Esileht Beebi ja mitmikud Neile, kes on juba liha andnud

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Neile, kes on juba liha andnud

Postitas:

Millist liha andsite lapsele esimesena? Miks just selline valik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasikaliha. Kuna enneaegsetel kaksikutel pole rauavaegus läbi, aga rauasiirupit pärast hamba lõikumist enam ei anta, siis eelistasin liha, mis võimalikult rauarikas ja samal ajal ehk kergem seedida, kui veiseliha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavalisest vorstist ampsu , 🙂 seejärel kana ja sealiha . 🙂 ( ei teagi kumb ennem oli )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kadakamari kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vasikaliha. Kuna enneaegsetel kaksikutel pole rauavaegus läbi, aga rauasiirupit pärast hamba lõikumist enam ei anta, siis eelistasin liha, mis võimalikult rauarikas ja samal ajal ehk kergem seedida, kui veiseliha.[/tsitaat]

Kust kohast sa vasikaliha praegusel aastaajal saad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 15:32; 28.02 22:46; 29.02 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kui veel ei teadnud, siis liha saab poest ja talupidajatelt osta…erinevaid sorte lausa :)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaliha, vasikaliha, veiseliha, kalkuniliha ja sealiha. Sellises järjestuses siis. Vasikaliha olen saanud ainult mõned korrad Maximast. Turult otsimas ei ole käinud. Rauasisaldus kõige suurem punases lihas ja seetõttu sööme kõige rohkem veise-ja kalkuniliha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan lambaliha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…kui veel ei teadnud, siis liha saab poest ja talupidajatelt osta…erinevaid sorte lausa :)))[/tsitaat

tobedalt mõnitav oled aga seeselleks. Mu küsimus oli siiras huvi. Mina olen näiteks kahelt Tallinna turult otsinud vasikaliha ja ei ole. Selver, Rimi ega ka Stockmann ei müü praegu vasikaliha.
Sellepärast ka küsisin, et kust sa saad!:)
Millisest poest oled ostnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 15:32; 28.02 22:46; 29.02 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vasikaliha ostnud Tüdrukute poest. Seal korralik värske liha valik. Pood asub Tallinnas Videviku tänaval.

Esimesel lapsel alustasin vasikaga ja plaan nüüd lähipäevil teisele lapsel ka vasikat pakkuma hakata. Pole lihtsalt veel sinna poodi jõudnud vanema lapse haiguse pärast:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees toob vasikaliha Piritalt Kauperist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]OssomTossom kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen vasikaliha ostnud Tüdrukute poest. Seal korralik värske liha valik. Pood asub Tallinnas Videviku tänaval.

Esimesel lapsel alustasin vasikaga ja plaan nüüd lähipäevil teisele lapsel ka vasikat pakkuma hakata. Pole lihtsalt veel sinna poodi jõudnud vanema lapse haiguse pärast:)[/tsitaat]

Tänan! Nende super poe olin täitsa unustanud. Lähen juba homme luurele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 15:32; 28.02 22:46; 29.02 21:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Neile, kes on juba liha andnud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.