Esileht Ajaviite- ja muud jutud Neiu varastas raha ja sittus purki

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Neiu varastas raha ja sittus purki

Postitas:
Kägu

Issanda loomaaed on ikka kirju. Kas keegi ta tegelikku nime teab?
http://www.ohtuleht.ee/806520/sokeeriv-tallinna-poes-tootanud-neiu-varastas-kassast-raha-ja-kakas-kattemaksuks-purki

https://media.president.ee/com_mwxmediamanager/images/3393/32567_large.jpg

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issanda loomaaed on ikka kirju. Kas keegi ta tegelikku nime teab?
http://www.ohtuleht.ee/806520/…..suks-purki

https://media.president.ee/com_mwxmediamanager/images/3393/32567_large.jpg

Mul vajus seda artiklit lugedes suu imestusest lahti. No mida veel, tõesti?! Mis selle neiukese peas küll toimub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lumehelbekeste elu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

varastamine on muidugi paha( kuigi järsku oli selle rahva esindaja kellel “vsjo nasa”! Mis purkisitumisse puutub ,siis võis ju olla tegu maailmatasemel eesti kunstiteostega

http://2.bp.blogspot.com/-IjVukHYgrVc/Ufo2OMhlTII/AAAAAAAAB7w/ChCI0w4ihEg/s1600/purgid.jpg

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikkagi tulevane diplomaat ja seega meie visiitkaart maailmas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dafuq did i just read??

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks te usute, mida loete Õhtulehest. Poe omanik võis ju kättemaksuks valetada. Pole kontrollitud infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kättemaksuks mille eest?

Ükskõik mille, kasvõi töölt lahkumise eest. Või oli mõni teine arusaamatus. Näiteks mees tegi silma tüdrukule.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üksi poes, võimalik, et wc teises maja otsas, ust kinni panna ju ei saa keset päeva. kuhu ta siis sittuma pidi?

aga mida teemaalgatajale küll tema nimi annab, seda minu pea kinni ei võta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üksi poes, võimalik, et wc teises maja otsas, ust kinni panna ju ei saa keset päeva. kuhu ta siis sittuma pidi?

Armastad ka kakamänge?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sellisel juhul juba prügikasti oleks mugavam

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas sa oled naisterahvas, aga kui oled, siis sa peaksid teadma, et s***da ei ole naisel võimalik (vähemalt mitte sellises koguses ja suht tugeva konsistentsiga), ilma et naine ka pissiks. Sellisesse purki korraga mõlemad augud laskma ei ulatu (palun andke andeks mu otsesus), seega purk määrduks pealt uriiniga ja vajaks niikuinii pesemist ja kuivatamist. Teiseks. Ülitõenäoliselt ka osa roojast läheks sel protseduuril purgist mööda või libiseks vastu selle ülaserva. No kujuta nüüd ise ennast kuskil kontoris kükakil suht väiksesse purki kakamas.

Ehk siis selline klaaride seintega purk, millel ei välisseintel pole rooja-uriini jälgi ega siseseintel pole suuremaid “pidurdusjälgi” ja kogu see kraam on ilusasti dekoratiivselt purki ära mahtunud, on ilmselgelt ju potti lastud ning sealt siis kas kummikindaid kasutades või mitte, paberiga või käega, ise purki pandud. Selleks ei pea ju olema selgeltnägija.

No küll sina alles viitsisid sellesse teemasse põhjalikult süübida..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas sa oled naisterahvas, aga kui oled, siis sa peaksid teadma, et s***da ei ole naisel võimalik (vähemalt mitte sellises koguses ja suht tugeva konsistentsiga), ilma et naine ka pissiks. Sellisesse purki korraga mõlemad augud laskma ei ulatu (palun andke andeks mu otsesus), seega purk määrduks pealt uriiniga ja vajaks niikuinii pesemist ja kuivatamist. Purgis ju uriini ei ole. Kuhu siis uriin jäi? Teiseks. Ülitõenäoliselt ka osa roojast läheks sel protseduuril purgist mööda või libiseks vastu selle ülaserva. No kujuta nüüd ise ennast kuskil kontoris kükakil suht väiksesse purki kakamas.

Ehk siis selline klaaride seintega purk, millel ei välisseintel pole rooja-uriini jälgi ega siseseintel pole suuremaid “pidurdusjälgi” ja kogu see kraam on ilusasti dekoratiivselt purki ära mahtunud, on ilmselgelt ju potti lastud ning sealt siis kas kummikindaid kasutades või mitte, paberiga või käega, ise purki pandud. Selleks ei pea ju olema selgeltnägija.

Kui Sinul ei ole võimalik suuremat häda ilma pissimata teostada, siis on Sul arvatavasti põiepidamatus. Minu anatoomia õpetaja armastas ikka rõhutada, et ära räägi sellest, mis Sinul on, räägi ikka sellest, mis teistel on. Praegu oleks ta ilmselt just seda lauset kasutanud.

Muu kirjeldus oli tõesti täiesti üleliigne 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

gunstnikute ehe maneerlikkus – jätke tüdruk rahule

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas sa oled naisterahvas, aga kui oled, siis sa peaksid teadma, et s***da ei ole naisel võimalik (vähemalt mitte sellises koguses ja suht tugeva konsistentsiga), ilma et naine ka pissiks. Sellisesse purki korraga mõlemad augud laskma ei ulatu (palun andke andeks mu otsesus), seega purk määrduks pealt uriiniga ja vajaks niikuinii pesemist ja kuivatamist. Purgis ju uriini ei ole. Kuhu siis uriin jäi? Teiseks. Ülitõenäoliselt ka osa roojast läheks sel protseduuril purgist mööda või libiseks vastu selle ülaserva. No kujuta nüüd ise ennast kuskil kontoris kükakil suht väiksesse purki kakamas.

