Esileht Kodunurk Nescafé 3in1 maasikamaitseline lahustuv kohvijook – kust leiab?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nescafé 3in1 maasikamaitseline lahustuv kohvijook – kust leiab?

Postitas:
Kägu

Olen veebi risti-põiki läbi otsinud, ja pole sellest tootest eesti lehtedel piltigi mitte leidnud. Teab keegi, kust saaks tellida? Või on äkki hiljuti mõnes poes silma jäänud? Seda näeb päris harva.

Kui nüüd tekkis soov siin oma maitseeelistusi vm teemaväliseid teadmisi jagada, palun selle jaoks eraldi teema teha ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista maaletoojale ja küsi kus nende toodet osta saab, äkki saad otse neilt tel 6 177 441

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ikka veenduńud, et bselline toode üldse olemas on ?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldates näitab, et on. Nt müüakse seda amazonis, aga Eestis ei näita seda müüdavat. Maaletooja on ilmselt kõige täpsem info koht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen veebi risti-põiki läbi otsinud, ja pole sellest tootest eesti lehtedel piltigi mitte leidnud. Teab keegi, kust saaks tellida? Või on äkki hiljuti mõnes poes silma jäänud? Seda näeb päris harva.

Kui nüüd tekkis soov siin oma maitseeelistusi vm teemaväliseid teadmisi jagada, palun selle jaoks eraldi teema teha ????

Tekkis küll soov teemaväliseid teadmisi jagada:

Ingredients: Sugar (51%), Whitener (37%) [Glucose Syrup, Coconut Oil, Skimmed MILK Powder (6%), Natural Flavouring, Anti-Caking Agent (E551), MILK Protein, Acidity Regulator (E340), Stabilisers (E331, E452), Emulsifiers (E471, E472e), Colour (E101)], Instant Coffee (8%), Caramelized Sugar, Salt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen veebi risti-põiki läbi otsinud, ja pole sellest tootest eesti lehtedel piltigi mitte leidnud. Teab keegi, kust saaks tellida? Või on äkki hiljuti mõnes poes silma jäänud? Seda näeb päris harva.

Kui nüüd tekkis soov siin oma maitseeelistusi vm teemaväliseid teadmisi jagada, palun selle jaoks eraldi teema teha ????

Tekkis küll soov teemaväliseid teadmisi jagada:

Ingredients: Sugar (51%), Whitener (37%) [Glucose Syrup, Coconut Oil, Skimmed MILK Powder (6%), Natural Flavouring, Anti-Caking Agent (E551), MILK Protein, Acidity Regulator (E340), Stabilisers (E331, E452), Emulsifiers (E471, E472e), Colour (E101)], Instant Coffee (8%), Caramelized Sugar, Salt.

Ma alasti imestan, et neid magusaid keemialurre suudavad juua. “Kohvi” on küll sellise joogi kohta roppus kasutada, peale suhkru, valgendaja ja hulga keemiliste elementide pole seal kohvist halli haisugi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Nescafé 3in1 maasikamaitseline lahustuv kohvijook – kust leiab?