Esileht Ilu ja tervis neljas abort

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: neljas abort

Postitas:

Tere

Pean ühte head sõpra tema väga piinlikku loo juures nõustama/ juhendama/ julgustama/ hurjutama – võtke kuidas tahate.

Aga kas neljas abort võib põhjustada selle, et edaspidi enam tõesti rasedaks ei jäägi? Kas keegi seletaks natuke meditsiiniliselt, miks see asi vahest on nii ja mõnikord jälle mitte?

Asjaga kiire, sest püüan oma sõpra veel kiiresti aidata, et ta kõik päris täpselt läbi kaaluks.

Usukuge mind, see on tõesti õõvastav minule ka, huhh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:12; 13.02 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk tutvustad talle rasestumisvastaseid vahendeid?
Hoolimata vahenditest ei juhtu see neli korda küll mitte kellelgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule oleks kolm eelnevat ja üks plaanis abort küll signaaliks, et see naine pole pereloomiseks valmis. kui üldse saab, sest pereloomine algab pereplaneerimisest. minu soovitus oleks teemaalgatajale, et hoidku oma nina sellisest asjast kaugel. esimese mittesoovitud raseduse puhul võid ju hoida sõbral kätt, anda nõu ja otsida infot, aga neljas? lootusetu.

p.s. mitte neljas, vaid juba esimene võib ebasoodsate asjaolude kokkulangemisel põhjustada tüsistusena viljatust. kui kolm korda aborti teinud naine seda veel ei tea, siis ei kuula ta sind ka praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, mis sel naisel küll peas toimub?!?!
Kas ta pole tõesti midagi rasestumisvastastest vahenditest kuulnud, et pidevalt ühte ämbrisse astub?
Mina viiksin sellise naise nõustamiskabinetti, las arstid tutvustavad põhjalikult rasestumisvastaseid vahendeid, suguhaiguseid ja abordiga kaasnevaid riske. Kui see ka neiut maa peale ei too, siis ei aita siin vist miski!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid tagasi tundsin inimest, kes oli teinud ~30 aborti! Arvan, et hiljem jõudis ta neid veel teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele tegelasele, kes juba neljandat aborti plaanib, ei tohi nüüd küll lootust anda, et äkki jääb pärast viljatuks. Nii tuleb veel ka viies ja rohkem aborte lõpuks. Võta see tüüp käekõrvale ja vii lähimasse naistekliinikusse nõustamisele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga aborditamisega on võimalus sigimatuks jääda … mida rohkem aborditada, seda suuremaks läheb võimalus sigimatuks jääda.

Näidata võiks talle liitpilti abordil toimuvast:
http://www.hot.ee/xyzw//choice-blues-trailer.jpg
ning seda, kui \”mustad\” on abordikliinikutes kasutatavad vaakumaspiraatori otsikud seestpoolt (vaata pildi ülaosas olevat suurendust, kus läikivate roostevabast terasest sisepindade asemel on hüübinud veri ja loote jäänused, mis \”kogunevad\” sinna kümnete kordadega):
http://www.hot.ee/xyzw//aspiraator.jpg

Selliseid ahel-aborditajate teemasid lugedes liiguvad mõtted sinna, et kas ikka kõik peavad järglasi saama … vahel oleks maailmale kasulikum, kui mõni väärastunud isik jääks ahel-aborditamise tõttu sigimatuks ja tema haige maailmatunnetus ei kanduks järgmistesse põlvedesse edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas neljas abort võib põhjustada selle, et edaspidi enam tõesti rasedaks ei jäägi? [/tsitaat]

Aga miks talle on ilmtingimata vaja, et ta edaspidi ikka veel rasedaks jääks? Et rohkem aborte teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga miks talle on ilmtingimata vaja, et ta edaspidi ikka veel rasedaks jääks? Et rohkem aborte teha?[/tsitaat]

Olen teemaalagataja.

Oii ma ei tea, seda inimest ma ise ei tunne, aga noh tema mees, minu väga hea sõber ka ei olnud neist asjadest varasemalt teadlik, kui alles nüüd kus ta peab ka ennast süüdistama ja nad peavad tegema valiku, kas laps või tablett.

