Esileht Pereelu ja suhted Neile, kes perega Soomes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Neile, kes perega Soomes

Postitas:

Kuidas maksate üüri, toitu jne, kui mõlemad käite tööl? Kas mees maksab kõik, või teete summad pooleks?

Võivad vastata ka need, kelledel Eestis on üsna arvestatavad summad üürile, toidule jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 22:18; 22.05 11:13; 24.05 15:25; 25.05 13:10; 25.05 13:25; 25.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas maksate üüri, toitu jne, kui mõlemad käite tööl? Kas mees maksab kõik, või teete summad pooleks?

Võivad vastata ka need, kelledel Eestis on üsna arvestatavad summad üürile, toidule jne.[/tsitaat]

naljatilk, soomes maksab ju kõik riik. kela oli vist nimi. ise ei pea midagi maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

naljatilk, soomes maksab ju kõik riik. kela oli vist nimi. ise ei pea midagi maksma.

[/tsitaat]

jah, soome riigi nimi on kela.

ma peale mitut aastat endiselt imestan perekooli labasuste peale. huvitav, kas need rasvase rinnaga hundid tänaval kõndides samamoodi võhivõõra peale julgevad uriseda või on anonüümne foorum ainuke koht enda seksuaalse rahuldamatuse välja elamiseks?

meie maksame muidu pooleks. mees maksab üüri, mina elektri jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 22:36; 25.05 09:04; 25.05 10:49; 25.05 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks see üüri ja toidu eest maksmine soomes ja eestis erinev peaks olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan küll Soomes a ma ka mõtlen, et miks SOOMES maksmine teisiti on kui Eestis? Hetkel olen kodune, maksab mees, kui töötasin, maksime kuidas kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil peres jaotatud nii, et mina maksan Soomes asuva korteri üüri (ca 1000 euri) ja mees maksab toidu, auto ja Eestis asuva kinnisvaraga seotud kulutused, mis kokkuvõtteks tuleb samas suurusjärgus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palgavahe on nii Soomes kui Eestis, aga üür on soomes mitmekordselt kallim. Kas oleks aus pooleks kõik maksta, kui naine teenib poole vähem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 22:18; 22.05 11:13; 24.05 15:25; 25.05 13:10; 25.05 13:25; 25.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kinnisvara, abikaasa maksab kommunaalid. Eestis makstavat kinnisvara ei ole, on väikesaarel suvila, see ei maksa midagi.
Toidu ja esmatarbekaubad ostan enamasti mina, kuna mehele ei meeldi poes käia.
Abikaasa ettevõtte osanik, mina teenindusvaldkonnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:19; 25.05 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

naljatilk, soomes maksab ju kõik riik. kela oli vist nimi. ise ei pea midagi maksma.

[/tsitaat]
Minumeelest hea iroonia, aga mõned ei saanud aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No kuule, mis küsimus!
Kuidas sa aru ei saa, nemad elavad ju SOOOOOMES, seal on kõik teistmoodi! Nad saavad lausa 2000.- eurot palka ka!Nemad on hoopis teisest materjalist (loe: klassist) inimesed, meie, kehvikust kodueestlased oleme ju kibestunud ja meie arvamus ei ole arvamus:P[/tsitaat]

Soomes saadakse palka 2x kuus. Üürid on üldjuhul 500-1000 euri keskmiselt. Ega naljalt palju ei leidu mehi, kes oma kahe nädala palgast kõike ise maksavad. Kuidagi tuleb kulud jaotada. Ma ei saa aru, mis üldse selliseid küsimusi tekib. Eestis on summad väiksemad, palka saadakse terve kuu eest. Eestis ei ole mehel üldjuhul probleem maksta ka naise eest, Soomes on see natuke raskendatud, sest elu kallim. Ei saa inimestest, kes teemast aru ei saa. Niisama inisevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 22:18; 22.05 11:13; 24.05 15:25; 25.05 13:10; 25.05 13:25; 25.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvigrupile – et mees maksab siin yyri /Helsingi/, mina k6ik eesti kodu kulud ja noorima lapse koolituskulud k6ik, Tallinnas.
Minu laps, ta on kasuisa. Veel lastele ja lasteastele nii ja naa, mina ikka. Minu omad ju!
Veel tuli meelde, et Eestisse s6idud maksan mina ja autode eest p6hiliselt kyll ta, kyll ka ma, kui vaja on.
Reisime, nii ja naa – pooleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No kuule, mis küsimus!
Kuidas sa aru ei saa, nemad elavad ju SOOOOOMES, seal on kõik teistmoodi! Nad saavad lausa 2000.- eurot palka ka!Nemad on hoopis teisest materjalist (loe: klassist) inimesed, meie, kehvikust kodueestlased oleme ju kibestunud ja meie arvamus ei ole arvamus:P[/tsitaat]

