Esileht Koolilaps Nelik – ja kolmikkatsete eeltestid

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 388 )

Teema: Nelik – ja kolmikkatsete eeltestid

Postitas:
Kägu

Võimalik, et lasti kõik lõputestidele.

See ei ole loogiline. Siis poleks nad ju eeltesti üldse korraldanudki, milleks pidanuks nad omaenda elu keeruliseks elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et lasti kõik lõputestidele.

See ei ole loogiline. Siis poleks nad ju eeltesti üldse korraldanudki, milleks pidanuks nad omaenda elu keeruliseks elama.

See oleks kummaline jah. Ilmselt ikka mingi lävend seal on. Aga selge on see, et see on madalam kui G4 koolide oma ning neil on vaja suuremat hulka kandideerijaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas üldse keegi teab kedagi, kes kolme kooli katsetel edasi ei saanud?

Minu lapse klassis päris mitu last ei saanud edasi, samuti paraleelklassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas koolide tase võib siis nii nõrk olla, et oled nagu enda arvates hästi õppinud ja hinded head, aga võrdluses teiste koolidega ikkagi kehvem?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas koolide tase võib siis nii nõrk olla, et oled nagu enda arvates hästi õppinud ja hinded head, aga võrdluses teiste koolidega ikkagi kehvem?

Loomulikult. Sa ei tea, et koolide tase erineb kolossaalselt? Varem avaldatud tasemetööde ja praegugi avaldatava riigieksamite statistika põhjal on see ju ilmselge. (Tuleb muidugi arvestada, et suures osas on töö tellija materjalist ehk et tippgümnaasiumide RE tulemused peavadki oluliselt paremad olema, kuna sinna on juba koondunud helgemad pead.)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tunded teid valdavad? Kui närvis lapsed olid katsete eel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tunded teid valdavad? Kui närvis lapsed olid katsete eel?

Minu laps õnneks liiga närvis ei olnud, eks adrenaliin oli sees, aga minu arvates mõistlikul määral. Tema on tugevama närviga kui mina, minul läks ikka hommikul kell 6 juba uni ära ärevusest. Ma ei teagi õieti, miks ärev olen, ei ole eluküsimus sinna gümnaasiumi saada, varuvariant on ka täitsa hea olemas – aga ikkagi. Laps oli korralikult valmistunud ja loodetavasti õnnestub oma parim anda, saagu siis tulemus selline kui tuleb – kõige lollim, kui mingid tehnilised ebameeldivused segavad, näiteks vanema lapse katsetel oli üks õpilane tema kõrval pidevalt nina luristanud, mina saan väga hästi aru, kuidas selline tähtsusetu detail võib keskendumist segada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh, minu piiga konstateeris peale katseid, et eesti keel oli kõige lihtsam, matemaatika täitsa tehtav, aga füüsika mõrvakatse 😀 Nii et kahtlane, kas saab vestlusele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh, minu piiga konstateeris peale katseid, et eesti keel oli kõige lihtsam, matemaatika täitsa tehtav, aga füüsika mõrvakatse ???? Nii et kahtlane, kas saab vestlusele.

minu oma võttis totaalselt külma närviga … läkski tegelikult rohkem harjutama, sest tegelikult tahab oma koolis (KSG) jätkata ja seetõttu panustab pigem järgmisel nädalal. aga füüsika olevat tõesti raske olnud – oma jutu järgi suutis vaid 1 ülesande lahendada. ka olevat seal olnud küsimusi teemadel, mida nemad koolis veel võtnudki pole. üle 10 punkti sealt seega ei tule 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps ka ütles, et füüsika oli keeruline. Mina ei saa ausalt öeldes aru, miks just füüsikat küsitakse, paljud ju siiski kandideerivad humanitaarsuundadesse. Saan aru, et see näiteks Realkooli jaoks oluline. Olen kuulnud nii paljudest koolidest, et kahe aastaga seal füüsikat ei saa selgeks ja õpetajaid ka ei jagu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps ka ütles, et füüsika oli keeruline. Mina ei saa ausalt öeldes aru, miks just füüsikat küsitakse, paljud ju siiski kandideerivad humanitaarsuundadesse. Saan aru, et see näiteks Realkooli jaoks oluline. Olen kuulnud nii paljudest koolidest, et kahe aastaga seal füüsikat ei saa selgeks ja õpetajaid ka ei jagu.

