Esileht Beebi ja mitmikud Neile, kes lapsega koos magavad, kumb variant teil?:))

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Neile, kes lapsega koos magavad, kumb variant teil?:))

Postitas:

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=219428508151343&set=a.203479253079602.46410.162090340551827&type=1&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ha-haa … seda esimest varianti meil tõesti pole olnud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algselt oli meil pikka aega see esimene variant, kui teine pilt hakkas aina sagenema, komandeerisime võrekasse tagasi:D
Praegu vahel jääb minu kõrval magama, siis esineb ka meil seda esimese pildi mõnu, sellistel kordadel kohe ei raatsi kõrvalt ära minnagi – nii armas, kui niimoodi mõnusalt nina all mul nohiseb:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ikka esimene variant 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimestel kuudel oli meil ka esimene variant, aga umbes pärast 8 kuud hakkas aina rohkem igasuguseid kehaosasid minu näos olema. Ega mul kumbki laps täiesti meie voodis ei maga, aga haiguste või muude probleemide ajal nad sinna osaliselt ikka kolivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat mina ei saa aru miks minu kallil lapsel peab alati olema vähemalt üks jalg vastu mind tagumas. Nagu mingi magnet kutsuks kuhugi valusasse kohta togima. Ja sellepärast magabki oma võrekas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka ei mõista, kuidas ta alati mul ribid üles leidis ja suutis virutada öösel ikka mitu korda, ükskõik kui kaugele ma peitusin 🙂 aga nüüd magab omas voodis juba ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka veel esimene:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alguses mõned kuud oli ainult esimene. nüüd on midagi kahe vahepealset, nr 2 varianti ei ole veel olnud :)))
poiss 7,5 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Neile, kes lapsega koos magavad, kumb variant teil?:))

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.