Ehk oli naisteriietes mees? Või on nagu kana, et kõik väljub kehast ühe kloaagi kaudu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Shit happens!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma poeomaniku asemele oleks purki kusinid ja selle müüjale sokutanud joogiveeks limonaadi pähe. Vot oleks nalja saanud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuskil talendivoorus oleks too neitsik raudselt võidu saanud ja aasta tegijaks kuulutatud!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olles naisterahvas ei saa ma absull aru sellest väitest, et s…da pole võimalik ilma samal ajal k…ta. Miks??? Mulle ei meenu (jah, ma lausa panin selle teemaalgatuse peale spestiaalselt hommikul paksu häda tehes seda tähele), et ma kunagi oleks neid samaaegselt teinud! Sul omal on mingi imelik füsioloogia ehk 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas sa oled naisterahvas, aga kui oled, siis sa peaksid teadma, et s***da ei ole naisel võimalik (vähemalt mitte sellises koguses ja suht tugeva konsistentsiga), ilma et naine ka pissiks.

Mida sa ajad. On ikka võimalik küll. Pigem on see erand, et need 2 koos tulevad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga vedelaga ei tule paksu, aga iga paksuga lasen küll ka vedela tulema. Eks kinni hoida vast saaks, aga ei ole vajadust olnud, sest purgikunsti mina ei harrasta. Ma ikka usus, et pissimiseks tuleb igat võimalust kasutada.
Mis selle vääraka nimi on, et teaks teda tööle mitte võtta?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Buduaari foorumis juba avalikustati tema nimi.
Lisaks on Õhtulehes uudis, kuidas on ka varasemalt tööandja tagant varastanud.

Ka Õhtulehes on tema teine eesnimi ära toodud. Kahju, noor tüdruk rikkus ise oma tuleviku ära, sest vähemasti mõnda aega mäletatakse tema “vägitegusid” kohe kindlasti. Rahval on pikk mälu. Ega Seksi-Kristi omal ajal asjata välismaale kolinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Buduaari foorum

Loodetavasti võimalikud tulevased tööandjad googeldavad tausta hoolega ja kaaluvad enne selle isiku töölevõtmist hoolega. Raha manu teda lasta ei tohi ja võibolla peaks kaaluma töökohta WC kõrval. Näiteks Balti jaama tualetiteenindaja on juba üsna eakas proua. Ehk on talle mantlipärijat tarvis? Aga siis peab vetsu eest tasumise tegema ümber, et neiu raha omastada ei saaks.
Aga noh, neiu on nüüd vähemalt kuulus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahju, noor tüdruk rikkus ise oma tuleviku ära,

OK, sittumise kohta võib ju kaine peaga hakata paremini valima, aga valetamine ja varastamine on eluaegne komme (ei Mustu moodu jäta).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miski ei õigusta tüdruku käitumist, selge see. Kuid ma ei usu ka, et kõik päris nii toimus, nagu tööandja artiklis kirjeldas. Ma kujutan ette, et tööandja käitus kuidagi ülbelt, ebaõiglaselt, maksis nt vähem, kui lubas jne. Miski pidi ju käivitama neiu sellise käitumise, ta pidi mingil põhjusel tööandja peale vihane olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miski ei õigusta tüdruku käitumist, selge see. Kuid ma ei usu ka, et kõik päris nii toimus, nagu tööandja artiklis kirjeldas. Ma kujutan ette, et tööandja käitus kuidagi ülbelt, ebaõiglaselt, maksis nt vähem, kui lubas jne. Miski pidi ju käivitama neiu sellise käitumise, ta pidi mingil põhjusel tööandja peale vihane olema.

Kohe kaks ülbet ja ebaõiglast tööandjat, kes vaese tüdruku viha pärast vargile ajasid?
http://www.ohtuleht.ee/806730/purgi-hanna-vagiteod-jatkuvad-neiu-on-varemgi-tooandja-tagant-varastanud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just! Muidugi on keegi teine süüdi vaese väikese staarsitturi kurvas elusaatuses. Kõik teevad talle muudkui ülekohut ja põhimõtteliselt sunnivad teda varastama ja purkidesse sittuma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge lugege mu postitus läbi. Ma ju ütlesin, et tüdruku käitumist EI ÕIGUSTA MISKI. Aga mul on pikk tööstaaž ja kogemus erinevate tööandjatega ja enamus neist üritavad töötajat võimalikult odavalt maksimaalselt palju ära kasutada, kohati täiesti eetikavabalt ja empaatiavõimetult.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just! Muidugi on keegi teine süüdi vaese väikese staarsitturi kurvas elusaatuses. Kõik teevad talle muudkui ülekohut ja põhimõtteliselt sunnivad teda varastama ja purkidesse sittuma.

Hahaa-haaa staarsittur

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk see on hoopis neiul kaasas olnud sellise koleda välimusega söök? Mingis saates just näidati nõgesepesto tegemist, tuli ka sit.a sarnase väljanägemisega.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Neiu varastas raha ja sittus purki

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.