lugedes siinseid kommentaare selliste teemade all, siis jätate küll kibestunud kodueestlaste mulje jah:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No kuule, mis küsimus!
Kuidas sa aru ei saa, nemad elavad ju SOOOOOMES, seal on kõik teistmoodi! Nad saavad lausa 2000.- eurot palka ka!Nemad on hoopis teisest materjalist (loe: klassist) inimesed, meie, kehvikust kodueestlased oleme ju kibestunud ja meie arvamus ei ole arvamus:P[/tsitaat]

lugedes siinseid kommentaare, siis jätate küll kibestunud kodueestlase mulje jah.

huvitav, et igas riigis on kodanikke, kes on kolinud mujale elama erinevatel põhjustel. aga mõne jaoks tuleb see endiselt üllatusena, et on võimalik ka elu mujal. ma arvan, et selline kade suhtumine on jäänud vanast heast nõukaajast kus kellegil olid välismaal sugulased kes saatsid värvilist paberit ja nätsu..
küll see 20 aasta pärast üle läheb ning kodueestlane tervitab jälle rõõmsalt väliseestlast:))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 22:36; 25.05 09:04; 25.05 10:49; 25.05 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kadedus? Ära aja naerma, ma töötan rahvusvahelise ettevõtte eesti filiaalis ja pidevalt on surve peal, et võiksid peakontorisse Helsingis tööle minna, aga paraku pole hetkel huvi, sest teenin sama raha ka kodumaal ja eelistan iga kell kodu. Eks ole vaeva ka nähtud selle palga ja elu nimel. Niisama ei tulegi midagi elus kätte. Niiet kadeduse jutu võid minu puhul väga suure kaarega eemale hoida![/tsitaat]

Näed siis, kus kivi all vähid peidus on. Nemad saavad Soomes sama või kõrgemat palka, mis sina siin aga sind vaesekest ei \”premeeritaks\” Soomes 3+ korda kõrgema palgaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei hakka mitte iial rõõmsalt tervitama neid mördi-mikisid, kes üle lahe meile hordide kaupa häbi teevad ja eesti mainet madalal hoiavad. Sots.rahasid pigistavad nii palju, kui pigistada saavad ja edasi paljunevad seal. Oleme paras võrdne seltskond nendele tõmmudele seal, kes Itäkeskuses hängivad! Selles on küsimus.
Mul ei ole midagi \”normaalsete\” eestlaste vastu, kes on karjääri jms põhjustel laia ilma läinud silmaringi laiendama, jumala pärast, väga lahe ja uhke! Aga 9klassi haridusega dressides kelludega kutid soomes ei ole seda mitte minu jaoks.
Kadedus? Ära aja naerma, ma töötan rahvusvahelise ettevõtte eesti filiaalis ja pidevalt on surve peal, et võiksid peakontorisse Helsingis tööle minna, aga paraku pole hetkel huvi, sest teenin sama raha ka kodumaal ja eelistan iga kell kodu. Eks ole vaeva ka nähtud selle palga ja elu nimel. Niisama ei tulegi midagi elus kätte. Niiet kadeduse jutu võid minu puhul väga suure kaarega eemale hoida![/tsitaat]

