Esileht Beebi ja mitmikud Nendele kes Colief kasutavad

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Nendele kes Colief kasutavad

Postitas:
Kägu

Tere,

kas Te nt Espumisani või Cuplatoni ka annate? või Coliefist täiesti piisab?
Nimelt tellsin endale seda Coliefi ja mõtlen kas nüüd Espumisanist loobuda või anda edasi…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Keiu

RE: Nendele kes Colief kasutavad

Mina annan päeva ajal Coliefi ja öösel olen Sab Simplexi luti peale pannud kui nutab. Seda sellepärast, et Colief peab külmas seisma aga meil magamistuba teisel korrusel ja ma ei viitsi öösel kolama hakata. Hakkasin Coliefi andma teisest elunädalast ja laps 1-kuune praegu ning ilusasti puuksutab oma gaasid välja. Terve selle aja jooksul on 2 ööd olnud kui paar tundi vigises.
Võrdluseks on esimene laps, keda \”ravisin\” Espumisaniga ning kes ikkagi röökis iga õhtu 2 kuud järjest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu teemalagataja,

mul majaga sama jama, et magamistoad teisel korrusel. Samuti ei viitsi öösel alla joosta, kuid kuna gaasid ikka kiusavad, siis tahaks ka öösel Coliefi anda. Mõtlesin, et äkki paneks ööseks mingi anumasse jääga 😀

Please wait...
Postitas:
Keiu

Ma mõtlesin ka nii ja naapidi aga paistab, et päevasest aitab, sest tõesti gaasid on kadunud. Praegu on mul juba 4 öö nii, et laps ärkab ainult söömiseks ning ei nuta ega vigise. Enne oli natuke vigisemist ja puuksutamist.
Ja probiootikumiga Dvitamiini annan kah.

Please wait...
Postitas:
AliceI

lihtne soovitus. mu lapsel olid hullud gaasid ja no aitas ainult see et päeval oli laps kõhukotis. kusjuures rohtudele raiskasin mitu tuhat krooni ja ükski ei leevendanud. kõhukoti valem seisnes selles et laps on igati lõdvestunud seal olles ja puuksud tulevad ise välja. teisega rakendan kohe seda süsteemi ja ei hakka rohtudega jamama. nii lihtsalt huvi pärast võite ka proovida ehk aitab ka teil:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis Sa kõhukoti all mõtled? Kas kandelina või Babybjorni taoline?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust te seda tellite? Sain ka sõbrannalt ühe pudeli, aga tahaks juurde osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Keiu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina annan päeva ajal Coliefi ja öösel olen Sab Simplexi luti peale pannud kui nutab. Seda sellepärast, et Colief peab külmas seisma aga meil magamistuba teisel korrusel ja ma ei viitsi öösel kolama hakata. Hakkasin Coliefi andma teisest elunädalast ja laps 1-kuune praegu ning ilusasti puuksutab oma gaasid välja. Terve selle aja jooksul on 2 ööd olnud kui paar tundi vigises.
Võrdluseks on esimene laps, keda \”ravisin\” Espumisaniga ning kes ikkagi röökis iga õhtu 2 kuud järjest.[/tsitaat]Meil aitas just Espumisan väga hästi. Eks see toimimine oleneb ikka korrektsest annustamisest väga palju.

Please wait...
Postitas:
marii3

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kust te seda tellite? Sain ka sõbrannalt ühe pudeli, aga tahaks juurde osta. [/tsitaat]

Tellisin siit: http://www.colief.eu/ – väga kiiresti tuli kohale.

Please wait...
Postitas:
Keiu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Keiu kirjutas:[/small]
Meil aitas just Espumisan väga hästi. Eks see toimimine oleneb ikka korrektsest annustamisest väga palju.[/tsitaat]

Arvad, et meil oli ebakorrektne annustamine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]marii3 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tellisin siit: http://www.colief.eu/ – väga kiiresti tuli kohale.[/tsitaat] suured tänud, ma olen küll kodukal käinud, aga lihtsalt ei näinud, et sealt saab ka osta 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Beebi ja mitmikud Nendele kes Colief kasutavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.