Minugi laps ütles, et füüsika oli raske olnud täna.

Eks jääme tulemusi ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal tulemused avalikustatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No füüsika tulemused lähevad ju nii vähestel suundadel arvesse. Või kõik need lapsed, kes pidadid füüsikat raskeks, kandideerivad just reaalsuundadesse? (Kusjuures, minu omad on paaril viimasel aastal füüsikat pigem kergeks pidanud, küsiti a la mis loetletutest on mõõteriistad jms.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ausalt öeldes aru, miks just füüsikat küsitakse, paljud ju siiski kandideerivad humanitaarsuundadesse.

Aga kaalud on ju erinevad ainetel erinevates suundades. Näiteks TIK-is on füüsika üleüldse kaaluga 0.2 (mate ja eesti keel 0.7, inglise keel 1.0), samas GAG loodusainetes on füüsika kaaluga 0.9 (mate 1.1, eesti ja inglise keel 0.5).

Mul reaalainete poiss ja ütles, et matemaatika ja füüsika läksid hästi, aga eesti keel pidi olema loodusjõudude meelevallas 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal tulemused avalikustatakse?

31.03 kell 18.00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa ausalt öeldes aru, miks just füüsikat küsitakse, paljud ju siiski kandideerivad humanitaarsuundadesse.

Aga mis ettepaneku sa teeksid, kuidas kontrollida sama testiga nii humanitaar- kui ka reaalsuundadesse kandideerijate teadmisi ja oskusi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minnu laps sai sisse tal väga hea meel kas sinu laps sai ka

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minnu laps sai sisse tal väga hea meel kas sinu laps sai ka

Mida sa sogad? Tunnid juba läbi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et praeguse seisuga on sisseastumise lehel osade G4 koolide kandidaatide e-testide keskmised tulemused statistika alt kadunud. Huvitav, kas see tähendab, et ntx kahel koolil on ka pabertestid kontrollitud ja ühel mitte? Ntx TIKil näen kõiki kolme e-testi, aga ülejäänud kahel valikul on jäänud nähtavaks vaid e-inglise keele keskmine. Mitte et see midagi muudaks, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas koolid seal taustal toimetavad:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et praeguse seisuga on sisseastumise lehel osade G4 koolide kandidaatide e-testide keskmised tulemused statistika alt kadunud. Huvitav, kas see tähendab, et ntx kahel koolil on ka pabertestid kontrollitud ja ühel mitte? Ntx TIKil näen kõiki kolme e-testi, aga ülejäänud kahel valikul on jäänud nähtavaks vaid e-inglise keele keskmine. Mitte et see midagi muudaks, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas koolid seal taustal toimetavad:-)

See oli nii juba mõned päevad peale pabertesti, vaevalt, et see kontrollimisega seotud on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et praeguse seisuga on sisseastumise lehel osade G4 koolide kandidaatide e-testide keskmised tulemused statistika alt kadunud. Huvitav, kas see tähendab, et ntx kahel koolil on ka pabertestid kontrollitud ja ühel mitte? Ntx TIKil näen kõiki kolme e-testi, aga ülejäänud kahel valikul on jäänud nähtavaks vaid e-inglise keele keskmine. Mitte et see midagi muudaks, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas koolid seal taustal toimetavad:-)

Kuskohast sa selle leidsid? Otsin ja otsin aga ei leia midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et praeguse seisuga on sisseastumise lehel osade G4 koolide kandidaatide e-testide keskmised tulemused statistika alt kadunud. Huvitav, kas see tähendab, et ntx kahel koolil on ka pabertestid kontrollitud ja ühel mitte? Ntx TIKil näen kõiki kolme e-testi, aga ülejäänud kahel valikul on jäänud nähtavaks vaid e-inglise keele keskmine. Mitte et see midagi muudaks, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas koolid seal taustal toimetavad:-)

Kuskohast sa selle leidsid? Otsin ja otsin aga ei leia midagi.

