarst imestas, et kuidas küll noorel inimesel juba isheemia on tekkinud, püüdsin selgitada, et EKG on olnud selline juba noorukina. Käisin südame ultrahelis ja kardioloog ei leidnud põhjust muretsemiseks. Minu südamefilmis on sakk negatiivne enamus lülitustes. Harrastan pikamaajooksu ja talun hästi koormust, olen 46 a.

Mis see tähendab?

Arst ise oli ka venelane, modagi aru ei saanud. Saatis kõrva-nina-kurgu arsti juurde mandleid kontrollima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on lame/negatiivne T-sakk terve elu olnud. Töötervishoiuarst imestas, et kuidas küll noorel inimesel juba isheemia on tekkinud, püüdsin selgitada, et EKG on olnud selline juba noorukina. Käisin südame ultrahelis ja kardioloog ei leidnud põhjust muretsemiseks. Minu südamefilmis on sakk negatiivne enamus lülitustes. Harrastan pikamaajooksu ja talun hästi koormust, olen 46 a.

Mis see tähendab?

Ma ise olen 30

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu ja tervis Negatiivne T SAKK