Esileht Sünnitus Neljas keiser.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Neljas keiser.

Postitas:

Küsimus neile, kellel olnud 4 keisrit. Kuidas möödus rasedus/keiser/taastumine võrreldes varasematega? Kuidas oli suhtumine ämmakate-arstide poolt?

Ei, ma ei ole veel ise 4nda ootel, kuid kuulaks kogemusi. Viimast rasedust jälginud arst ja ka opi teinid arst-resident ütlesid, et nemad ei näe ühtegi põhjust, miks ma ei võiks veel üht last tulevikus saada, kui soovin, rasedus möödus probleemideta ning opi kohta öeldi vaid nii palju, et siis peaks keisri tegema kogenud kirurg, kuna jätkeid oli palju, kuid emakas ja arm  olid heas korras.

Samas oli mu tollane ämmakas pigem seda meelt, et ma oleks pidanud kohe tolle keisri käigus laskma munajuhad sulgeda, sest järgmine keiser oleks eluohtlik ja kui me arstiga arutasime, et las mulle siis jääb see valik, et munajuhasid saan soovi korral ka hiljem sulgeda, siis ta (ämmakas) vaatas mind kergelt altkulmu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 08:54; 21.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sul on olnud 3 keisrit?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see puutub?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 08:54; 21.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud neli keisrit. 3. ja 4. keisri vahe oli 14 aastat. Kõik läks väga hästi, keiser tehti plaanilisena 39+5 nädalal. Taastumine oli kiire, püsti sain 3-4 tunni pärast, koju 3. päeval. Epikriisi kirjutati, et järgmine rasedus pole soovitatav enne 1,5 aasta möödumist. 5. lapseks (kes kindlasti sünniks ka keisriga) olen siiski liiga vana ning olemasolevad tuleb ka üles kasvatada. Nii et minu poolt jääb 5. keiser ära, kuigi meditsiinilisi vastunäidustusi selleks pole.

Siiski kinnitan ka eelneva vastaja juttu et tegija peaks olema kogenud kirurg (mind lõikas Lee Tammemäe), kõhus oli palju liiteid, emakani jõudmine võttis aega ning põis oli ka emaka külge liidete tõttu kasvanud. Kirurg vabastas põie. Loodan et see uuesti kuskile kinni ei kasva, tihedat pissihäda oli (eriti rasedana) tüütu taluda 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Neljas keiser.