need märdi-mikid pole vähemalt niimoodi ära tõusnud oma sinuga samas suurusjärgus oleva palgaga. kui sa kade pole, oled lihtsalt üks jube inimene!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 22:36; 25.05 09:04; 25.05 10:49; 25.05 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei hakka mitte iial rõõmsalt tervitama neid mördi-mikisid, kes üle lahe meile hordide kaupa häbi teevad ja eesti mainet madalal hoiavad. Sots.rahasid pigistavad nii palju, kui pigistada saavad ja edasi paljunevad seal. Oleme paras võrdne seltskond nendele tõmmudele seal, kes Itäkeskuses hängivad! Selles on küsimus.
Mul ei ole midagi \”normaalsete\” eestlaste vastu, kes on karjääri jms põhjustel laia ilma läinud silmaringi laiendama, jumala pärast, väga lahe ja uhke! Aga 9klassi haridusega dressides kelludega kutid soomes ei ole seda mitte minu jaoks.
Kadedus? Ära aja naerma, ma töötan rahvusvahelise ettevõtte eesti filiaalis ja pidevalt on surve peal, et võiksid peakontorisse Helsingis tööle minna, aga paraku pole hetkel huvi, sest teenin sama raha ka kodumaal ja eelistan iga kell kodu. Eks ole vaeva ka nähtud selle palga ja elu nimel. Niisama ei tulegi midagi elus kätte. Niiet kadeduse jutu võid minu puhul väga suure kaarega eemale hoida![/tsitaat]

seda, et eestlased võrduvad soomes itäkeskuses hängivate mustlaste ning somaallastega, arvavad ainult teised, kodumaal elavad eestlased. soomlased nii ei arva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 22:36; 25.05 09:04; 25.05 10:49; 25.05 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Soomes saadakse palka 2x kuus. Üürid on üldjuhul 500-1000 euri keskmiselt. Ega naljalt palju ei leidu mehi, kes oma kahe nädala palgast kõike ise maksavad. Kuidagi tuleb kulud jaotada. Ma ei saa aru, mis üldse selliseid küsimusi tekib. Eestis on summad väiksemad, palka saadakse terve kuu eest. Eestis ei ole mehel üldjuhul probleem maksta ka naise eest, Soomes on see natuke raskendatud, sest elu kallim. Ei saa inimestest, kes teemast aru ei saa. Niisama inisevad.[/tsitaat]

soomes saavad ehitustöölised ja koristajad enamasti 2x kuus palka, ylejäänud töötajad tavaliselt ikka kord kuus… soome keskmine palk on alates 2000 eur.. sa räägid numbritest ainult, mis enamasti eestlasi vist puudutab-… on mul 6igus?

teemasse ka natuke siis, ise me ka soomes, maksame m6lemad, yldjuhul maksan yyri ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 11:37; 25.05 13:21; 25.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

soomes saavad ehitustöölised ja koristajad enamasti 2x kuus palka, ylejäänud töötajad tavaliselt ikka kord kuus… soome keskmine palk on alates 2000 eur.. sa räägid numbritest ainult, mis enamasti eestlasi vist puudutab-… on mul 6igus?

teemasse ka natuke siis, ise me ka soomes, maksame m6lemad, yldjuhul maksan yyri ise. [/tsitaat]

No see on eestlaste foorum, või saame valesti aru. ja mis jutt, et ainult ehitajad ja koristajad saavad 2x kuus palka. Tean müüjaid, kontoritöölisi, tehasetöölisi kes kõik saavad 2x kuus palka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 22:18; 22.05 11:13; 24.05 15:25; 25.05 13:10; 25.05 13:25; 25.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

No see on eestlaste foorum, või saame valesti aru. ja mis jutt, et ainult ehitajad ja koristajad saavad 2x kuus palka. Tean müüjaid, kontoritöölisi, tehasetöölisi kes kõik saavad 2x kuus palka.[/tsitaat]
Oot, aga mis vahet seal üldse on, kas saab palka kord kuus või 2 korda kuus. Miks see üldse teemaks tõusis? Summa on ju ikka sama, vahet pole, mitmes osas seda väljastatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No see on eestlaste foorum, või saame valesti aru. ja mis jutt, et ainult ehitajad ja koristajad saavad 2x kuus palka. Tean müüjaid, kontoritöölisi, tehasetöölisi kes kõik saavad 2x kuus palka.[/tsitaat]

