Esileht Beebi ja mitmikud Nendele, kes öösel lapse mähet ei vaheta

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Nendele, kes öösel lapse mähet ei vaheta

Postitas:

Kui kuulete, et laps ärkab ja kakab ennast täis kl 01.00 paiku öösel, kas siis vahetate mähkmed? Mõtlen, et ööd on ju üle poole ees. Iseenesest last ennast ei häiri aga pepu läheb punakaks veidi. Kui hakkan mähet vahetama siis laps muidugi ärkab täielikult ja ma segan ta und veel rohkem aga kas tal paha ei ole kaka sees magada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kakase mähkme vahetan ikka sõltumata kellaajast. aga muidu küll mitte jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka vahetan ikka ära kui jaole saan. On juhtunud ka seda et magabki kaka mähkmes. Ärkab tõepoolest ülesse aga endal on vähemasti teadmine, et puhas mähe sai pandud. Püüan süles siis uuesti magama kussutada, see õnnestub kui säilitada vaikus ja pimedus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps öösel ei söö, seega ma ta mähet ei vaheta. Küll aga on korra juhtunud, et ta tegi keset ööd kaka, siis vahetasin küll ära. Tihti ta ärkab keset ööd üles ja hakkab mööda voodit ringi möllama. Panen ta uuesti sellili ja teki peale. Kui ma väga unine pole, siis vahetan tal pissise mähkme uue vastu, aga teda voodist välja ei tõsta ja tuld põlema ei põle. Mobiilivalgusega saab hakkama. Laps on natuke üleval olnud ja siis ise magama jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ole ise 6 tundi või rohkem kaka sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kakab siis otseloomulikult vahetan ära..ma ei suudaks ise magama jääda teadmisega et pisikesel preilil on kaka püksis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui öösel kakab, siis vahetan ikka kohe. Muidu läheb isegi tunniga pepu punaseks. Esimesed 3 kuud mul laps kakaski iga söögikord, st u 8 x ööpäevas, nii et iga öise toitmisega tuli ka mähkmevahetus teha. Saab harjumuseks, pole midagi hullu, ainult lapsel oli raske mõnikord uuesti magama jääda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kakase mähkme vahetan kindlasti kohe ära, katsun teha seda nii ettevaatlikult kui saan, kussutan pärast magama kui vaja. Muidu tavaliselt öösel mähet ei vaheta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahetan ka ikka ära. Ma ei saa ise rahus magada, kui tean, et tibukene on kaka sees. Kui ärkabki, siis võtan sülle ja ta jääb suht ruttu magama tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta poest täiskasvanutele mõeldud mähe, tee sinna sisse ja jäta endale kogu ööks alla, vaata kas ennast ka haudunud ja punane tagumik ei häiri, unekvaliteedist rääkimata.
Loomulikul tuleb imiku kakane mähe kohe ära vahetada sõltumata ajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kakase mähkme vahetan aga pissist mitte. Kasutan Naty ökomähkmeid ja hommikuks pepu punane pole kordagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka vahetada, kuigi on juhtunud, et laps öösel mõni aeg peale viimast söömist kakanud ja ma pole selle peale ärganud, siis hommikul esimese asjana ikka pepu puhtaks, kuivaks, kreemitatud ja lasen veidi paljalt olla, et pepu saaks nö puhata ja alles siis uus mähe alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kakase mähkme vahetan kindlasti ära, muidu mitte. Ja kui ärkabki siis jääb varsti uuesti magama. Pigem olen selle tunnikese lapsega üleval, kui lasen pepu hauduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kakase ikka vahetan, aga pissist ei vaheta öösel. ta polegi nii pissine et öösel peaks vahetama. 1x sööb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm..minu beebi pole kordagi 66sel kakanud….alati hommikul v p2eval. Aga n2iteks pissise m2hkme vahetan kaa yhe korra 66 jooksul 2ra. Siin just eile m6tlesin, et proovin terveks 66ks j2tta ja vot hommikul oli k6ik hauduma l2inud ja m2hku oli ikka hull pomm all 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida küsimust.see on loogiline,et kaka sees laps edasi magada ei tohi ja olgu kell mis tahes ja uni kui sügav tahes(nii sul kui lapsel)tuleb mähe vahetada.
alates 3elukuust mu lastel pole öist mähkmevahetust vaja läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pissist mähet pole 1-kuusest saati vahetanud, aga korra on öösel kakanud küll, kuulsin kohe seda ja ootasin 5 min kuni magas sügavalt ning siis pimedas, sealsamas voodis kohe vahetasin ära, kasutasin niiskeid salfakaid, mida muidu eriti ei kasuta. Kuna ta polnud peale kakamist jõudnud liigutada, sain kõik suht puhtalt pepu küljest kätte:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud Nendele, kes öösel lapse mähet ei vaheta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.