Sisseastumine.ee > sisened oma avaldusse > sinu punktidest natuke allpool on link “Vaata tulemuste statistikat”, mis kuvab sulle suunapõhised keskmised tulemused neis koolides, kuhu kandideerisid.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan öelda oma kooli vaatenurgast, et õpilased jaotati ära nelja kooli peale mis hõlmas katsete korraldamise organiseerimise oma koolis ja ka tööde parandamise. Enamus õpetajad võetakse appi ja juba esimesel päeval tegeleti kontrollimisega. Ei paranda ainult matemaatika või eesti keele õpetajad vaid nt lünkülesandeid aitavad ka teised aineõpetajad parandada. Sealt edasi on neil kindel kuupäev, millal testide tulemused edastatakse. Tõenäoliselt on ka kõik juba kontrollitud, lihtsalt viimased organiseerimised ja kontrollid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et praeguse seisuga on sisseastumise lehel osade G4 koolide kandidaatide e-testide keskmised tulemused statistika alt kadunud. Huvitav, kas see tähendab, et ntx kahel koolil on ka pabertestid kontrollitud ja ühel mitte? Ntx TIKil näen kõiki kolme e-testi, aga ülejäänud kahel valikul on jäänud nähtavaks vaid e-inglise keele keskmine. Mitte et see midagi muudaks, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas koolid seal taustal toimetavad:-)

Kuskohast sa selle leidsid? Otsin ja otsin aga ei leia midagi.

Sisseastumine.ee > sisened oma avaldusse > sinu punktidest natuke allpool on link “Vaata tulemuste statistikat”, mis kuvab sulle suunapõhised keskmised tulemused neis koolides, kuhu kandideerisid.

Mul sõbranna lapsel on samamoodi, et ainult üks aine on alles jäetud, teised on kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja osad testijad testivad alles 30.03, kes varem seda teha ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märkasin, et praeguse seisuga on sisseastumise lehel osade G4 koolide kandidaatide e-testide keskmised tulemused statistika alt kadunud. Huvitav, kas see tähendab, et ntx kahel koolil on ka pabertestid kontrollitud ja ühel mitte? Ntx TIKil näen kõiki kolme e-testi, aga ülejäänud kahel valikul on jäänud nähtavaks vaid e-inglise keele keskmine. Mitte et see midagi muudaks, aga lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas koolid seal taustal toimetavad:-)

Kuskohast sa selle leidsid? Otsin ja otsin aga ei leia midagi.

Sisseastumine.ee > sisened oma avaldusse > sinu punktidest natuke allpool on link “Vaata tulemuste statistikat”, mis kuvab sulle suunapõhised keskmised tulemused neis koolides, kuhu kandideerisid.

Mul sõbranna lapsel on samamoodi, et ainult üks aine on alles jäetud, teised on kadunud.

Minu lapsel ainult TIKil kõik kolm ainet täiesti alles, teistel koolidel ainult e-inglise keel näha. Kui teil ka nii, siis ilmselt TIKi omapära, kui mitte, siis peaks midagi muud järeldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teistel koolidel ainult e-inglise keel näha

E-inglise keel ongi loogiline, sest sellel ju uusi tulemusi e pabertesti ei tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teistel koolidel ainult e-inglise keel näha

E-inglise keel ongi loogiline, sest sellel ju uusi tulemusi e pabertesti ei tulnud.

Loomulikult. Mind huvitaski pigem miks ainult TIKil on siiani KÕIK ained näha, kui teisel kahel koolil jäänud ainult inglise keel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel on keskmine inglise keele tulemus jäänud näha vaid GAG all, mis on tema 1. eelistus. Reaali ja 21KK all pole ühtki keskmist järel. Mind huvitaks hoopis selline asi (ehk on siin kellelgi kogemust), et kui täna kell 18 tulevad tulemused, siis kas seal on näha vaid punktid või kohe ka otsus, kas pääses esimese valiku kooli vestlusele? Või peab jääma ootama koolipoolset kutset vestlusele nt maili teel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kahe aasta tagune kogemus on (kui õigesti mäletan), et vestluse kutse tuleb ikka sinnasamasse sisseastumise lehele.

Aga praegu on huvitav nüanss, et kas nende keskmiste nägemise/mittenägemise põhjal saaks juba mingeid järeldusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 388 )


Esileht Koolilaps Nelik – ja kolmikkatsete eeltestid