Esileht Ilu ja tervis Negatiivse koroonatesti kehtivusaeg

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Negatiivse koroonatesti kehtivusaeg

Postitas:

Kas keegi oskab öelda, kust ma näen testi kehtivusaega? Olen teinud negatiivse testi tulemusega digitaalse koroonatõendi, aga sellel pole kuskil kirjas, kui kaua see kehtib, kas 48 või 72 tundi. Tahan minna sellega suurüritusele, aga korraldaja ütles, et minu digiloos peab olema kirjas, kui kaua see test kehtib.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, kust ma näen testi kehtivusaega? Olen teinud negatiivse testi tulemusega digitaalse koroonatõendi, aga sellel pole kuskil kirjas, kui kaua see kehtib, kas 48 või 72 tundi. Tahan minna sellega suurüritusele, aga korraldaja ütles, et minu digiloos peab olema kirjas, kui kaua see test kehtib.

Korraldaja ütleb kui kaua võib testi tegemisest möödas olla. Digiloost saad sertifikaadi, kus on kirjas proovi võtmise aeg. Sellest alates hakatakse aega arvestama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehtivus oleneb sellest, kellele esitad. Tavaliselt 72h, aga mõnikord ka vähem.

Tavaliselt on ikka sõltuvalt testist – reeglina PCR 72 h ja antigeen 48 h.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehtivus oleneb sellest, kellele esitad. Tavaliselt 72h, aga mõnikord ka vähem.

Kehtivus ei olene sellest, kellele esitad. PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi varem ja antigeeni test 48 tundi. Qr koodi skännides on näha, kas see on kehtiv või mitte ja selle nägemise tagamine on puhtalt ürituse korraldaja asi, mitte ei ole see kuskil kirjas eraldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehtib 72h. Sama kehtivusaeg ka haiglates.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Negatiivse koroonatesti kehtivusaeg