Esileht Hobinurk Netflix

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Netflix

Postitas:
Kägu

Kasutan Netflixi kogu aeg, see on ainus koht, kust midagi vaatan. Aga väga häirib nende poliitika sealt asju suvaliselt eemaldada. Vaatasin just Downton Abbey sarja, plaanisin sellele filmi kohe otsa vaadata. Mõlemad on Netflixis juba pikemat aega ja mul My Listis ka. Ja praegu avastan, et filmi enam polegi. Varem vähemalt tuli mingi teada, et sel ja sel kuupäeval see kaob ära, nt Friendsil oli mitu nädalat see teade üleval. Nii mage. Paremaks ei tee seda ka asjaolu, et Amazon Prime’i me ka ei saa kasutada, sest Amazon Eestit ei ole olemas. 🙁

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea aga ma kasutasin mõned kuud amazon primet küll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka enda arust vaatan Eestis Prime Videot, juba aastaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka enda arust vaatan Eestis Prime Videot, juba aastaid.

Amazon.com’ist või co.uk’ist või de’st?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka enda arust vaatan Eestis Prime Videot, juba aastaid.

Amazon.com’ist või co.uk’ist või de’st?

https://www.primevideo.com/ või Android telekal ametlikust äpist, telekapuldil on isegi Prime nupp olemas (lisaks Netflix nupule), avab otse selle äpi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.primevideo.com/ või Android telekal ametlikust äpist, telekapuldil on isegi Prime nupp olemas (lisaks Netflix nupule), avab otse selle äpi

Ma tegin endale amazon.co.uk kaudu selle Prime video konto, aga seal ei ole ei Downton Abbey sarja ega filmi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netflix tegelikult ei eemalda asju suvaliselt – enamik Netflixis olevat sisu ei ole Netflixi oma (välja arvatud siis nende omatoodang) ja näitamisõigused ostetakse teatud ajaperioodiks. Kui see periood läbi saab, siis eemaldataksegi seriaal või film Netflixi ringlusest. Tobe on muidugi, kui kavatsed kunagi mingit asja vaatama hakata, ja kui see aeg ükskord kätte jõuab, siis asja ennast polegi enam. Samas olen täheldanud, et mõnikord mõned asjad tulevad mingi aja pärast tagasi ka (ehk siis ostetakse näitamisõigus uuesti).

Tegelikult on olemas veebilehti, kus on iga kuu alguses näha, mis sarjad ja filmid kuu jooksul eemaldatakse ja mis juurde tulevad (PC Mag teeb sellist listi näiteks), aga seda peab ise eraldi passimas käima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netflix tegelikult ei eemalda asju suvaliselt – enamik Netflixis olevat sisu ei ole Netflixi oma (välja arvatud siis nende omatoodang) ja näitamisõigused ostetakse teatud ajaperioodiks.

Jah, ma tean seda. Ma pidasin silmas, et vaataja seisukohalt on see suvaliselt. Eile oli, mõtlesin, et täna vaatan, ja enam ei ole.

See Downton Abbey on eriti jabur, sest sari ise on alles, samas on film ju tunduvalt uuem ja tuli Netflixi ka tunduvalt hiljem. Ei teagi nüüd, kust seda vaadata. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Downton Abbey on eriti jabur, sest sari ise on alles, samas on film ju tunduvalt uuem ja tuli Netflixi ka tunduvalt hiljem. Ei teagi nüüd, kust seda vaadata.

Ju maksis siis filmi ost nii palju, et NF ei pidanud vajalikuks seda kohe rohkemaks ajaks osta. Võib tulla hiljem tagasi.

Ma tavaliselt guugeldan filmi nime + online free ja enamasti mõne lingi ikka leian, kust vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tavaliselt guugeldan filmi nime + online free ja enamasti mõne lingi ikka leian, kust vaadata.

Ma guugeldasin filmi nimi + streaming, polegi oluline, et free oleks. Aga ikkagi midagi toimivat ei leidnud. Aga uurin veel, aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma guugeldasin filmi nimi + streaming, polegi oluline, et free oleks. Aga ikkagi midagi toimivat ei leidnud. Aga uurin veel, aitäh.

Ei hakka otse linki panema, aga Perekooli teemas Friends Reunion on täiesti toimiv link, kust paljud sarjad ja filmid leiab, k.a. Downton Abbey hooajad + film.
Aga ega see film midagi erilist polnud. Nostalgiline vaatamine. Teisest filmist loodaks isegi enamat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ega see film midagi erilist polnud. Nostalgiline vaatamine. Teisest filmist loodaks isegi enamat.

Jah, ma olen seda eelnevalt mitu korda näinud. 😀 Lihtsalt järjekordne bingwatch oli pooleli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekooli teemas Friends Reunion on täiesti toimiv link, kust paljud sarjad ja filmid leiab, k.a. Downton Abbey hooajad + film.

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Netflix