Kohutav, kohutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 13:12; 13.02 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud 4 aborti kuid mitte omal soovil ,sest katkemine oli, kuid hiljem sain 3 tervet tugevat last,minu õnneks . Juhuseid on palju kus on jäädud lastetuks ,koike voib juhtuda . aga talle tundub et pole probleem kuna ta ju ei taha lapsi tundub ja vahendeid ka ei kasuta ,siis ju tervist säästab kui rohkem ei abordita. tean memme kes oli teinud 24 aborti ja vanaduses tervis ikka sellest v. sant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ühte naist, kes juba esimese abordi järel lastetuks jäi ja kaht, kelle edasised rasedused enam pidama ei ole jäänud – katkevad ära keskpaigas.
… Ja mu tuvusringkond ei ole suur.

Ülihoolimatu sellest naisest igatahes. Loodame, et elu selle eest kätte ei maksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema juurde tagasi:
-mehaaniline abort: emakas kraabitakse tühjaks. Kui selle käigus emaka limaskesta pöördumatult kahjustatakse, siis edaspidi pole viljastunud munarakul enam kuhugi kinnituda. Kogemata võidakse ka emakat niivõrd vigastada, et emakas tuleb tervenisti eemaldada
-kuigi kõike seda tehakse steriilsetes oludes, jääb ikkagi infektsioonioht. Põletiku tagajärjel võivad munajuhad armistuda – munarakk ei pääse enam välja.
Kahjuks võivad sellised tagajärjed (viljatus) olla ka soovimatu abordi (loode on vigane/rasedus on peetunud) puhul. Keegi ei soovi olukorda, kus ta on sunnitud nt peetunud rasedusega aborti tegema ja jääb selle tagajärjel elu lõpuni viljatuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Serena kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii vastutustundetu inimene, kes 4 korda soovimatult rasestub ja aborti teeb ei sobi kahjuks lapsevanemaks. sinu hurjutamine tema elukombeid või harjumusi ei muuda, nii et julm küll, aga võibolla ongi parem, et ta last sünnitada ei soovi. [/tsitaat]

Aga kui ta olemaolevatele lastele on nt. väga hea ema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma tean üht ammust töökaaslast, kes ütles mulle kunagi – oih, ma neid vähemalt 20 teinud… ja tal hetkel 3 (või oli nüüd 4 ) täiskasvanud last……

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean ka naist, kes 11 korda aborti teinud. Ja tõenäoliselt tunneme kõik selliseid inimesi, lihtsalt me ei tea. Vene ajal oli abort pereplaneerimise vahend kahjuks. Aga need nõukaaegsed abordikut rasestusid küll korduvalt, nii et ilmselt tegelik oht ei ole nii suur nagu räägitakse. Eks osa läheb ikka nihu, see on paratamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tean ka naist, kes 11 korda aborti teinud. Ja tõenäoliselt tunneme kõik selliseid inimesi, lihtsalt me ei tea. Vene ajal oli abort pereplaneerimise vahend kahjuks. Aga need nõukaaegsed abordikut rasestusid küll korduvalt, nii et ilmselt tegelik oht ei ole nii suur nagu räägitakse. Eks osa läheb ikka nihu, see on paratamatu.[/tsitaat]
Töötan naistekollektiivis, kus naisi vanuses 20-60. Oleme rääkinud naistejutte päris palju. Enamik 40+ vanuses naisi on teinud vähemalt 3 aborti ja neil kõigil on vähemalt kaks last (aborte teinud enne ja pärast laste sünnitamist) Ainult üks on olnud viljatu ja seda seetõttu, et põdes nooruses munasarjatuberkuloosi.
Väga vähestel olen kuulnud tekkivat nendest abortidest tüsistusi ning üks vana günekoloog ütles ka miks see nii oli – pärast aborti anti topeltannuses levomütsetiini sisse. Kohe kui anagliin+dimedrool veeni tehtuna mõju kadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega polegi vahet mitu aborti teed.Lastetuks võib jääda ka peale esimest aborti ja mõni võib neid teha terve elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis neljas abort

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.