Esileht Väikelaps Neile, kes käisid täna Lottemaal

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Neile, kes käisid täna Lottemaal

Postitas:

Kuidas on muljed?

Kas oli midagi teisiti võrreldes eelmise aastaga?

Kas söögid olid head?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin eile. Kõik oli peaaegu sama nagu eelnevatel aastatel. Mõni uus asi oli, nt kiiged seiklusraja juures. Kõik oli sama armas nagu ikka. Toitude kohta ütlevad kindlasti paljud, et jube kallid. Minu meelest tavalised hinnad kui tahad kusagil normaalses kohas süüa. Minu meelest on toidud maitsvad. Ei anna võrrelda nt soomes muumimaal pakutava maitsetu jubedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka juba esimene käik kirjas. Oli vahva nagu ka eelmistel aastatel. Etendused olid uued ning leidsime palju asju, mida eelmine aasta ei näinud või lihtsalt ei jõudnud vaadata. Tõenäoliselt asjad siiski olid eelmine aasta ka olemas, sest ka seekord olime terve päeva ning palju jäi läbi käimata või sai vaadatud kiirkorras. Mitmed atraktsioonid olid värskendatud-remonditud, paar pisemat asja olid ka päris kindlasti uued. Toidud olid head – meeldis, et menüüs oli ka taimetoitu ning laktoosivabu toite. Aga kes tahab pannkooki ja friikartuleid, siis saab ka neid. 🙂

Mina olen Lottemaaga väga rahul – nutikas, ilus, kvaliteetne, lastesõbralik, imekaunis koht. Sel aastal käime ilmselt üks-kaks korda veel. Tegemist on seal kogu raha eest ning rohkemgi. Hind pole odav, aga näiteks Lotte muusikalietendus Vanemuises polnud just eriti soodsam. Meie käisime nüüd nädala sees ja siis oli rahvast üsna hõredalt – selles mõttes hea, et igale poole sai ligi, kuskil polnud järjekordi, lapsed said iga tegelasega piiramatult suhelda. Samas ma loodan, et suve keskmine täituvus on ikka suurem ja praegu lihtsalt veel inimesed tööl-koolis-lasteaias kinni. Nii väheste külastajatega nii võimast kohta kaua ülal ei peaks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Neile, kes käisid täna Lottemaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.