Esileht Väikelaps Nelja-aastane laps kärus

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Nelja-aastane laps kärus

Postitas:

Ostsingi sellise, millele saab taha panna rula, nimeks on sel mamaboard. Selle rula peale võib lapse seisma panna, aga peamiselt on see mõeldud mulle, et saaks kiiremini liikuda. Kõik teed selleks ei sobi, kuid meil on neid ümbruskonnas piisavalt, et saab rulatada. Loomaaiaski olen käruga rulatanud, seal kohati pikad vahemaad.

Ma nägin eile esimest korda elus seda asjandust, üks isa rulatas, laps oli ees kärus. Nii naerma ajas, aga lahe leiutis!

Meil on suuremale lapsele ikkagi jooksuratas, liigub rutem ja harjutab ikkagi, kolmene kimab niiet vaata et jäärele saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, me oleme oma 6-aastast ka vahepeal kärru pannud, kui sellisele 10-kilomeetrisele jalutusringile tahame minna. Jah, laps kõnniks ka selle maa ära, aga mitte nii stabiilses tempos kui meie ja me tahame ikka kiirelt käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui küsimus on selles, miks seisulaud ja mitte tandemkäru, siis võin rääkida oma kogemusest. Mul oli kahe esimese lapsega (väike vanusevahe) tandemkäru. Elasime linnas ning autot meie peres sel ajal polnud, kõik käigud tegin ära, kaks väikelast kärus. Seisulauda isegi ei kaalunud, sest vanem laps sai kärus ka veidi magada ja pealegi on käru tiheda liiklusega tänava ääres ohutum kui seisulaud. Mänguväljakul või pargis lasin muidugi lapsed kärust välja.

Kahe väiksema lapsega (samuti väike vanusevahe) kaalusime esialgu samuti tandemkäru, kuid otsustasime siis seisulaua kasuks. Elame nüüd väikelinnas, liiklus on hõre, meil on oma aed, nii et nii pikki jalutuskäike me igapäevaselt ei teegi kui vanemate lastega. Lasteaed on 500 m kaugusel ning toidupood 1 km. Tandemkäru poleks lihtsalt eriti kasutust leidnud.

Ise pole kärus istuvaid lapsi kunagi halvustavalt vaadanud, näpuganäitajaid seevastu küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ei tundu kummaline lapse kärus vedamine, vaid see, et 4-aastased käituvad nagu ühesed (ei kuula midagi poes, jooksevad sõiduteele jms). ise vedasin 2-aastast last käruga hoidu hommikul (umbes 1 km kaugusel), sest me ei ole hommikuinimesed ja iga magatud lisaminut on abiks. mulle tundub, et kõndiva lapse puhul on käru pigem minu jaoks ebamugavm, sest ta osa maast nagunii jookseb/kõnnib ise ja mina pean siis seda kärukobakat vedama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 10:45; 06.07 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ei tundu kummaline lapse kärus vedamine, vaid see, et 4-aastased käituvad nagu ühesed (ei kuula midagi poes, jooksevad sõiduteele jms). ise vedasin 2-aastast last käruga hoidu hommikul (umbes 1 km kaugusel), sest me ei ole hommikuinimesed ja iga magatud lisaminut on abiks. mulle tundub, et kõndiva lapse puhul on käru pigem minu jaoks ebamugavm, sest ta osa maast nagunii jookseb/kõnnib ise ja mina pean siis seda kärukobakat vedama.

Ja ülejäänud osa maast teed siis mida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 16:37; 06.07 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta ülejäänud osa kõnniks siis ka, kui teaks, et muud varianti pole. minu kahene oli küll nii tark, et sai aru, et keset tänavat pikali visates ei jõua edasi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 10:45; 06.07 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta ülejäänud osa kõnniks siis ka, kui teaks, et muud varianti pole. minu kahene oli küll nii tark, et sai aru, et keset tänavat pikali visates ei jõua edasi ????

Aga v-o ta ei tahagi edasi jõuda? Väikelastel puudub ajataju, nende jaoks pole oluline jõuda täpselt kl 8.30 lasteaeda (või arsti juurde, või rongile või kuhu iganes). Kaheaastane võibki tund aega aeleda kogu kehaga porilombis ja lihtsalt vaadata ilusat sinist taevast. Väga tore ja ülimalt arendav kõik küll, ent pahal emmel on mõnikord tarvis kuhugi kella pealt ka jõuda. Oma lapsel oli veel selline teema, et kui lasin tal liiga palju tee peal aega parajaks teha, siis läks sel lapsel kõht varsti jube tühjaks ja tühja kõhuga ning näljast karjuvat last ei saa viia eriti kuhugi. Kui lõpuks kl 10 lasteaeda jõudsime, siis oli sealgi hommikusöök ammu läbi ja nõud koristatud, järgmine toidukord ehk lõuna pidi olema alles kl 12. Laps oli nälgas ja karjus.
Ning kui te arvate, et laps sellest midagi ka õppis, siis eksite. Järgmisel päeval kordus kõik täpselt samamoodi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.06 15:46; 10.06 15:40; 11.06 13:04; 06.07 13:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Väikelaps Nelja-aastane laps kärus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.