jah, kuid enamus saavad siiski 1 korra kuus palka.
kasvatajad, 6petajad, ka osad kontoritöölised , jne. yldistasin lihtsamalt. aga eestlaste foorumis ei pea ainult eestlastest rääkima, eriti kui teemaks Soome riigis elamine. aga muidugi tore erinevaid arvamusi kuulda, ongi vähe värvikam lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 11:37; 25.05 13:21; 25.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, aga mis vahet seal üldse on, kas saab palka kord kuus või 2 korda kuus. Miks see üldse teemaks tõusis? Summa on ju ikka sama, vahet pole, mitmes osas seda väljastatakse.[/tsitaat]

jah, aga olen tähele pannud enda kogemusest, et kui saada yks kord kuus palka v6i hoopis kaks korda, siis on rahaga ymber käimine isegi natuke teine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.05 11:37; 25.05 13:21; 25.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, aga mis vahet seal üldse on, kas saab palka kord kuus või 2 korda kuus. Miks see üldse teemaks tõusis? Summa on ju ikka sama, vahet pole, mitmes osas seda väljastatakse.[/tsitaat]

Kui mees maksab kõik ise, siis tal ei jää ju kahe nädala palgast midagi järele, kui maksab üüri ja ostab kahe nädala toidu. V-b bensiini ka vaja osta jms. Sellest oli ju teema. Minu arvates vahe on suur. Kui mõlemad käivad tööl, siis on muidugi lihtsam.

Puhas matemaatika, kui keskmine palk on 2000 nagu te räägite, siis kahe nädala eest saab 1000. Aga kui elab Helsinkis ja üür on ka 1000, mis üsna tõenäoline, mis siis saab? Ei mängi välja kuidagi. Kui saaks korraga kätte selle 2000, siis jääks ju raha alles ja vahe on suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 22:18; 22.05 11:13; 24.05 15:25; 25.05 13:10; 25.05 13:25; 25.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei hakka mitte iial rõõmsalt tervitama neid mördi-mikisid, kes üle lahe meile hordide kaupa häbi teevad ja eesti mainet madalal hoiavad. Sots.rahasid pigistavad nii palju, kui pigistada saavad ja edasi paljunevad seal. Oleme paras võrdne seltskond nendele tõmmudele seal, kes Itäkeskuses hängivad! Selles on küsimus.
Mul ei ole midagi \”normaalsete\” eestlaste vastu, kes on karjääri jms põhjustel laia ilma läinud silmaringi laiendama, jumala pärast, väga lahe ja uhke! Aga 9klassi haridusega dressides kelludega kutid soomes ei ole seda mitte minu jaoks.
Kadedus? Ära aja naerma, ma töötan rahvusvahelise ettevõtte eesti filiaalis ja pidevalt on surve peal, et võiksid peakontorisse Helsingis tööle minna, aga paraku pole hetkel huvi, sest teenin sama raha ka kodumaal ja eelistan iga kell kodu. Eks ole vaeva ka nähtud selle palga ja elu nimel. Niisama ei tulegi midagi elus kätte. Niiet kadeduse jutu võid minu puhul väga suure kaarega eemale hoida![/tsitaat]

Mittekade ja mittekibestunud inimene ei nimeta teisi \”mingiteks dressides kelludega mördi-mikideks\”.
Kui sa nii haritud ja eeskujulik kodanik OLEKSID, siis hoiaksid oma halvustava suuvärgi koos või kui kuigadi ei suuda vastamata jätta, siis vastaksid hinnanguid andmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:19; 25.05 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei hakka mitte iial rõõmsalt tervitama neid mördi-mikisid, kes üle lahe meile hordide kaupa häbi teevad ja eesti mainet madalal hoiavad. Sots.rahasid pigistavad nii palju, kui pigistada saavad ja edasi paljunevad seal. Oleme paras võrdne seltskond nendele tõmmudele seal, kes Itäkeskuses hängivad! Selles on küsimus.
Mul ei ole midagi \”normaalsete\” eestlaste vastu, kes on karjääri jms põhjustel laia ilma läinud silmaringi laiendama, jumala pärast, väga lahe ja uhke! Aga 9klassi haridusega dressides kelludega kutid soomes ei ole seda mitte minu jaoks.
Kadedus? Ära aja naerma, ma töötan rahvusvahelise ettevõtte eesti filiaalis ja pidevalt on surve peal, et võiksid peakontorisse Helsingis tööle minna, aga paraku pole hetkel huvi, sest teenin sama raha ka kodumaal ja eelistan iga kell kodu. Eks ole vaeva ka nähtud selle palga ja elu nimel. Niisama ei tulegi midagi elus kätte. Niiet kadeduse jutu võid minu puhul väga suure kaarega eemale hoida![/tsitaat]

