Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Neljanda lapse soov 37 aastaselt.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Neljanda lapse soov 37 aastaselt.

Postitas:

Olen 3 lapse ema ja üha enam mõtleme mehega neljanda lapse peale. Ainus mida ma kardan on mu vanus. Hetkel olen 37a, laps eeldavasti sünniks 38-39a. Mul ongi küsimus, teie kogemustest, kes on nii vanalt sünnitatund veel ühe pesamuna, kas neljas sünnitus on ouliselt raskem, kui eelnevad, kuidas tervis vastu pidanud? Muidu on mul tervis hea, kui 2aastat tagasi sain refluksi diagnoosi ja rasedus kindlasti võimendab sümptomeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel on kergem ja mõnel jälle raskem iga järgmine sünnitus. Päris üheselt võtta ei saa, iga inimene on nii erinev. Aga kui soov suur, siis andke aga minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37-38 küll ei ole veel see vanus, kus peaks vanuse pärast kartma. Jah, rasestumine võib võtta rohkem aega ja geenihaiguste risk on suurem, aga sa pole ju veel mingi väeti vanainimene, kel selg ei paindu ja puus valutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe on korras ja tervis hea, siis pole see mingi vanus.
P.S. mina sünnitasin esimese lapse 38-selt (rasestudes olin 37 ja rasedaks jäämine võttis aega 5 kuud) ja teise veidi enne 40 sünnipäeva (laste vanusevahe 1a5k). Mõlemad rasedused kulgesid kergelt ja sünnitused olid kiired (esimene 6 tundi ja teine veidi alla 3 tunni).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sünnitasin 40 a pesamuna /mul küll teine laps/ ja kõik käis nii kähku, isegi karjuma ei jõudnud hakata. laps on lausa unelmate laps -rahulik, magab öösel ja päeval pikalt. Puhas lust, rasedaks jäin 5ndal kuul pärast rav.vas.vahendite ära jätmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 37, kui sündis mu kolmas laps. Vahe teisega oli 10 aastat. Rasestusin esimesel katsel kui olime lapse plaani võtnud. Rasedus oli lihtne. Sünnitasin 2 tundi peale sünnitusmaja uksest sisse astumist. On väike võimalus, et hetkel ootan neljandat :-). Kui see tõesti nii on, siis tema sünnib, kui olen 39. Tunnen ennast sama hästi (või paremini) kui 20-aastaselt esimest last saades. Oskan nüüd beebi ja väikelapseiga rohkem nautida kui noorena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sündis neljas kui olin kohe-kohe 37 ja siis tuli selline titeisu peale, et tuli ka viies 1a 5 k hiljem (olin 38). neljas oli esilekutsutud, aga viies oli alla 2 tunni vete tulekust, nii et kindlasti mitte raske 🙂
Ja nautida oskan-suudan ikka oluliselt rohkem ja paremini, kui 12-13 aastat tagasi, kui esimesed sündisid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain just eile teada, et ootan neljandat last… peaks sündima suhteliselt täpselt mu 37.-ks sünnipäevaks, kena kingitus… 🙂
Mul muidugi eelmistega väike vahe… esimene laps on teismeline, teine 2a2k ja kolmas 10k…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sündis kolmas, kui olin 39, eelmised juba teismelised. Ei ütleks, et sünnitus või taastumine iseenesest oleks raskem olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh, oleks ma 37:))) Läheb mõni aastake mööd ja saad ise ka aru, et see on väga noor alles ja sobiv vanus lapsi saada. Ma 42 ja nagu ehmatusega oleks ühel päeval nii vanana ärganud ja avastanud, et 3. last saada vist juba hilja… Vot siis on kahju. Nii et kui sul see praegu plaanis, siis tee ära, et hiljem pole kahetsemist:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Neljanda lapse soov 37 aastaselt.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.