Esileht Ajaviite- ja muud jutud Neile kes ostavad neti kaudu teise ringi asju.

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Neile kes ostavad neti kaudu teise ringi asju.

Postitas:
Kägu

Nii, asi selles – müün netis vankrit, siiani on mulle kirjutanud juba päris mitu inimest. Kirja sisu on nagu ikka, kes ütleb et on huvitatud, kes küsib et kas alles, kes tahab vaatama tulla ning on ka selline olnud kes ütleb konkreetselt et soovib osta. Kirjutan siis neile vastu ning siis on vaikus. Rohkem ühtegi kirja ei kirjutata, miks?? Miks uurida kas on alles kui tegelikult üldse huvi pole, kirju olen oodanud vastu juba tükk aega, mitte kaks päeva.

Miks kirjutada kui huvi pole? Miks tehakse nii?

Lihtsalt hakkas huvitama kas sellel ka mingi põhjus olemas 🙂

Tänan tähelepanu eest 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Neile kes ostavad neti kaudu teise ringi asju.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii, asi selles – müün netis vankrit, siiani on mulle kirjutanud juba päris mitu inimest. Kirja sisu on nagu ikka, kes ütleb et on huvitatud, kes küsib et kas alles, kes tahab vaatama tulla ning on ka selline olnud kes ütleb konkreetselt et soovib osta. Kirjutan siis neile vastu ning siis on vaikus. Rohkem ühtegi kirja ei kirjutata, miks?? Miks uurida kas on alles kui tegelikult üldse huvi pole, kirju olen oodanud vastu juba tükk aega, mitte kaks päeva.

Miks kirjutada kui huvi pole? Miks tehakse nii?

Lihtsalt hakkas huvitama kas sellel ka mingi põhjus olemas 🙂

Tänan tähelepanu eest :)[/tsitaat]

Mõtlevad? Mina kùll pead ei vaeva iga kirjutaja pärast, kirjutan vastu ning unustan hetkeni, kui lepitakse midagi kindlat kokku. Kui liiga pikalt mõtlevad, siis jäävad võib-olla ilma, ega iga küsija pole veel ostja. Ma ka vahel kirjutan ja küsin kas on alles ning nt kus asutakse, siis saan edasi mõelda. Ise müüjana küll ei sooviks saada sisutühje meile oma postkasti risustama kirjaga \”ok, mõtlen veel\” vms, ilmselge ju.

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Neile kes ostavad neti kaudu teise ringi asju.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.