Esileht Beebi ja mitmikud Neile, kelle laps ainult süles/kookonis magama jäi !

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Neile, kelle laps ainult süles/kookonis magama jäi !

Postitas:

Küsimus siis selline et kui kaua teie laps ainult süles või kookonis magama jäi? mis vanusel te hakkasite teda nn \”magama jäämist õpetama\” omas voodis? kui kaua see aega võttis? või mis vanuses ta ise ‘kki voodisse magama jäi ? kuidas hakkata harjutama?
Suur aitäh, kes vastata viitsivad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmandal elukuul algas see nali meil pihta, et ainult kiikuvas kookonis jäi magama, kuskil 3-4 kuud vist äkki kestis, siis võtsin end kokku ja nö võõrutasin ära. Alguses kõndisin, laps süles, mööda tuba, äiutasin-kiigutasin, siis hakkasin vaikselt üha vaiksemalt liigutama teda ja ennast, mingi hetk proovisin siis voodi peal istudes teda süles äiutada, siis tuli korra vahele veel see periood, et ta jäi minu kõrval suures voodis magama, lõpuks hakkasin talle oma voodis ise magama jäämist õpetama, alguses kummardusin voodi kohale, siis seisin voodi kõrval, siis paar nädalat harjutasime nii, et ma olin voodist kaugemal, aga siiski nähtavas kohas jne. Iga uue etapiga harjumiseks jätsin paar-kolm nädalat. Nüüd juba mitu kuud asi nii käinud, et ma räägin unesõnad ära, teeme oma unemusid, tõstan lapse voodisse (vahel ronib ise), ütleme kõige lõppu tsauki, viskan suurde voodisse pikali ja tavaliselt magan ise enne, kui preili magama jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kussutanud sünnistsaadik, ja kussutan süles siiani, 1a6k, juba sedasi, olen nõrk ja ei suuuda last nutmas karjumas näha..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kuidas sellist asja vältida, mul tips kuune ja ma ei tea millest aga päeval ka tahab süles magama jääda. Ma ei tahaks küll sellist asja harjutada sisse väga. Saan aru et läheduse vajadus, aga hiljem võõrutamine ju hullem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Neile, kelle laps ainult süles/kookonis magama jäi !

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.