et kohe kogu aeg käivad tülitamas sind oma peakorteri jutuga. vaesekene. kahju kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru kuidas Soomes kulude jagamine teistmoodi on??
Kui 2x kuus palka, siis tuleb ju sellega arvestada oma elamiskulude maksmisel. Selle loogika järgi peaks minu kommunaalide arve jääma rahapuudusel maksmata kuna palka saan 6. kuupäeval aga arve tuleb 20.kuupäeval.Ja vahepeal palka ei saa.
mul ka mees Soomes ja kogu aeg on kord kuus palka saanud.eks see sõltub sellest ikka mis alal töötatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 21:53; 27.05 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on Soomes firma poolt korter, mille eest sentigi üüri ei pea maksma. Mina elan lapsega Eestis ja siis aegajalt käime Soomes(ma ei arva Soomest midagi) ja mees siis kuu tagant kodus. Mina ei maksa midagi, kõik arved maksab mees ja saadab iga kuu mulle ~600e söögiraha, samuti kui on vaja midgai lisa, siis mees saadab. Kõik toimib:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ka ei saa aru kuidas Soomes kulude jagamine teistmoodi on??
Kui 2x kuus palka, siis tuleb ju sellega arvestada oma elamiskulude maksmisel. Selle loogika järgi peaks minu kommunaalide arve jääma rahapuudusel maksmata kuna palka saan 6. kuupäeval aga arve tuleb 20.kuupäeval.Ja vahepeal palka ei saa.
mul ka mees Soomes ja kogu aeg on kord kuus palka saanud.eks see sõltub sellest ikka mis alal töötatakse.
[/tsitaat]

Küsimus oli ju selles, et kui naine teenib poole vähem, kas on aus, et makstakse pooleks kõik. Ehk peaks naine ka vähem maksma siis? Soomes kallim elu, sellest ka suunatud pigem soome kontingendile. Eestis ma usun, et mehed on rohkem nõus pere eest ise hoolt kandma, nagu see vanasti oligi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.05 22:18; 22.05 11:13; 24.05 15:25; 25.05 13:10; 25.05 13:25; 25.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame perega Soomes, palgad on meil enam-vähem võrdsed, nii 2200-2500 netona. Korterimaksud maksame pooleks,st mõlemad maksavad 500 ja see ongi meie ainus ühine kulu. Auto on mehel, sellega seotud maksud maksab tema, oma transpordikaardieest maksan mina, lasteaia maksu maksan mina, teise lapse trenni mees, poes käime suht võrdselt jne. Palka saame mõlemad korra kuus. Varem sai mees kaks korda kuus, aga sellist probleemi, et enne palgapäeva oleks näpud põhjas ja raha üldse ei ole, sellist ei mäletagi, pidevalt on arvel päris kenad säästud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti näruse 2000 palga eest minnakse soome tööle? Selle palgaga ei laia isegi Eestis, kui teine pool tööl ei käi. Kui kahes riigis elamist pidada (naine lastega Eestis, ise Soomes), siis on ju suht virelemine. Pakun, et odavam on Eestis elada ja 800 euri teenida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on Eestis töötu, siis töötu abiraha kõrval 2000 eurot näruseks nimetada on küll väga närune tegu. Üks osa Soome minejaid on siin töötud ja elaksid teiste kulul ja nad jääksid Eestisse kui saaksid töökoha, kus teeniks 800 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Neile, kes perega Soomes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.