Esileht Hobinurk Netflix “You”

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Netflix “You”

Postitas:
Kägu

Vaatasin Netflixist ära “You” 3. hooaja ja hoiatan, et tegemist paraja jamaga. Ulmekad on ka tõsiseltvõetavamad kui selle sarja viimane hooaeg. Kahju, sest 1. hooaeg oli väga hea.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimast hooaega pole veel näinud, aga näiteks mulle meeldis teine hooaeg esimesest isegi rohkem????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meenutas kolmas hooaeg Santa Clarita Dietit, nii jaburaks läks kohati ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kolmas hooaeg meeldis, seal oli esimeses pooles mitmeid selliseid pöördeid, mida ma üldse oodata ei osanud (kui oleks täpselt samas vaimus liikunud nagu esimesed kaks hooaega, olekski liiga etteaimatav olnud).

Teine pool läks natuke üle võlli, aga otseselt paha ka ei olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on niikuinii üle võlli sari. Sama hea oleks oodata Twilightilt, et see oleks realistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on niikuinii üle võlli sari. Sama hea oleks oodata Twilightilt, et see oleks realistlik.

Eks ta osaliselt ole ikka realistlik ka, igasugu psühhopaate on olemas, nii nagu on videvik realistlik selles osas, et mingid keskmise välimusega ja alla selle isiksusevabad neiud ka unistavad, et tuleb üks salapärane imekaunis noormees (tegelikult kül nii umbes 100 ja natuke peale, aga milline nooruslik jume!), kelle jaoks just nemad on maailma keskpunkt ja elu mõte. Aga mida aeg edasi, seda absurdsemaks on lugu läinud. Algne teos põhines romaanisarjal, aga nüüd on nad oma algallikast millegipärast üsna kaugele ekselnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on niikuinii üle võlli sari. Sama hea oleks oodata Twilightilt, et see oleks realistlik.

Eks ta osaliselt ole ikka realistlik ka, igasugu psühhopaate on olemas, nii nagu on videvik realistlik selles osas, et mingid keskmise välimusega ja alla selle isiksusevabad neiud ka unistavad, et tuleb üks salapärane imekaunis noormees (tegelikult kül nii umbes 100 ja natuke peale, aga milline nooruslik jume!), kelle jaoks just nemad on maailma keskpunkt ja elu mõte. Aga mida aeg edasi, seda absurdsemaks on lugu läinud. Algne teos põhines romaanisarjal, aga nüüd on nad oma algallikast millegipärast üsna kaugele ekselnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud sel 3. hooajal viga midagi. Aga kogu see sari on muidugi üldse väga haige!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Netflix “You”