Esileht Hobinurk Neile, kes käinud hiljuti Barcelonas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Neile, kes käinud hiljuti Barcelonas

Postitas:

Tere. Kas keegi omab kogemust, kuidas lennujaamast kesklinna saaks? Olen üksi, pagasiga, tulen lennukilt maha lõunasel kellaajal. Kas on mingit normaalset ühistransporti, mille ma ka üles leiaksin, või jääb ikka takso? Tänan, kui keegi oskab vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:05; 24.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Barcelonas on mitu lennujaama. Kergem linna on saada elPrati lennujaamast, kui Girona lennujaamast.

Elpratist saab rongi ja bussiga, kehtib linnatranspordi pilet, Gironast tuleb otse buss ja edasi-tagasi pilet on kuskil 26€.

Lennujaamade kodulehel on ka kõik info olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Girona-Barcelona-Girona pilet maksis 25.-, piletikiosk ja peatused on lihtsasti leitavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elPrat on suhteliselt linna lähedal. Terminale on kaks T1 ja T2. Riia-Barcelona lennuk viib T1 terminali.Sealt linna on bussiga on kaks varianti: Aerobus A1, selle pilet oli vist 5.90. Tavaline linnaliinibuss nr 46 viib Placa Espanyale, pileti hind vaid 2.15. Sõidu aeg oli umbes 25-30 min.
http://www.barcelona-tourist-guide.com/en/airport/transport/barcelona-airport-bus-tmb.html
Kui juba kohale olete, on kasulik osta 10 piletit T10 (hind 9.95), seega tuleb ühe pileti hinnaks umbes 1 euro. Pilet kehtib 75 min. Tagasi lennujaama sõitsimegi nii, et metrooga Placa Espanyale ja sama piletiga edasi 46 bussiga lennujaama. Ehk 1 euro eest metroo + lennujaamabuss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Barcelonas edukalt käidud. Tänud vastajatele.
Soovitan seda kaunist ja huvitavat linna teistelegi, kes veel sinna sattunud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:05; 24.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Neile, kes käinud hiljuti Barcelonas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.